AnsuLamine
Dołączył/a: wrzesień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@NeroTFP1 Ahhh ta piłka Nike :D uwielbiam
1
Jest Fermin są liczby :D 2 asysty brawo. Brawa również dla Casado. Chłopak nie pęka i fantastyczny pass do raphy przy bramce
0
@Wojcio No nie wiem czy tak powoli. Od początku Flicka dowodzi
1
Anstapabl. Madzisterial. Vini dzunia
0
@Wojcio Sahin nie wiedzieć czemu zmienił ustawienie na 5 obrońców gdy wszystko działało... I to tak wczesnie
1
Ray Hudson i te jego emocje :D
1
A idź pan z tym Sahinem. Jak można wpuścić kolejnego obrońcę i się bronić około 54 minuty....
0
@MesQueUnClub96 Czemu?
0
@Rewolucja123 Ja po 2 kolejkach i presezonie widziałem te szansę.
2
Fajnie chodzi Ryerson. Wybiegany, wytrzymały i piłka mu nie przeszkadza. Dodatkowo obskoczy oba boki defensywy. Widziałbym go u nas jako zmiennika.
0
Co mam okazję oglądac Ryersona to fajnie chodzi. Piłka mu nie przeszkadza,wytrzymały,wybiegany i obskoczy oba boki defensywy. Widziałbym go jako zmiennika u nas
0
Pisałem ,że real przegra 1-3,ale chyba będzie wyżej xd
2
O Ray Hudson komentuje. Fajnie jakby komentowal jutro Barce :D Magisterialll Laminee!
0
@kuz Wlasnie kiedys to zalosne wygrywanie musi sie skonczyc :D
1
BVB uwidoczni braki realu i bedzie panika przed klasykiem. real - bvb 1-3
0
@Lionel_Messi10 Zakaria?
0
@takisobiektos Niestety nie ma :/ z 2 rekordy by mial
0
i Camarda bije rekordy,,,, jednak nie :/
0
Jak myślicie? Real dziś w plecy i poważny alarm przed meczem z Barca czy męczenie buły i zwycięstwo?
0
@zodiak_10 Kontrowersyjnie
0
@BISHBASHBOSH Nie De Young tylko The Young
0
@okiemtypera_lucaxx95 Neymar zaraz skończy ,a pamiętam czasy jak oglądałem go na yt w santosie jak grał i marzyłem żeby przyszedł do Barcy
1
@dzefrej234 Victor Ibarbo
0
@adi7adi8 No cos zawali na 100 %, ale moze nie na strate pkt wiec zostanie w bramce ;d
0
@Mns21 Zrobmy rotacje i stracmy pkt przed meczem na Bernabeu :D idealny czas na rotacje
0
@Sulimo No tak licze na mecz bez kontuzji :D
0
@marcin62 Naapisalem, ze licze na mecz bez kontuzji. Polecam okuliste
0
Licze na mecz bez kontuzji. Jesli juz ktos by doznal urazu to Pena pls
0
@Sebastian7 2-0
0
@czółkovsky czemu aż 3 latach co mu było?