0

@blaugrana1980 ja byłem tak poskładany że nie byłem w stanie się ruszyć.

0

@BarcaInfo po co on wrzuca takie zdjęcia.

1

@michaleu Lecimy wszystko, to jest święto :)

1

@BarcaInfo Ja bym jeszcze wprowadził opcję minusowania wpisów i możliwość ustawienia filtru, że te najbardziej minusowane wpisy są automatycznie ukrywane.

0

@adasko1998 Co ten tekst wnosi do dyskusji?

58

Jaka to była maszyna, najlepsza drużyna w futbolu.

1

@nitey Nie da się zrujnować takiego legacy, przez to że zostaje w klubie w trudnym momencie jego dziedzictwo będzie właśnie jeszcze większe.

19

@nitey Szkoda że Messi zostaje? Legenda klubu dalej będzie grać dla Barcelony, a ty piszesz że szkoda. Nie rozumiem.

2

Ter Stegen to jest sabotażysta.

1

Ta drużyna to jest pieprzony skandal.

0

Ściągnął piłkę Trynkiewiczowi

0

Pjanic któremu już mech rośnie na tych drewnianych nogach ma nas ratować. Nie mam siły.

1

Powinni teraz gryźć trawę

0

Nie no to jest cyrk jakiś.

23

Ter Stegen puszcza bramki o które nie podejrzewałbym profesjonalnego bramkarza na tym poziomie.

2

@Rogo123 My nie widzimy

9

@Cylon1982 to mam do Realu że nienawidzę tego klubu. Uwielbiam jak upadają i sobie głupi ryj rozwalają.

0

Typowo z dupy. Jak ja tych gównianych prześcieradeł nienawidzę.

13

Juve niezłe typy, Superligę zakładać pierwsi, a do Ligi Mistrzów nie wejdą.

0

Militao jeszcze dyskutuje? Co on ma głowie.

1

To jest karny ewidentny. Dla Sevilli oczywiście.

0

Beznadziejny mecz.

0

Tak jest, kolejny raz jak ten drewniak może zabić mecz i tego nie robi.

4

Co za pajac z Luisa

0

Od jakiegoś czasu największe hity w Hiszpanii wyglądają jakby drużyny w nich grające umówiły się że grają na 50%.

0

Werner strzela gola Realowi, coś pięknego

3

Póki na stronie latają konkursy porno zapomnijcie o jakimkolwiek wsparciu z mojej strony.

3

Jestem pewien, że oni po prostu ściemniają że mają wóz VAR. Stawiają pod stadionem jakiś pusty kontener z napisem VAR, a podczas meczu sędzia udaje że nawiązuje z nimi kontakt. Jesteśmy regularnie okradani.

0

Ter Stegen to jest kpina w ostatnich meczach.

1

Kurde właśnie włączyłem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?