La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1880 Culés

101

Cześć, przez ostatnie kilka godzin mogliście widzieć kilka błędów związanych z komentarzami i powiadomieniami o odpowiedziach na komentarze. Problem został już rozwiązany i przepraszam za utrudnienia.

Powodem tego zamieszania były prace związane z nową Ramblą. Wykorzystując tę sytuacja pomyślałem, że podzielę się z Wami co słychać w tym temacie. Pierwotnie planowałem ukończyć prace na przełomie lutego/marca, ale jak sami widzicie nie udało się. Główne powody są dwa.

Po 1. na początku roku mieliśmy spore problemy wydajnościowe na stronie, któe wymagały priorytetowej reakcji i większość wąskich gardeł została poprawiona. To oczywiście pochłonęło czas, który był przeznaczony na robienie nowej Rambli.

Po 2. Pierwotny plan na Ramblę zakładał odświeżenie graficzne, dostosowane do wersji 4.0, a następnie stopniowe ulepszanie i rozbudowa. Ale prace przygotowacze pokazały, że... nie ma to sensu ze względu na zupełnie inne podejście techniczne.

Z tego względu, przebudowuję Ramblę od podstaw już teraz. Minus jest taki, że trwa to dłużej i pewnie jeszcze chwilę potrwa (premiera nie wcześniej niż w drugiej połowie kwietnia). Natomiast pozytyw jest taki, że to będzie prawdziwa bomba. Redakcja już dobrze zna koncepcje, widzieli wizualizacje i zbierali szczęki z podłogi ;)

Warto jeszcze uzbroić się w odrobinę cierpliwości.

2

@Robertinho Czy użytkownicy również mogą zobaczyć wizualizację?

Komentarz usunięty przez użytkownika

33

@Danny Gaucho Nie, ponieważ zdradza za dużo nowości, które się pojawią. Tym razem będzie niespodzianka.

0

@Robertinho Ok. Trzymam za słowo.

4

@Robertinho ehhhh idzie nowe,ale sentyment do starej zostanie.

65

@Skaramuczi Będziecie mogli wtedy mówić: "Kurła, kiedyś to było"

3

@Robertinho Spokojnie, poczekamy na efekt końcowy, na pewno będzie dużo lepszy niż nowy projekt fioletowej. A nie, czekaj..

0

@Robertinho Niespodzianką to byłby tutaj permanentny ban dla kilku prowokatorów i trollów :D

0

@Robertinho A będziecie rozdawać jakieś słodycze na dzień otwarty nowej Ramblii ?

0

@Robertinho Ty to jesteś... Sprawia Ci radość torturowanie ludzi?
Nie mogę się doczekać :D

0

@Danny Gaucho Z tego co słyszałem to masz być nocnym stróżem nowej Rambli :D

3

@KamQiX Właśnie nie, bo sam już chciałbym używać tej nowej wersji, a nie mogę :P

1

@ksobi Podobno mam dostać program stand-upowy. Negocjacje kontraktu trwają.

0

@Robertinho Wielkie dzięki za całą robotę jaką tutaj wykonujesz, strona fcbarca.com jest najpiękniejsza. :D

« Powrót do wszystkich komentarzy