1

@aldewir Mi nie działała ale po wyczyszczeniu ciasteczek/pamięci podręcznej przeglądarki działa.

0

@adamek20151 1/8 *

3

@JimMorrisonFCB Nie ma szans. Jak barca,real,psg czy bayern wygra lm czy lm i lige to pozamiatane

0

@adamek20151 Zmarszczył czoło

1

@Kapitan hawk Inigo, Raphinha, Balde no i Casado. Chociaz ciezko mowic o postepie bo wczesniej nie gral :D Po prostu zaczal grac w pierwszej druzynie i gra bardzo dobrze. Pedri oczywiscie rowniez wszedl na top poziom

1

@Coutinho007 O czym jeszcze decyduje? Może o powrocie Leo? Fajnie by bylo

1

Fajnie,że Ferran jest w formie. Nie mam obaw gdy widzę,że Lewy odpoczywa i w składzie jest Torres. Wcześniej to trochę wyglądało jakbyśmy grali w 10.

2

@okiemtypera_lucaxx95 To właśnie jest piękne. Nawet Club Brugge ma 50% szans na zwyciestwo

4

@BARCA1899Messi Przypomnę,że Barca rozbila real i Bayern po 4 w 3 dni. Jestesmy najlepsi i ez. Bez sensu pisac o meczach, ktore byly 4 miesiace temu

0

Chciałbym jakies klasyczne pasy

9

@Encore Nie no Rodrygo jest klasę lepszy od Ferrana. Ja podzielam zdanie kolegi. Lewe skrzydło pełne zaufanie i byłby top.

0

@Gaucho Usman Dembelej

0

@AmigoBlancos Remis bedzie

2

@Seledynowy No da

0

@pioz123 No z Valencia zagrał dobrze jeszcze w lidze. Tak to nic specjalnego. Lewego nie wygryzie. Forma zasługuje na pochwalę. W tym sezonie wygląda na wartościowego zmiennika

2

@pioz123 Na tle Valencii Gerard Martin by wyglądał jak Marcelo.

1

Wow Inter stracił 3 bramki.

0

@Pedri16Future W rezerwach. Dlatego między innymi ksywa kimmich

0

@Sulimo Jeśli Martin dostaje szanse i daje odpocząć Balde to nie widzę problemu żeby czasem za Kounde zagrał Fort lub Casado który grywal również na po.

1

PSG z Brest jeszcze jutro w lidze

1

@NeroTFP1 o kim mowa? Klich?

1

@Barcatroll Jest jego kuzyn

0

@Rifek to kto dostaje zespoły z miejs 20-24 ?

1

@GigiAmoroso No są baraże więc niewiele wiemy

7

@betonito Niezła odklejka :D

1

@Rifek Jak to wyliczyłeś kolego?

0

@brd42 Ważne,że 1 jego decyzją dala bramke

0

@FCB_dimiC Myślałem o tym ,ale nie wiem jak zamotać klucz

0

Siemka. Poleci ktos jakies fajne gierki do zagrania z ziomkiem na jednym pc? Najlepiej jakas bijatyke ale moze byc wszystko,jakies sportowe co op.

0

@MesQueUnClub96 3 stracone

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?