AnsuLamine
Dołączył/a: wrzesień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Dopiero soboty? Fatalnie. Tenisa nie oglądam. Tylko kopana i highlightsy z NBA na yt
0
Kiedy jest jakiś fajny meczyk?
0
@FcPortoFan1999 Dokładnie fanie Fc Porto. Czy można ich nazywać portowcami?
5
@Destroyer_of_Worlds Moim zdaniem z Mbappe i Vinim to się nie uda
0
@okiemtypera_lucaxx95 I to w Tobie cenie najbardziej! Nie zmieniaj się!
5
@Comentateiro Tak naprawdę to oni wypłynęli dzięki podaniom V.Valdesa. To od niego wszystko się zaczęło
0
@okiemtypera_lucaxx95 uff już myślałem,że próba samobojcza
21
Jak nazywa się prywatny ochroniarz Joli?
Guardiola
20
Jak przekazać kumplowi dwie zle wiadomości w jednym zdaniu?
- Ktoś nam puka twoja żonę.
0
@Volk xdXdxDxdxdDxxDXD Śmieszne niesamowicie,że typowa 9 ma więcej bramek od skrzydłowego.
1
@SawneyBean Mówisz? xD
0
Dlaczego więźniowie dostają jedzenie i wodę ,a bezdomni nie?
0
@Trojanek23 Xavi też nie tracil
1
@DLFCB Moj ulubiony gracz,oby mu sie wiodlo. Moze zostanie trenerem Barcy.
0
Żuk kolo niego biega w pomocy? Maly blondyn bujna czupryna i w barcy i w repce Hiszpanii
0
@ikar34 Nie wiesz co myślę.
0
@koziar Zgadza się kurs prawie 4 na tych kiepow jest jak złoto. Denis nokautuje i dyskwalifikacja
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.
0
@Pnog37 Były streamy na strumyku pewnie gdzieś do 6)8 gali ,ale się dogadali z fame
1
@D10SLEO Szlug jest wyciagany
0
@Nazio_87 Podpinam się
0
@FcPortoFan1999 Mi Como
7
@halfnolife Bo nie lubi
0
@Pnog37 Nigdy to za duże słowo. Kiedyś były zawsze
4
Dawać mnie już ten powrót na Camp Nou! Strasznie tęsknie za tym stadionem :/ Nie chcę patrzeć na jakąś bieżnie,nawet kibiców za bramką nie widac
0
@Terapuls Tak to top źródło. Neymar wraca i sięgnie po złota pilke
1
@NeroTFP1 Mają tam cierpliwość...
0
@maroon No fatalnie to wyglada
0
@FcPortoFan1999 Odbudował ja zarówno w defenzywie jak i w ofenzywie
0
@SelloutCrowd Nie wiem czy nie lubią. Może po prostu się z nich śmieją. Co mecz coś odwalaja