0

@NeroTFP1 Ahhh ta piłka Nike :D uwielbiam

1

Jest Fermin są liczby :D 2 asysty brawo. Brawa również dla Casado. Chłopak nie pęka i fantastyczny pass do raphy przy bramce

0

@Wojcio No nie wiem czy tak powoli. Od początku Flicka dowodzi

1

Anstapabl. Madzisterial. Vini dzunia

0

@Wojcio Sahin nie wiedzieć czemu zmienił ustawienie na 5 obrońców gdy wszystko działało... I to tak wczesnie

1

Ray Hudson i te jego emocje :D

1

A idź pan z tym Sahinem. Jak można wpuścić kolejnego obrońcę i się bronić około 54 minuty....

0

0

@Rewolucja123 Ja po 2 kolejkach i presezonie widziałem te szansę.

2

Fajnie chodzi Ryerson. Wybiegany, wytrzymały i piłka mu nie przeszkadza. Dodatkowo obskoczy oba boki defensywy. Widziałbym go u nas jako zmiennika.

0

Co mam okazję oglądac Ryersona to fajnie chodzi. Piłka mu nie przeszkadza,wytrzymały,wybiegany i obskoczy oba boki defensywy. Widziałbym go jako zmiennika u nas

0

Pisałem ,że real przegra 1-3,ale chyba będzie wyżej xd

2

O Ray Hudson komentuje. Fajnie jakby komentowal jutro Barce :D Magisterialll Laminee!

0

@kuz Wlasnie kiedys to zalosne wygrywanie musi sie skonczyc :D

1

BVB uwidoczni braki realu i bedzie panika przed klasykiem. real - bvb 1-3

0

@Lionel_Messi10 Zakaria?

0

@takisobiektos Niestety nie ma :/ z 2 rekordy by mial

0

i Camarda bije rekordy,,,, jednak nie :/

0

Jak myślicie? Real dziś w plecy i poważny alarm przed meczem z Barca czy męczenie buły i zwycięstwo?

0

@zodiak_10 Kontrowersyjnie

0

@BISHBASHBOSH Nie De Young tylko The Young

0

@okiemtypera_lucaxx95 Neymar zaraz skończy ,a pamiętam czasy jak oglądałem go na yt w santosie jak grał i marzyłem żeby przyszedł do Barcy

1

@dzefrej234 Victor Ibarbo

0

@adi7adi8 No cos zawali na 100 %, ale moze nie na strate pkt wiec zostanie w bramce ;d

0

@Mns21 Zrobmy rotacje i stracmy pkt przed meczem na Bernabeu :D idealny czas na rotacje

0

@Sulimo No tak licze na mecz bez kontuzji :D

0

@marcin62 Naapisalem, ze licze na mecz bez kontuzji. Polecam okuliste

0

Licze na mecz bez kontuzji. Jesli juz ktos by doznal urazu to Pena pls

0

0

@czółkovsky czemu aż 3 latach co mu było?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?