0

@BarcaFanSince2006 To se nie graj i narzekaj

0

@katalonczyk987 Tak na tvn po wiadomosciach

0

@BarcaFanSince2006 wystarczy pobrac football life i wgrac mody

0

@PatrykBarca No graja. Kayode pojdzie gdzies za gruby hajs . Podstawowi/ wazni zawodnicy atalanyy czy romy. No i Pisilli z golem. Latwo Hiszpania chyba nie ma.

0

@PatrykBarca Pisilli i Kayode sa bardziej rozpoznawalni z 1szej 11. Na lawce jest jeszcze Casadei Ruggeri czy Gnonto

1

Co te Niemcy 5-1 bylo i 5-5 juz....

0

@FcPortoFan1999 szwankuje to mojemu staremu jedynka. Trza antene ustawic

0

@Kessie Mysle,ze nie. Kogo by bylo stac na takie luksusy.

20

Gorzki smak fety xd

0

@ShawnC Balde? Cubarsi ? Bez Casado,Gaviego czy Erica pol sezonu bez dm bysmy grali xd

1

@HypeR To juz lepiej wystawic 11 wychowankow

2

@Danny Gaucho Eto'o legenda barcy i raczej milo wspominany, a w cv real i espanyol :)

0

@Bernard777 Gral Eintracht jakos w 2022,a wczesniej ostatni raz w 1960 w finale z realem

0

@FCB24 Mysle, ze zarzad widzi braki ale brak kasy/tebas nas leciutko ograniczaja :D

0

@Kaamilos87 ewidentny karniaczek

0

Ktos myslal, ze nie podwoi krycia? To zadna zdrada planu tak sie gra w difolcie.

0

@CriminalFCB No w ofensywie za bardzo nie rozegra :D

3

@TR3YWAY No tak bo kazda dziewczyna bez stanika zapomniala go ubrac xd Ma czym oddychac wiec musi nosic stanik? jakby byla deską to pewnie ludzie nie mieliby problemu :D

1

@Limaker ta debiut z lechia

0

@doc Po co pisac glupoty zamiast ogladac liczyc na remontadr. Malo razy w tym sezonie odrabiali straty?

1

@pato1234 Nie mial byc. Canal plus ustala zasady.

0

@Faro Wedlug mediow i zeby pasowalo pod twoja teze tak. Nie dziwie sie. Doswiadczony stoper za free vs 50 mln za nastolatka. Mysle,ze nie kieruje sie Perez kolorem skory xD

0

@Faro No kilku ciemniejszych tam gra nic specjalnego. Jest 2k25

0

@FCB_dimiC Mozliwe. Pewnie nie pogardzilby takim Ansu Fatim.

0

@Faro Ty ciagle o tych czarnoskorych. Jakis problem do nich masz? Rasista?

0

@kamiVeB ja ogladam na stronce i nima komentatorow xd

1

@Rastafarnianin Wolalbym 6-0

0

@Barca_Big_Moment Gość jest top PO i może grać 100 męczy pod rząd. No nie zapowiada się na jego sprzedaż xd

0

@Eklerek już wyszedl?

1

@Who_you_mam Bilbao myśli o sobie ,a nie o innych drużynach. Niesamowite

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?