2

Jak masz prawo pisać takie rzeczy. To nie żadna szopka tylko wspaniałe spotkanie młodych z całego świata. Jakby taka jedność była między innymi ludźmi nie było by zjawiska zwanego terroryzmem

3

Polecam Xperię Z2

0

Ja nie mogę odpowiadać czy polecać komentarzy jak się strona ładuje. Gdy się wszystko załaduje do końca to jest dobrze.

0

Więc na jakiej podstawie tak negatywnie oceniasz Pesa. Ostatnia edycja była naprawdę udana i moim zdaniem nie odbiegała od Fify a nawet ją przewyższyła. Mam nadzieję że w tym roku będzie tak samo

0

Grałeś w Pesa 2016?

0

Może jeszcze nie zdążyli przeskanować mu twarzy ;)

5

Widzę że niektórzy nie mają co pisać. Nie znacie odpowiedzi na pytanie to nie róbcie z siebie debili większych niż jesteście.

13

Współpraca Barçy z Konami :

0

Bardzo się z tego powodu cieszę. Wolę Pesa w którego grałem już kiedyś na ps2 i ps3 jednak później go odstawiłem i pykałem w Fifę. Ostatni Pes zrobił na mnie tak dobre wrażenie że już chyba ponownie Fify nie wybiorę

0

A ja chcę Baccę xd

0

Możesz pobrać stąd:
http://xgameboxes.pl/grynapc/survival/581-rust-pc.html
Sprawdzone źródło. Żadnych wirusów mam pełno gier z tej strony. Znajdziesz na niej wiele ciekawych gier

0

Nie powinno być "sięgnięto dna" ?

0

Zapewne tak. Wygląda na to że już opanowali sytuację. Kawałek dalej jednak znów korek :(

0

Jakieś skupisko motocykli.

0

Wiadomo co się stało na s3 (w okolicy Goleniowa) ? Już druga straż pożarna i ogromny korek

0

O co chodzi xD. Mój Sony dopiero uczy się nazwisk :)

0

Hahahaha, dokładnie

1

Zapomnijcie więc o Thiago.

0

Potwierdzone przez klub na oficjalnym profilu na Twitterze

0

To jest piękne ;)

2

Ja uważam inaczej

1

Czy ja dobrze rozumiem? Sprzątneliśmy Gomesa Realowi? Perez furii dostanie :)

1

Arsenal nie jest czwarty !!!

0

Dzięki. Fajny film

2

Dawać Baccę. Ligę Hiszpańską zna dobrze i byłby odpowiednim zmiennikiem dla MSN

0

To był Kościelny

0

http://xgameboxes.pl/358-.html
Na tej stronie jest wiele naprawdę wiele topowych gier. Pobieraj z catshare i najlepiej kup konto premium za 6 zł SMS. W razie pytań pisz bo mam już spore doświadczenie z grami z tej strony i chętnie pomogę

0

Zgadzam się w 100 % z Griezmannem

0

Chyba za dużo tych meczów. Teraz grali chyba trochę mniej, a i tak byli nieźle wypompowani

0

Oczywiście masz prawo do swojego zdania i szanuję twoją opinię jednakże ja uważam inaczej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?