21

Vinicius to jest nieporozumienie z tym ciągłym leżeniem po kontakcie

2

Reguilon już dawno kartkę powinien mieć

0

RAKIETAAAAA.

11

Jutro na stronie Realu: "Spieprzyliście nam tłusty czwartek"

0

Super wyrachowanie dzisiaj gramy. JAAAAZDA

27

Najlepsze jest to, że on głównie strzela najwięcej przeciwko solidnym drużynom. W pierwszej piątce ulubionych ofiar Leo prawie w ogóle nie ma ogórków.

0

Tylko zależy jakie podejście preferuje. Legalne czy nielegalne. :)

1

Bonucci jakiego Busquetsa zrobił. :D

0

No w końcu, brawo Atletico

1

Uniemożliwił? On go lekko dotknął, ten przyaktorzył. Rzucił się jak do basenu.

0

Tera brame Leo ładuje

0

Znalazł ktoś może transmisję łączoną z dzisiejszych spotkań?

2

Szkoda że oddali Paco do Borussii, przydałby się.

3

Dawno takiego gówna nie oglądałem szczerze mówiąc.

0

Niby nie Once da Gala ale forma Messiego czy Suareza musi martwić.

0

Ta, poprawił karne

7

Fajny kibic, taki nie za mądry

2

Drybling to mocno górnolotne określenie :D

2

Ten Valverde jest wygięty, dlaczego on nie da pograć Malcomowi?

0

Ten to prędzej Suareza albo Coutinho wpuści.

1

Powinien być na Boatengu więc się wyrównało :D

4

Boateng to nawet piłek nie dostaje.

2

Jestem uczulony na Roberto na prawej obronie bo on tam kompletnie nie ogarnia.

0

Dobra, czyli Messi jak gra piach to karne strzela.

2

Byle się Messi w takiej formie za karnego nie brał

1

Messi dzisiaj przeszkadza w grze...

0


6

Co by nie mówić to gościu ma jaja żeby się przyznać do wypisywania takich głupot.

0

Cień cienia

2

No dobra, ale przydałoby się chociaż trochę ludzkiej wyrozumiałości

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?