AnsuLamine
Dołączył/a: wrzesień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@aldewir Mi nie działała ale po wyczyszczeniu ciasteczek/pamięci podręcznej przeglądarki działa.
0
@adamek20151 1/8 *
3
@JimMorrisonFCB Nie ma szans. Jak barca,real,psg czy bayern wygra lm czy lm i lige to pozamiatane
0
@adamek20151 Zmarszczył czoło
1
@Kapitan hawk Inigo, Raphinha, Balde no i Casado. Chociaz ciezko mowic o postepie bo wczesniej nie gral :D Po prostu zaczal grac w pierwszej druzynie i gra bardzo dobrze. Pedri oczywiscie rowniez wszedl na top poziom
1
@Coutinho007 O czym jeszcze decyduje? Może o powrocie Leo? Fajnie by bylo
1
Fajnie,że Ferran jest w formie. Nie mam obaw gdy widzę,że Lewy odpoczywa i w składzie jest Torres. Wcześniej to trochę wyglądało jakbyśmy grali w 10.
2
@okiemtypera_lucaxx95 To właśnie jest piękne. Nawet Club Brugge ma 50% szans na zwyciestwo
4
@BARCA1899Messi Przypomnę,że Barca rozbila real i Bayern po 4 w 3 dni. Jestesmy najlepsi i ez. Bez sensu pisac o meczach, ktore byly 4 miesiace temu
0
Chciałbym jakies klasyczne pasy
9
@Encore Nie no Rodrygo jest klasę lepszy od Ferrana. Ja podzielam zdanie kolegi. Lewe skrzydło pełne zaufanie i byłby top.
0
@Gaucho Usman Dembelej
0
@AmigoBlancos Remis bedzie
2
@Seledynowy No da
0
@pioz123 No z Valencia zagrał dobrze jeszcze w lidze. Tak to nic specjalnego. Lewego nie wygryzie. Forma zasługuje na pochwalę. W tym sezonie wygląda na wartościowego zmiennika
2
@pioz123 Na tle Valencii Gerard Martin by wyglądał jak Marcelo.
1
Wow Inter stracił 3 bramki.
0
@Pedri16Future W rezerwach. Dlatego między innymi ksywa kimmich
0
@Sulimo Jeśli Martin dostaje szanse i daje odpocząć Balde to nie widzę problemu żeby czasem za Kounde zagrał Fort lub Casado który grywal również na po.
1
PSG z Brest jeszcze jutro w lidze
1
@NeroTFP1 o kim mowa? Klich?
1
@Barcatroll Jest jego kuzyn
0
@Rifek to kto dostaje zespoły z miejs 20-24 ?
1
@GigiAmoroso No są baraże więc niewiele wiemy
7
@betonito Niezła odklejka :D
1
@Rifek Jak to wyliczyłeś kolego?
0
@brd42 Ważne,że 1 jego decyzją dala bramke
0
@FCB_dimiC Myślałem o tym ,ale nie wiem jak zamotać klucz
0
Siemka. Poleci ktos jakies fajne gierki do zagrania z ziomkiem na jednym pc? Najlepiej jakas bijatyke ale moze byc wszystko,jakies sportowe co op.
0
@MesQueUnClub96 3 stracone