0

@FcPortoFan1999 Oby. Mam Win Porto na kuponie

44

@4Fabregas4 No lider strzelców la liga jest naszym najsłabszym graczem. Ma to sens xd

0

Co ta Roma.....

0

@Sawik_10 Dziś będzie miał okazję zagrać na tej samej pozycji co w zeszłym sezonie

0

@19Macio93 Ta i Rodri i Arnold

3

@Warzy941 Tylko jakiś dzban chciał sprzedać Kounde. Poniżej pewnego poziomu nie schodzi,zagra na 2 pozycjach i jest dostępny prawie w każdym meczu. Ostatnio wiadomo top.

1

@okiemtypera_lucaxx95 Porażka realu to najlepszy wynik

1

@Barcaa12 Nie zlekceważył tylko MUSI rotować. Musimy również wygrać następny mecz

0

@betleyoneDEjong Odpoczywal

1

Dominguez nie dojechał i Martin nie ten poziom

0

@Piotr,1985 No właśnie. Smutne ,że 17 latek musi gracz wszystko bo inaczej jest lipa. Rotację rotacjami,ale przede wszystkim Dominguez nie dojechał

0

@kanver_ Czuje się jakbym pisał z 12 latkiem więc nie ma

1

@tbas Chłop musi być w 100% gotowy by wyjść w pierwszym składzie. Widocznie nie jest

0

@kanver_ Ale narracja xD Widzę ,że dyskusja nie ma sensu

1

@Herato Ta i Salaha do Fiorentiny przez Mou... Cały czas to samo. Ludzie piłkarze chcą grać wszystko,a w top klubach ciężko o to. Jak miał chłopak grać cały czas przy fodenie de bruyne bernardo .. Chciał odejść to nie trzymali go na sile

0

@Yoohoo Wątpię,że 5 min po meczu będzie info,że wypada na blisko miesiąc xD

1

@kanver_ Dziwne. Victor po pełnym okresie przygotowawczym i wielu treningach wychodzi w pierwszym składzie kosztem gracza który większość roku pauzował i nie ma za wiele treningów za sobą.

0

@Arden Piłka nożna to nie tylko nazwiska. Gracze osaduny są bardziej zgrani i ograni . Również będą niesieni dopingiem el sadar

5

Ostre roszady

0

@tbas Strzał w pysk dla Ansu? On sam nie wierzył w występ od pierwszej minuty. Po za tym Victor może grać na lewej a na prawej Raphinha

0

@tristan87 Śmierdzi Wolfsburgiem

0

@Bartula Norweg jest pocieszny. Ja tam go lubie

0

@ViscaBarca123 Możesz coś powiedzieć o takim graczu jak Ruslan Mba? Coś się hype na niego robi,duży talent?

0

@Gibbon_FCB e tam zaraz pewnie zerwie więzadła i pogranie. Co jakiś fajny młody to się łamie

0

@NeroTFP1 Andy Cole to jego ojciec. Dlatego pochodzi z Manchesteru

0

Brendford 3ci mecz z rzędu w lidze z golem w 1 minucie? xD I zawsze Mbuemo chyba. 2 razy napewno:D edit 2x Mbuemo 1 wissa

1

@fart Dokładnie! Murem za Pepem i tym stylem gry! Zawsze będę kibicował jemu i jego zespołom. Uczynił nas najlepsza i najładniej grająca drużyna w historii

0

@KonopaaEagle Najlepszy! stracmy punkty gdy real gra z atleti !

1

@SulimoŁeeeeeee fuuuu. Mam nadzieję,że nie trafiło na kogoś z choroba lokomocyjną.

0

@Gall No nie chciało mi się wymieniać więcej tych oczywistych bo po co. No Mashe chcieli wymienić były plotki o thiago Silvie między innymi, ale Mashe i tak był 13stym zawodnikiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?