1

Jak z Węgrami na Euro.

8

Coś się graficy na oficjalnej stronie Barcy lenią. Chciałem pobrać sobie tapety wszystkich zawodników ze strony (wzorem lat ubiegłych), ale dalej są zdjęcia ze starego sezonu :(

4

To nie papierek decyduje o mądrości człowieka.

57

Im prędzej Bauza wyleci tym lepiej. Mieli szansę na Sampaoliego to się przespali.

1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

0

Jak można kur*a czekać na zawodnika w polu karnym Rakitic! Wpuść go do bramki od razu.

0

Nikt nie widzi Digna gdy się podłącza.

0

Nie mam na to siły. Zacząć grać, biegać i walczyć. To jest Barça!!!!!!!!!!!

0

Niech jeszcze w pięciu filmach zagra.

0

Nie chce Cię martwić ale od początku sezonu Barça daje podstawy i to mocne do takiego zachowania kibiców czego oczywiście nie pochwalam.

0

Coś się zacięło w tym sezonie, mam nadzieję że Enrique w porę ogarnie drużynę zanim będzie po ptokach.

0

Dzieci we mgle, zero pomysłu.

0

Zaraz dostanę bana jak Neymar się nie ogarnie.

6

Poczekajmy do końca meczu, proszę was!

0

Się machnął Sergi psia mać.!

0

Byle nie stracić szybko gola.

0

Vaaaaaaaaamos Barça!!!

15

Zgadzam się z tobą absolutnie i co do Dudy, a tym bardziej do Trumpa.

0

Przerażenie w oczach Bale'a jest bezcenne :)

30

Nic tak mnie nie cieszy jak poranny przegląd prasy po meczu, w którym Real Madryt został upokorzony przez Legię. Wcale nie kibicuje Legii, ale to co wczoraj zrobili jest niesamowite. Czytałem biografię Xaviego i nasz kapitan pisał, że jego dziadek po każdej porażce Realu w GD specjalnie kupował Madryckie gazety i upajał się ich lamentami. U mnie jest podobnie tylko dzięki fcbarca.com nie muszę noc kupować a jedynie przeczytać. I pomyśleć że Legia grała z drużyną która wygrała poprzednią edycję Ligi Mistrzów. Przecież nikt ważny stamtąd nie odszedł. Real jest bardzo przeciętną drużyną. Liczę że w grudniu Barcelona wypunktuje ich do granic.

8

Dajcie temu panu Złotą Piłkę.

1

Xddddddddddddddddd

0

Jak widzę wyczynania Krysztianu to nie mogę przestać się śmiać.

0

Nie, nie trolluję. W przypadku takich rzeczy nie ma miejsca na troll. Jeśli masz z tego bekę proszę bardzo, twój wybór. Będę się modlił za ciebie.

0

Może inaczej. Zrozumieć nie potrafię. Ich wybór. Wiem jedynie, że istnieje takie zjawisko i modlę się za te osoby.

0

Na wszystko jest usprawiedliwienie. Zło to zło, dobro to dobro i żadne zakłamywanie rzeczywistości tego nie zmieni. Częstochowa? Chwała Bogu za Wielką Pokutę, dzięki czemu ludzie modlili się za Polskę i prosili o wypędzenie szatana z naszej ojczyzny.

3

To jak traktował Munira w meczu z Valencią też mi się nie podobało. Mam nadzieję, że w końcu zmądrzeje (może jakieś zawieszenie pomoże choć wątpię)

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

1

Nie muszą wzywać szatana, wystarczy że przebierają się w te okrutne symbole śmierci.

1

Niestety coraz mniej ludzi dostrzega, że przebieranie się za kościotrupy (uosobienie śmierci) jest czymś złym. Większość nawet nie wie skąd i po co wziął się zwyczaj zbierania cukierków.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?