BarcaFan17
Dołączył/a: kwiecień 2014
Poznań
3 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Upośledzony mentalnie i ruchowo jest ten Kiwior
1
Oblakowi się skrypt nie wczytał xDDD
8
Cudowny artykuł, Doniec widać trzyma poziom.
3
Bożydar jaki przyrąbany xD co za dzban
1
Mes que un mem.
Inaczej nie umiem już skomentować tego co się odwala w tym klubie.
6
Kwestia ekonomiczna jest oczywiście mega ważna, fakt że przyspieszamy jego transfer tylko po to żeby przyspawać go do ławki rezerwowych to absurd. Martwi mnie natomiast coś innego. Jak mamy przyciągać młodych, utalentowanych zawodników jeśli odwalamy coś takiego? To jest działanie, które odstraszy wiele młodych talentów. Jaki jest sens przychodzić do klubu który tak traktuje swoich zawodników?
1
@Adran360 my robimy Poznań na boisku za to
0
@HighestInTheRoom to się nastaw że będzie podobny do tego
2
@blakkudium i to od razu bez sprawdzania VAR nawet xD
2
Araujo na raz xDDD
1
Obrońca który nie potrafi bronić. To już wiem czemu city by się chciało go pozbyć xD
9
@7black4 Katolicy: świętują zwycięstwo życia nad śmiercią
7black4: festiwal cierpienia
xDDDD
5
@michalgajdek takie informacje nic nie wnoszą xD więc się nie dziw że ludzie tak reagują
0
Końcówka dramat, poza Yamalem nikt nie miał ochoty biegać. Wstyd
2
@Bykunn dziadzia w chmurze i tak Cię kocha :D
1
@LS moja paczka w WER Komorniki niedługo będzie dłużej leżeć niż leciała z Chin do Polski, także się ciesz że miałeś farta xD
0
@monsterrize Obiecał swojemu dziadkowi kiedyś, że zagra w El Clasico w barwach Realu. Niezły Cule.
0
Busi to jest poezja.
3
Jak ja nie cierpię tych dziar. Okropnie to wygląda.
4
@david89 Kosmiczne to jest, że od tego karnego minęło już 6 lat.
1
@xeniu Ludzie są zbyt rozpieszczeni.
22
Ten clickbait to jeden z kilku powodów, które hamują mnie przed wspieraniem strony.
1
Zobaczymy, nie byłem zwolennikiem tego transferu pod względem sportowym, ale dużo nie stracimy jeśli się nie uda. Jak każdy piłkarz Barcy ma moje wsparcie.
0
Zadaję sobie dokładnie to samo pytanie i nie znajduję na nie sensownej odpowiedzi.
20
Sposób jego odejścia z Dortmundu powinien był dać mi do myślenia. Zwykły dzban.
0
@Ghotti To już dawno nie jest śmieszne. Tragedia.
1
@Midast Serio ktoś jeszcze wierzy, że Messi obciążał kolegów? Przecież on ich wszystkich dźwigał na wyższy poziom. Wychwalanie Griezmanna za walkę i bieganie to też jakiś wyższy poziom absurdu. On nie jest taksówkarzem, że mu płacą za kilometry jak powiedział kiedyś pewien eskpert. On miał dawać bramki czego nie potrafił bo ten system mu po prostu nie leżał.
12
Pozwolę sobie skomentować ten post używając ogólnie przeciętnego skrótu, na który składa się dwudziesta czwarta litera alfabetu łacińskiego, którą graficznie przedstawia się jako "X" oraz czwartą litera alfabetu, którą graficznie przedstawia się jako "D", celem wyrażenia mojego rozbawienia treścią, z którą się właśnie zapoznałem.
3
@Bogan Leży Jerzy na wieży i nie wierzy, że na drugiej wieży leży drugi Jerzy.
Leży Jerzy na wieży i nie wierzy, że leży na wieży.
Leży Jerzy obok wieży i nie wierzy, że na wieży jeszcze jeden leży Jerzy.
Leży Jerzy koło wieży i nie wierzy, że na wieży leży gniazdo nietoperzy.
0
Alves to ktoś taki jak Haslem w Heat. Przesiąknięty klubem w którym gra, bardzo się cieszę że znów jest u nas.