BarcaFan17
Dołączył/a: kwiecień 2014
Poznań
3 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie zdzierżę gnoja
0
Ale to jest piękne.
0
Mnie nie denerwuje to, że strzela bramki tylko to że jest bucem.
3
U mnie już jest :D
https://imgur.com/a/0UdyM8P
0
To się dopiero okaże czy Zidane będzie takim błogosławieństwem dla Realu.
1
Solari wyłapany przez kamery Jugones.
https://imgur.com/a/qNzM457
6
Szczerze to bym wolał Mourinho, bo Zidane z tym swoim szczęściem może być groźny.
1
To odejście miało sens, zwłaszcza gdy weźmiemy pod uwagę co mówił podczas swojej konferencji: "Gdy jednak nie widzę jasno, że mogę dalej prowadzić drużynę do wygranych, myślę, iż lepiej odejść i nie robić głupot."
1
Ale też bez przesady, budżet musi to uciągnąć.
0
Bo po to jest podział dyscyplin na płeć.
2
To jeszcze najlepiej wymieszajmy drużyny męskie i kobiece. Kobiety niech siedzą w swojej piłce, a faceci w swojej.
0
Ciary, dwa lata temu stało się coś niesamowitego.
https://x.com/FilipasFCB/status/1103940103037022209
21
Wierzę, że Leo poprowadzi nas do upragnionego triumfu w Lidze Mistrzów i otrzyma złotą piłkę.
0
Bardzo ciekawa ta edycja Ligi Mistrzów. Aż się boję żeby nas ten Lyon nie wyrzucił. Jeśli się uda awansować być może spotkamy się z z Pepem w finale. :)
0
No proszę, nie wiedziałem że przegraliśmy Superpuchar Hiszpanii.
#ValverdeOUT
11
Ale prawdziwe
10
Pamiętam, że po tym jak Ramos dostał zawieszenie na dwa mecze, wielu tutaj żartowało że zawieszenie obejmie mecz rewanżowy z Ajaxem i pierwszy grupowy w nowym sezonie. Żarty żartami, ale się sprawdziło. :D
24
No to Real się teraz będzie mógł skupić na, a nie... czekaj. :D
Piękny wieczór, Adios Real
5
Szkoda Viniciusa mimo wszystko.
0
Co znowu się tam dzieje?
9
Po prostu uwielbiam wejść po takim tygodniu w naszym wykonaniu na stronę Realu i poczytać komentarze. Miód na moje serce.
1
Widać już po wzroku Leo co zaraz się będzie działo.
3
Normalnie mnie tak Ramos rozchwiał emocjonalnie że nie mogę wytrzymać. Roberto za dotknięcie Marcelo wyleciał z czerwoną, a ten drwal nawet żółtej nie zobaczył.
1
Nie było na czerwoną? Celowe uderzenie w twarz?
4
Ramos właśnie wkurzył Messiego. Po przerwie Leo go ośmieszy.
0
To powinna być druga żółta, pierwszy faul bez kartki był mega chamski też na Messim.
3
Ramos dwa razy odwala chamówę, to jest czerwona kartka..
0
Busquets za pierwszy faul dostaje kartkę. Zero konsekwencji ze strony Mallenco.
3
Tradycyjnie bez kartki...
6
Mallenco kartek dla Realu w ogóle nie pokazuje. To jest śmiech na sali