BarcaFan17
Dołączył/a: kwiecień 2014
Poznań
3 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Długo byłem cierpliwy wobec Valverde. W pierwszym sezonie tłumaczyłem sobie nasz styl gry tym, że drużyna jest w przebudowie, że nowy system gry i potrzeba czasu zanim wszystko się dotrze. Patrząc po wzmocnieniach jakie poczyniliśmy przed sezonem byłem pewien, że od tej chwili Barca ruszy i będzie grać na 100% potencjału. Myliłem się. Valverde kompletnie nie jest w stanie wykorzystać możliwości zawodników, których ma w składzie.
0
Wpisz sobie w google "Reddit Barcelona Athletic" i poszukaj.
4
Mamy to!!!
0
Szalpuk super dzisiaj, Kurek tak samo.
0
Skoro w tym klubie przeszły koszulki w poziome pasy to czemu ma nie przejść taki herb?
6
Walnął go łokciem, ale najpierw sam był faulowany w kolano. Idiotyczna decyzja sędziego.
4
Nasuwa się jedno pytanie. Jak można było w tej XI pominąć Rakiticia. :D
0
Mam pytanko. Chciałem sobie zrobić koszulkę z nadrukiem, ale w necie jest cała masa firm które to robią i nie wiem jaka robi to najlepiej. Możecie coś polecić?
1
Wystarczy zobaczyć jakie piłki rozdaje, a nie sugerować się mediami cokolwiek by nie mówiły.
7
Środkowy obrońca ma zastąpić Rakietę?
1
Również oglądałem dzisiaj mecz z angielskim komentarzem i doszedłem do takich samych wniosków.
20
Jak mnie ten polsat denerwuje.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Ślepy?
0
Więcej pretensji niż gry niestety. Dlaczego każdy wyjazd na Anoeta wygląda niemal tak samo...
1
Ja tam płaczę cały czas, zwłaszcza na "Leonardo Ronaldo". :D
0
I teraz spróbuj porównać wykonanie tej koszulki do projektu koszulki która zrobi Nike Barcelonie z okazji współpracy przez wiele lat.
7
Chyba im się w dupach wszystkim przewraca. Większość Amerykanów nie wie nawet co to jest Liga Mistrzów, ale co tam, pieniądze muszą się zgadzać.
0
Realu nie można w żadnym stopniu lekceważyć. My przed sezonem 14/15 też nikogo nie kupiliśmy, bo był zakaz transferowy, a sezon był wyśmienity.
0
Fajny zawodnik, oby tylko nie rozwalił szatni.
0
Już się zaczyna marudzenie tylko po konferencji. Ludzie, to nie Lucho...
1
Nienawidzę Legii, bo jestem kibicem Lecha, no ale w pucharach mimo wszystko chcę żeby zawsze grali dla dobra polskiej piłki. Szkoda, że nasza piłka jest tak słaba.
3
Takie jest właśnie życie kibica Barcy. Abidal zostanie dyrektorem, a co tam, wywalą jakieś brudy na jego temat. Malcom przyjdzie do klubu, a tam, obrzydźmy im ten transfer. Tak się rodzi cały ten burdel.
0
Uwielbiam Dembele. Ale jak słyszę, że zaczyna odwalać takie cyrki (skąd to znamy) to nikt nie powinien go tu trzymać na siłę. Miejsce sobie trzeba wywalczyć.
0
Cieszę się jak dziecko z tego transferu, zwłaszcza za takie pieniądze. Oby wszystko udało się dograć i oby nowy nabytek szybko się wkompował w drużynę.
1
Wierzysz w te oświadczenia? :/
4
Wolałbym żeby na końcu zdania stała kropka, a nie XD. No, ale się czepiam.
2
Reprezentacja Francji. :D
15
Jak to "XD" dojrzale wygląda.
20
Ronaldo może tak.