4

Co to się dzieje na FB z tymi konkursami. Jeszce normalne zdjęcia bym zrozumiał ale goły tyłek pod 4 z 5 konkursów to przesada

0

Im prędzej wyleci tym lepiej dla Argentyny

1

Kupie jak lepiej to rozwiną

0

Aha. A ja chciałem kupić Fifę właśnie dla tego trybu. Więc teraz kupię Pesa ;)

0

Mam pytanie. Czy Hunterem w Fifa 17 można zagrać tylko jeden sezon?

0

Przecież ewidentnie widać że to jakaś farba. Pewnie sobie wstrzyknął coś w czoło i wykorzystując okazję puścił tą ciecz z czoła. Nim się naprawdę powinna zająć jakaś komisja bo to jest już nie dopuszczalne. Jak można być takim nurkiem

0

Mam pytanie do wszystkich posiadaczy gry Fifa 17. Czy szanowni twórcy gry dodali już oficjalnie grafiki La Liga i Premier League?

3

Tak, jest najlepszy w grze nogami. Na razie jest najlepszy w nabijaniu rywali w łeb i braniu udziału w każdej spektakularnej porażce . Co jak co ale najlepszy to moim zdaniem jest Neuer

1

Wiadomo że na meczykach sami Realowcy siedzą

0

Dobra dobra spokojnie. Bardziej bystry nie jestem widocznie dlatego Bogu dzięki za takich ludzi jak ty którzy umieją wytłumaczyć o co chodzi

0

Koniecznie. Przynajmniej nie byłoby pretensji do niego za takie babole

4

Jakby nie patrzeć strzeliliśmy dziś sześć goli

0

Błędy indywidualne dodajmy niedopuszczalne na takim poziomie zadecydowały. Trzeba wyciągnąć surowe wnioski

0

Brawo rudy wspaniale

1

Trzeba było wypożyczyć niemca

0

Niestety po meczu

0

Jazda Baaaaarca

0

Bo pisze coś o prawdziwych kibicach Barçy a sam nim nie jest. Chyba że to była ironia. Co z tego że przegrywają? Kibic siedzi do końca

1

Jeśli przegramy przez MATSA to po prostu wybuchnę

0

Już idziesz spać?

1

Chyba go jupitery oślepiły

3

Idź teraz do biura i wyłóż kasę na prawdziwego bramkarza

2

Teraz już na prawdę
Bravo wróć

0

Co z tego że jest jeszcze cały sezon? To jest kur*a Barcelona!!! Nie można przegrywać spotkań, a już w ogóle w takim stylu. Może to są pierwsze kolejki i cały sezon przed nami. Przyjdzie sezon gdzie będzie to ostatnia kolejka i od niej będzie zależeć mistrzostwo? Wtedy też nic się nie stanie?

14

Zamknąć już japy o tym że niektórzy śmiali się z Realu. Wiadomo że debile są po jednej i drugiej stronie barykady (ogólnie to na świecie ich nie brakuje) byli i będą więc nie ma co na takich ludzi "tracić transferu" i bez sensu się denerwować

0

Dlaczego niektórzy piszą że nic się nie dzieje? Co z tego że jest jeszcze cały sezon? To jest kur*a Barcelona!!! Nie można przegrywać spotkań, a już w ogóle w takim stylu. Może to są pierwsze kolejki i cały sezon przed nami. Przyjdzie sezon gdzie będzie to ostatnia kolejka i od niej będzie zależeć mistrzostwo? Wtedy też nic się nie stanie?

0

Są po prostu takie mecze gdzie widać że drużyna nie odrobinę strat i to jest właśnie ten mecz chyba że po przerwie zobaczymy zupełnie inną Barcelonę

0

Bez pomysłu gra Barca bo bez pomysłu zestawił jedenastkę na ten mecz Enrique. Na minus gra prawie cały skład. Ciężko wyróżnić kogokolwiek. Dziwi mnie to że trener nie dopuszcza do myśli tego żeby na Celtę nie rotować składem a zwłaszcza nie eksperymentować z linią pomocy...

0

Zdejmijcie te łyżwy

0

Zacznijcie grać!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?