AnsuLamine
Dołączył/a: wrzesień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Oby. Mam Win Porto na kuponie
44
@4Fabregas4 No lider strzelców la liga jest naszym najsłabszym graczem. Ma to sens xd
0
Co ta Roma.....
0
@Sawik_10 Dziś będzie miał okazję zagrać na tej samej pozycji co w zeszłym sezonie
0
@19Macio93 Ta i Rodri i Arnold
3
@Warzy941 Tylko jakiś dzban chciał sprzedać Kounde. Poniżej pewnego poziomu nie schodzi,zagra na 2 pozycjach i jest dostępny prawie w każdym meczu. Ostatnio wiadomo top.
1
@okiemtypera_lucaxx95 Porażka realu to najlepszy wynik
1
@Barcaa12 Nie zlekceważył tylko MUSI rotować. Musimy również wygrać następny mecz
0
@betleyoneDEjong Odpoczywal
1
Dominguez nie dojechał i Martin nie ten poziom
0
@Piotr,1985 No właśnie. Smutne ,że 17 latek musi gracz wszystko bo inaczej jest lipa. Rotację rotacjami,ale przede wszystkim Dominguez nie dojechał
0
@kanver_ Czuje się jakbym pisał z 12 latkiem więc nie ma
1
@tbas Chłop musi być w 100% gotowy by wyjść w pierwszym składzie. Widocznie nie jest
0
@kanver_ Ale narracja xD Widzę ,że dyskusja nie ma sensu
1
@Herato Ta i Salaha do Fiorentiny przez Mou... Cały czas to samo. Ludzie piłkarze chcą grać wszystko,a w top klubach ciężko o to. Jak miał chłopak grać cały czas przy fodenie de bruyne bernardo .. Chciał odejść to nie trzymali go na sile
0
@Yoohoo Wątpię,że 5 min po meczu będzie info,że wypada na blisko miesiąc xD
1
@kanver_ Dziwne. Victor po pełnym okresie przygotowawczym i wielu treningach wychodzi w pierwszym składzie kosztem gracza który większość roku pauzował i nie ma za wiele treningów za sobą.
0
@Arden Piłka nożna to nie tylko nazwiska. Gracze osaduny są bardziej zgrani i ograni . Również będą niesieni dopingiem el sadar
5
Ostre roszady
0
@tbas Strzał w pysk dla Ansu? On sam nie wierzył w występ od pierwszej minuty. Po za tym Victor może grać na lewej a na prawej Raphinha
0
@tristan87 Śmierdzi Wolfsburgiem
0
@Bartula Norweg jest pocieszny. Ja tam go lubie
0
@ViscaBarca123 Możesz coś powiedzieć o takim graczu jak Ruslan Mba? Coś się hype na niego robi,duży talent?
0
@Gibbon_FCB e tam zaraz pewnie zerwie więzadła i pogranie. Co jakiś fajny młody to się łamie
0
@NeroTFP1 Andy Cole to jego ojciec. Dlatego pochodzi z Manchesteru
0
Brendford 3ci mecz z rzędu w lidze z golem w 1 minucie? xD I zawsze Mbuemo chyba. 2 razy napewno:D edit 2x Mbuemo 1 wissa
1
@fart Dokładnie! Murem za Pepem i tym stylem gry! Zawsze będę kibicował jemu i jego zespołom. Uczynił nas najlepsza i najładniej grająca drużyna w historii
0
@KonopaaEagle Najlepszy! stracmy punkty gdy real gra z atleti !
1
@SulimoŁeeeeeee fuuuu. Mam nadzieję,że nie trafiło na kogoś z choroba lokomocyjną.
0
@Gall No nie chciało mi się wymieniać więcej tych oczywistych bo po co. No Mashe chcieli wymienić były plotki o thiago Silvie między innymi, ale Mashe i tak był 13stym zawodnikiem.