BarcaFan17
Dołączył/a: kwiecień 2014
Poznań
3 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
21
Vinicius to jest nieporozumienie z tym ciągłym leżeniem po kontakcie
2
Reguilon już dawno kartkę powinien mieć
0
RAKIETAAAAA.
11
Jutro na stronie Realu: "Spieprzyliście nam tłusty czwartek"
0
Super wyrachowanie dzisiaj gramy. JAAAAZDA
27
Najlepsze jest to, że on głównie strzela najwięcej przeciwko solidnym drużynom. W pierwszej piątce ulubionych ofiar Leo prawie w ogóle nie ma ogórków.
0
Tylko zależy jakie podejście preferuje. Legalne czy nielegalne. :)
1
Bonucci jakiego Busquetsa zrobił. :D
0
No w końcu, brawo Atletico
1
Uniemożliwił? On go lekko dotknął, ten przyaktorzył. Rzucił się jak do basenu.
0
Tera brame Leo ładuje
0
Znalazł ktoś może transmisję łączoną z dzisiejszych spotkań?
2
Szkoda że oddali Paco do Borussii, przydałby się.
3
Dawno takiego gówna nie oglądałem szczerze mówiąc.
0
Niby nie Once da Gala ale forma Messiego czy Suareza musi martwić.
0
Ta, poprawił karne
7
Fajny kibic, taki nie za mądry
2
Drybling to mocno górnolotne określenie :D
2
Ten Valverde jest wygięty, dlaczego on nie da pograć Malcomowi?
0
Ten to prędzej Suareza albo Coutinho wpuści.
1
Powinien być na Boatengu więc się wyrównało :D
4
Boateng to nawet piłek nie dostaje.
2
Jestem uczulony na Roberto na prawej obronie bo on tam kompletnie nie ogarnia.
0
Dobra, czyli Messi jak gra piach to karne strzela.
2
Byle się Messi w takiej formie za karnego nie brał
1
Messi dzisiaj przeszkadza w grze...
0
6
Co by nie mówić to gościu ma jaja żeby się przyznać do wypisywania takich głupot.
0
Cień cienia
2
No dobra, ale przydałoby się chociaż trochę ludzkiej wyrozumiałości