O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 335
  • Liczba komentarzy 180
  • Polecenia 506

Komentarze

2

@AmigoBlancos Ale nikt z twoich adwersarzy nie krytykuje drużyny za awans. Tylko za całkowity brak stylu. Defensywnie to grał Inter za Mou, ale tam była myśl szkoleniowa i genialne wyprowadzenie piłki w kontrataku. Tu nie było nic i tylko litość Argentyny spowodowała że awansowaliśmy. I to jak gramy pokazuje jak mierna mamy myśl szkoleniową i że przez 20 lat oprócz pięknych słów, PZPN ch..ja zrobił dla poprawy sytuacji. Wyszkolmy kadrę trenerską i zacznijmy prawdziwe szkolenie dzieci i młodzieży. Bo tak będziemy się męczyć kolejne 20 lat.

4

@LS My nie mamy żadnego stylu. Od 20 lat słucham bredni "ekspertów" o konieczności zmiany systemu szkolenia. I nie dzieje się absolutnie nic co mogłoby napawać optymizmem. Jeśli myśl szkoleniowa trenera Michniewicza jest foworyzowana jako styl gry reprezentacji to jak Ci ludzie którzy go zatrudniają mają zmienić polską piłkę. Na kolejne wyjście z grupy będziemy czekać kolejne 36 lat. Kto ma nauczyć grać w piłkę dzieci jak większość tych trenerów sama jest źle wyszkolona. Gdzie mamy ich szkolić jak większość klubów buduje najpierw stadiony a potem infrastrukturę treningową. Naprawdę szczytem umiejętności trenera reprezentacji jest wymyślanie taktyki laga do Roberta?

0

Większość chce odejścia weteranów. Też się do nich zaliczam, chociaż może z innych pobudek niż same umiejętności czysto piłkarskie, a bardziej kwestie mentalne i "piętno" ostatnich porażek i ich reakcje w trakcie meczu na niepowodzenia. Uważam że nie dzwigaja tej drużyny, nie dają czegoś ekstra w sferze mentalnej, nie zdejmuja presji za wynik z młodszych piłkarzy. Tylko ciekawi mnie czy optyka byłaby inna gdyby zdecydowali się zostać z pensją np. 5 mln netto?

0

@Murazor Byłem przekonany że tak. Była jakaś kwota odstępnego?

0

@th@les Jak np Arsenal Aube do nas. Można też to nazwać rozwiązaniem kontraktu z oplaceniem części zaległego wynagrodzenia. Można to nazwać jak się chce w umowie między klubami. Ponadyto gratuluję merytorycznego podejścia w dyskusji. Ulżyłeś sobie próbując obrazić inną osobę? I jest to pytanie retoryczne.
Fakt, nie była to sprzedaż a zgoda na rozwiązanie kontraktu z wyplaceniem ok 7 mln funtów rekompensaty pilkarzowi za wcześniejsze zerwanie kontraktu. Efekt ten sam. I myślę że tylko na takiej zasadzie jest szansa na odejście Umtitiego.
I kolejny przykład - Suarez do Atletico. Nie dość że odszedł za darmo to jeszcze przez roj część pensji oplacala Barcelona.

Zobacz wszystkie

38

Jestem bardzo ciekawy najbliższych spotkań i czy piłkarze Barcy wytrzymają ciśnienie i będą potrafili zrobić krok do przodu, czy jednak drużyna potrzebuje czasu. Wtedy tylko czy zarząd wytrzyma ciśnienie i nie będzie robił nerwowych ruchów.

34

Nie i jeszcze raz nie. Mam nadzieję że skończył się czas brania,na siłę zawodników, byle ilość się zgadzała. Mamy kim rotowac nawet przy odejściu Depaya, Auby i oby Braita. Czyśćmy kadrę a nie ją znowu pompujmy bez sensu.

30

Ultra entuzjastą tego transferu nie jestem, ale pisać o zawodniku który w ostatnich 3 latach uznawaby jest za TOP3 na świecie że jest drewnem to trzeba mieć jednak fantazję :)

28

Jestem w szoku jak Dembele ogarnął kwestie taktyczne. Szukanie podaniami wolnych przestrzeni, regulowanie tempa gry. Jakby nam zawodnika podmienili :).

23

W przypadku Dembele Barca powinna zachować się jak Bayern w przypadku Alaby. Dać termin ważności oferty i po tym czasie podziękować i ją wycofać. Dla mnie przykład piłkarza który ma wachania formy nie w trakcie sezonu a meczu. Nie zbuduje się nowego projektu na piłkarzach którzy nie chcą być i walczyć w barwach Barcelony.

Media

REKLAMA

Sonda

Która z wymienionych reprezentacji uzyska najlepszy wynik na mundialu?