10

@marcin62 Dobre pytanie. Miał się leczyć 4 miechy,a zaraz koniec sezonu

8

@reloaded Casado. Wróci jak wyzdrowieje

0

@Destroyer_of_Worlds No raczej nie powiewa bo Barca ma tryplet w genach i o tym marzy każdy kibic Barcy

0

@Roobo Widocznie z jego glowa wszystko ok jesli dalej jest kluczowy i uczestniczy przy 2,3 bramkach w meczu

1

@barcafan1789 Wyglądało to na naciągnięcie mięśnia dwugłowego. Wstępnie taka pauza powinna wynosić 2 miesiące,ale najprawdopodobniej po komunikacie dowiemy się,że to nic groźnego i dostanie zielone światło od klubowych lekarzy już na najbliższe spotkanie

0

@Roobo Flick trzymając go do końca mimo tragicznej gry nie pomaga. 2 bramki asysta. Gol w ostatnich minutach na wagę zwycięstwa. Aha no ok

0

@Lucyffffer1922 Śmieszny tok myślenia. Postaw się w roli trenera reprezentacji i pomysl troche

0

@Lucyffffer1922 Ja bym wolał żeby nie gral wgl w lidze narodów, ale wiem jak to działa i trenerzy reprezentacji nie będą oszczędzać graczy żeby mieli więcej sił do gry w klubie. Nie wiem jak wywnioskowałeś, że byłbym z tego zadowolony ale ok :D

0

@Lucyffffer1922 No czytam xd Nie zagra ogonów bo jeśli jest to możliwe i wszyscy są zdrowi to wyjdzie najmocniejszy skład.

0

@APTAPT w chealsea nie gral

0

Robben nic z repka chyba nie wygrał? :D

0

@APTAPT Przecież nie musi być hiszpanem

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@MessiForeverTheBest Gdzie lewy z Torresem pykal? Z ferranem Ci się pomyliło xd

0

@Lucyffffer1922 Pewnie. Niech reprezentację powołują kadrę B :D Wypracują sobie schematy na Euro i mundial. Wszystko będzie śmigać jak talala. Najlepsi piłkarze też będą zadowoleni że nie graja dla ojczyzny

0

@Lucyffffer1922 Nie lekcewazy nikt. Po prostu to byłby najlepszy scenariusz w tym natłoku spotkań.

1

@RoberDzik Jasne. Chodzi mi tylko o to, że całkowity koniec prac nie był przewidziany na jesień 2024

0

@messi33 Lewy to nie ta skala talentu. Kagawa takim super talentem jest. Lewy po prostu nie

1

@RoberDzik Chodzi mu o termin zakończenia wszystkich prac a nie powrót do grania.

0

@NeroTFP1 pewnie za jakieś 15 min

0

@jacobFCB W teorii jak jeszcze many przegrać w tym sezonie to lepiej dzis

10

@gukwa On ma 16 lat i gra w rezerwach, a nie w u19. To już coś mówi.

12

@Kosmici Puknij ja i potem weź ślub. Wilk syty i owca cala

1

@Astad Mascherano

0

@sopelinho Po 12

0

@Destroyer_of_Worlds Carvajal też się posypał.

2

No i git. Odpoczynek dla barceloniarzy

0

Siema ma ktoś może problem z pingiem w eafc? Każdy znaleziony rywal to min 32 pingu. Internet żyleta żadnych problemów. I tak od kilku dni

3

@Danny Gaucho ⭐️ Munir El Haddadi (29 lat)
Po Sevilli zdążył już obskoczyć Getafe i Las Palmas. Obecnie zawodnik CD Leganés, czyli jest klubowym kolegą Sandro Ramireza. - jakis blad sie wkradl. Sandro w las palmas

0

Omar Sadik. Prawie Umar Sadiq

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?