O sobie

  • Zainteresowania Lubię włoską muzykę i komiksy z Kapitanem Żbikiem
  • Ulubiony zawodnik Chyba nigdy nie miałem
  • Ulubione zespoły Hmmm... na jakiej stronie jesteśmy?
  • Barcelonie kibicuję od pewnego czasu

Statystyki

  • Dni w serwisie 878
  • Liczba komentarzy 43
  • Polecenia 266

Komentarze

0

@JarekS chętnie taki artykuł przyjmiemy :)

1

@karolszymek będę próbował do samego końca! Mojego bądź Lewego :)

0

@Donio, powiedzmy, że ten artykuł to tylko spokojny początek :)

1

@Sekstet2009 ale to chyba dosyć oczywiste? Jakbym pisał artykuł o indywidualnych statystykach danego piłkarza, to też bym rozumiał, że trzeba je rozpatrywać w kontekście kolegów i rywali, co nie oznacza, że bym o tym pisał. Tak naprawdę powstanie artykułu, o którym piszesz wymagałoby obejrzenia wszystkich meczów w ostatnich x latach i przeanalizowania każdej decyzji sędziowskiej pod kątem jej (nie)słuszności - a i to by pewnie nic nie dało, bo jedna zła decyzja zmieni dalszy przebieg meczu (np. wyrzucenie kogoś z boiska powoduje, że drużyna będzie grała w osłabieniu, a przez to inaczej). Wiadomo, że poruszamy się tu na dużym stopniu uproszczenia.

Zobacz wszystkie

55

Dzień dobry! :)

46

Parę słów wyjaśnienia, bo news to niecodzienny. Przede wszystkim od razu uspokajam – nie będziemy ze strony robić Pudelka. Ale w tym przypadku wyszliśmy z założenia, że jest to temat bezpośrednio dotyczący legendy Barcelony, która niedawno nagle i niespodziewanie zakończyła karierę, a na co wpływ ewidentnie miały właśnie wydarzenia prywatne. No i właśnie, prywatne to one za specjalnie nie są, biorąc pod uwagę, że za pośrednictwem tego utworu słuchają o nich setki milionów na całym świecie, a nie jest to pierwszy taki przypadek. Dlatego uznaliśmy, że warto i u nas o tej sytuacji wspomnieć, a przy okazji zarysować kontekst, bo i tak poczytacie o tym, bez tego kontekstu, gdzie indziej. Biorę tę decyzję na klatę i wszelkie ewentualne reklamacje proszę zatem zgłaszać bezpośrednio tutaj.

26

@y13 myślałem, że to oczywiste w kontekście całego tekstu. Oczywiście, że wystawiasz młodzież od początku na Bayern. Ale nie, żeby w tym meczu zadebiutowała, tylko po tym, jak ogrywałeś ich cały zeszły sezon w meczach z Granadą czy Levante - i o tych zaniechaniach jest ten tekst.

Ba, nawet w tym sezonie mieliśmy 2-0 z RSSS u siebie do przerwy. Kiedy weszli młodzi? Pierwsze zmiany to Sergi Roberto i Emerson w 71'.

22

Ja jeszcze tylko dodam, że zapewnianie sobie prawa pierwokupu do piłkarzy to naprawdę specjalność zakładu. Już od transferu Davida Villi w 2013 roku mieliśmy prawo pierwokupu do Saula i odnowiliśmy je przy okazji afery z nielegalnymi negocjacjami z Griezmannem.

Łącznie zapłaciliśmy Atletico już 17 milionów euro, żeby mieć możliwość wyrównania
oferty za Saula, a coś mi mówi, że nawet nie będzie czego wyrównywać, bo po prostu spędzi całą karierę w Madrycie.

18

@Sensible może na początek zdefiniujmy sobie coś. "Baitowy" tytuł to dla mnie taki, który zachęca cię do kliknięcia w newsa, a potem okazuje się, że w tym newsie jest zupełnie o czym innym niż w tytule. I czujesz się wtedy oszukany, że tytuł wprowadził Cię w błąd, a autor wyłudził twoje kliknięcie. Możesz mi proszę wytłumaczyć w jaki sposób ten tytuł jest "baitowy"? Bo dla mnie jest wręcz odwrotnie, tj. tytuł zdradza Ci najbardziej istotną treść newsa.