0

@Kengo Martin to nie wychowanek no i do odstrzału jak najszybciej.

0

@Chunjae Specjalnie beda chcieli nie awansowac juz to widze :D odklejka ludzi nie zna granic

1

@Murazor Czemu najlepiej nie awansowac do top 8? :D

2

@Bzyczekk Zmiennik na poziomie by się przydał. Moim zdaniem Transfer Daviesa zabiłby mentalnie Balde. Jest młodziutki i jeszcze może drastycznie podnieść swój poziom i zabetonować LO na lata. W dodatku to wychowanek i w pierwszej kolejności trzeba dać mu czas, a nie sprowadzać za niego Daviesa,który przecież nie siedziałby na ławie z grubą wypłata. Bardzo podobny profil graczy bez sensu mieć takich dwóch

2

@kiper09 Chodziło ci chyba o ferrana torre

0

@FcPortoFan1999 Plany się mogą zmienić

2

Donald T. Prezydentem Stanów,a za jakiś czas również Donald T. Prezydentem Polski

0

W realu potrzeba trenera u którego się zapiernicza i który potrafi w taktyke. Trza fachowca. O takiego raczej ciężko teraz

0

@Derean Ta cały czas bernabeu i taka padaka. Przyjdą wyjazdy i będzie jeszcze gorzej :D

0

@Gaucho Oni 90% meczy grają u siebie co jest :D

2

@SelloutCrowd Jeśli ktoś nie wychodzi z piwnicy to dla niego każda pogoda jest idealna.

6

@Cule2013 Flashscore

4

@Lucyfffer Gitarka chcialbym znowu pasy

1

@Pedri16Future Na początku mnie śmieszył,ale teraz mnie mdli jak widzę jego posty. Zawsze to są kompletnie odklejone od rzeczywistości wypociny. Niestety zawsze to tu ludzie będą wrzucać,a on będzie zbierał zasięgi :/

0

Zaledwie 4 stracone bramki w 14 meczach! Jestem pod wrażeniem wielkiego Rakowa. Marek Papszuone w formie

0

@LukaszFan Myślę,że on to wiedział już przed Osasuna. Po prostu nie miał za bardzo wyjścia. Teraz ma kim rotować.

0

@BORO_12 Albo nie wylecą. Kounde to fizyczny potwór. Sam bym chciał by fort był zmiennikiem i po i LO. Martin kompletnie nie ogarnia

0

@Arcybiskup Parę lat starczy na kilka pucharów. Tiki taka też trwała kilka lat.

0

@BORO_12 Problem w tym,że gra tylko na po za Flicka

3

@BezglutenowyPedri Mieli tydzien przerwy,wiecej graczy szczegolnie w pomocy jest dostepnych + terminarz nie jest juz az tak wymagajacy.

0

@Lionel_Messi10 Mastantuono będzie lepszy

0

@Sulimo Widzę,że według ciebie ludzie co mają odmienne zdanie od twojego to kibice Legii/realu. Wyprany to on jest co najwyżej przez zwycięski i mistrzowski w tym sezonie Raków

0

@kaamil1910 Nie wystawił. Alves doznał kontuzji i wszedł Montoya

8

@galix22 Moim zdaniem nie da się wygrać mistrzostwa fartem

0

@messi33 Tak tylko ty

0

@!34RC3!_0N4 Oni z ławki nie wstają to jak mają mieć udział przy 10 golach xd

0

@MaŁolat No byl wyzej w od Casado to jest fakt i wygladal rowniez swietnie. To co bedzie po kontuzji to juz sie okaze. Nie kwestionuje Casado na razie to jest szef i oby tak dalej

0

@kubix05 Jakiś winiacz

0

@MaŁolat Jak Bernal za wiele by nie pograł jak był w hierarchii wyżej od Casado? Na Torre zarobić póki coś gra i strzela. Jest w rezerwach Guille i Quim. Davida wziąć bo za free i zobaczyć czy ma potencjał na podstawę.

1

@aVe Nico LO,PO i Napastnik. Może nie PO. Zależy jak rozwinie się Fort

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?