0

@FcPortoFan1999 Dopiero soboty? Fatalnie. Tenisa nie oglądam. Tylko kopana i highlightsy z NBA na yt

0

Kiedy jest jakiś fajny meczyk?

0

@FcPortoFan1999 Dokładnie fanie Fc Porto. Czy można ich nazywać portowcami?

5

@Destroyer_of_Worlds Moim zdaniem z Mbappe i Vinim to się nie uda

0

@okiemtypera_lucaxx95 I to w Tobie cenie najbardziej! Nie zmieniaj się!

5

@Comentateiro Tak naprawdę to oni wypłynęli dzięki podaniom V.Valdesa. To od niego wszystko się zaczęło

0

@okiemtypera_lucaxx95 uff już myślałem,że próba samobojcza

21

Jak nazywa się prywatny ochroniarz Joli?
Guardiola

20

Jak przekazać kumplowi dwie zle wiadomości w jednym zdaniu?

- Ktoś nam puka twoja żonę.

0

@Volk xdXdxDxdxdDxxDXD Śmieszne niesamowicie,że typowa 9 ma więcej bramek od skrzydłowego.

1

@SawneyBean Mówisz? xD

0

Dlaczego więźniowie dostają jedzenie i wodę ,a bezdomni nie?

0

@Trojanek23 Xavi też nie tracil

1

@DLFCB Moj ulubiony gracz,oby mu sie wiodlo. Moze zostanie trenerem Barcy.

0

Żuk kolo niego biega w pomocy? Maly blondyn bujna czupryna i w barcy i w repce Hiszpanii

0

@ikar34 Nie wiesz co myślę.

0

@koziar Zgadza się kurs prawie 4 na tych kiepow jest jak złoto. Denis nokautuje i dyskwalifikacja

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.

0

@Pnog37 Były streamy na strumyku pewnie gdzieś do 6)8 gali ,ale się dogadali z fame

1

@D10SLEO Szlug jest wyciagany

0

@Nazio_87 Podpinam się

0

@FcPortoFan1999 Mi Como

7

@halfnolife Bo nie lubi

0

@Pnog37 Nigdy to za duże słowo. Kiedyś były zawsze

4

Dawać mnie już ten powrót na Camp Nou! Strasznie tęsknie za tym stadionem :/ Nie chcę patrzeć na jakąś bieżnie,nawet kibiców za bramką nie widac

0

@Terapuls Tak to top źródło. Neymar wraca i sięgnie po złota pilke

1

@NeroTFP1 Mają tam cierpliwość...

0

@maroon No fatalnie to wyglada

0

@FcPortoFan1999 Odbudował ja zarówno w defenzywie jak i w ofenzywie

0

@SelloutCrowd Nie wiem czy nie lubią. Może po prostu się z nich śmieją. Co mecz coś odwalaja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?