AnsuLamine
Dołączył/a: wrzesień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BarcaFanSince2006 To se nie graj i narzekaj
0
@katalonczyk987 Tak na tvn po wiadomosciach
0
@BarcaFanSince2006 wystarczy pobrac football life i wgrac mody
0
@PatrykBarca No graja. Kayode pojdzie gdzies za gruby hajs . Podstawowi/ wazni zawodnicy atalanyy czy romy. No i Pisilli z golem. Latwo Hiszpania chyba nie ma.
0
@PatrykBarca Pisilli i Kayode sa bardziej rozpoznawalni z 1szej 11. Na lawce jest jeszcze Casadei Ruggeri czy Gnonto
1
Co te Niemcy 5-1 bylo i 5-5 juz....
0
@FcPortoFan1999 szwankuje to mojemu staremu jedynka. Trza antene ustawic
0
@Kessie Mysle,ze nie. Kogo by bylo stac na takie luksusy.
20
Gorzki smak fety xd
0
@ShawnC Balde? Cubarsi ? Bez Casado,Gaviego czy Erica pol sezonu bez dm bysmy grali xd
1
@HypeR To juz lepiej wystawic 11 wychowankow
2
@Danny Gaucho Eto'o legenda barcy i raczej milo wspominany, a w cv real i espanyol :)
0
@Bernard777 Gral Eintracht jakos w 2022,a wczesniej ostatni raz w 1960 w finale z realem
0
@FCB24 Mysle, ze zarzad widzi braki ale brak kasy/tebas nas leciutko ograniczaja :D
0
@Kaamilos87 ewidentny karniaczek
0
Ktos myslal, ze nie podwoi krycia? To zadna zdrada planu tak sie gra w difolcie.
0
@CriminalFCB No w ofensywie za bardzo nie rozegra :D
3
@TR3YWAY No tak bo kazda dziewczyna bez stanika zapomniala go ubrac xd Ma czym oddychac wiec musi nosic stanik? jakby byla deską to pewnie ludzie nie mieliby problemu :D
1
@Limaker ta debiut z lechia
0
@doc Po co pisac glupoty zamiast ogladac liczyc na remontadr. Malo razy w tym sezonie odrabiali straty?
1
@pato1234 Nie mial byc. Canal plus ustala zasady.
0
@Faro Wedlug mediow i zeby pasowalo pod twoja teze tak. Nie dziwie sie. Doswiadczony stoper za free vs 50 mln za nastolatka. Mysle,ze nie kieruje sie Perez kolorem skory xD
0
@Faro No kilku ciemniejszych tam gra nic specjalnego. Jest 2k25
0
@FCB_dimiC Mozliwe. Pewnie nie pogardzilby takim Ansu Fatim.
0
@Faro Ty ciagle o tych czarnoskorych. Jakis problem do nich masz? Rasista?
0
@kamiVeB ja ogladam na stronce i nima komentatorow xd
1
@Rastafarnianin Wolalbym 6-0
0
@Barca_Big_Moment Gość jest top PO i może grać 100 męczy pod rząd. No nie zapowiada się na jego sprzedaż xd
0
@Eklerek już wyszedl?
1
@Who_you_mam Bilbao myśli o sobie ,a nie o innych drużynach. Niesamowite