AnsuLamine
Dołączył/a: wrzesień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AFA Chłop ile by nie strzelał to jest wiecznym rezerwowym
1
@Barca_Q + w rundzie rewanżowej mamy więcej meczy u siebie,a real na wyjezdzie
0
@Faro Wcale nie jest xd Tylko Yamal potrafi zrobić coś z niczego i czasem Raphinha. Jednego nie ma i jest lipa. Nico/Leao koniecznie. Wolałbym Nico bo Hiszpan ograny z naszymi i może grać na obu flankach więc o minuty się bać nie musi.
0
@budel17 Nie, teraz jesteśmy w dupie i Real traci do nas 1 pkt. Nawet nie grając odrabiają punkty xd. Magia
0
@Exerion Poczekam. Przeciez real jest w zabojczej formie. Wszystko tam dziala perfekcyjnie
0
@Exerion Roztrwonilismy przewagę,a w tabeli dalej +7. Coś przeoczyłem :/
0
Kounde cały czas wygląda jakby był myślami gdzie indziej
0
@jacobFCB Oczy jak AI, a reszta jak każda inna z brzegu. Gusta i gusciki
0
@GucioH Coś słabo z liczeniem. To trzeba na spokojnie
0
@Gall Też może być generacyjny.
2
@Herato Jakie baraże do MŚ?
0
@FcPortoFan1999 Na radar
0
@takisobiektos on kontuzja chyba
0
@MesQueUnClub96 Nie obchodzi mnie to. Pedri to Pedri.
0
@messi564 xD
2
Niczym kiedyś Dani Alves z realem
0
@messi564 Przyzwoicie. Pedro nie powołany,a Pedri nie wykorzystał karnego
0
@barcelonaLM xD
1
@xavi890 On napisal,ze Moleiro jest dobry technicznie :D
0
@Eto'o9 R10 Czemu?
0
@matirix20 Bardziej tam chodzi o jego zachowanie.
0
@Kamil689 to ofensywny pomocnik, ktory moze grac na skrzydlach. Jest lewonozny wiec juz predzej pasuje na ps,a tam pierwszenstwo bedzie mial toni fernandez
0
@Kamil689 To nie jest ls. Jest po kontuzji. To bardziej ofensywny pomocnik
0
@Kamil689 Kogo brać z rezerw? Nie mamy tam LS na ten moment. Potrzebny ktoś kto zagra na ls i ps. Nico spokojnie da radę.
0
@VeB 1899 Źle jak wokół klubu jest głośno,źle jak siedzą cicho. Nie dogodzisz
0
Brawa dla Sociedad. Ładnie zagrali
0
@Gall no w kontekscie barcy nie ma czym sie szczycic, widzimy jak gra Martin ktory gral w 3 lidze. po za tym gadamy w kontekscie artykulu
0
@Gall Uratowana kariera to nie jest gra w 3 lidze
4
@GallTo w wakacje mieli pisac,ze uratowali mu kariere gdy nie rozegral zadnego oficjalnego meczu?
0
Jakies fajne seriale? ktos cos? Bardziej z lat 2023/24 ale jak jakis starszy kozak to tez moze byc. Wiezienny klimat mile widziany