O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 178
  • Liczba komentarzy 80
  • Polecenia 207

Komentarze

2

Chyba najciekawsze okienko transferowe od czasów Rijkarda. Ciekawe czy uda się zbudować konkurencyjną kadrę?

3

@juliacicha Zachowanie Dembele generalnie zaprzecza wszelkim prawom logiki. Piłkarz chce zostać, agent nie :).

0

@MrCental Tylko że Dembele nigdy nie powiedział że nie chce przedłużyć kontraktu z Barcą. Ba nawet były informacje, że on chce zostać i wierzy w projekt Xaviego ale negocjacje zostawia agentowi. W przypadku Dembele to uważam że klub okazał się miękki i dawno powinien postawić ultimatum o terminie podjęcia decyzji przez zawodnika. Oczywiście bez obrażania się i wysyłania na trybuny. O grze powinna decydować forma sportowa. Jako usprawidliwienie Barcy można tylko wskzać sytuację fiansową, że nie bardzo mamy możliwość przeprwadzania transferów.
Co do Lewego, to tutaj chyba wyczerpała się formuła współpracy i tak naprawdę słuchając jego wywiadu z Wojewódzkim i Kędzierskim to on nie mówi nic strasznego oprócz tego, że chce odejść i nie chce współpracować z tym zarządem i chce załatwić to tak żeby obie strony były zadowolone. Jasne, że lepiej jakby udało mu się to załatwić po cichu, ale może z Salihamidziciem się tak nie da. Alaba i Sule też raczej w przyjaźnie się z nim nie rozstawali.

0

@Takitaki Pique i Busi mimo wieku umiejętności mają bardzo wysokie. Kwestia tego, że powinni mieć zminników. O ile na obronie mamy Araujo, Garcie, Christensena (zakładam, że pewny transfer) to dla Busquesta na dzisiaj nie widzę zastępstwa. A w moim odczuciu będzie on ważnm ogniwem zespoł, ale nie może pruć co 3 dni po 90 minut. Może rzeczywiście FdJ skoro sam mówi, że chce tam grać. Dodatkowo z zespołem który broni się głęboko a my nie możemy strzelić, musimy mieć DM który potrafi grać siłowo i jednocześnie czyścić przestzeń w razie kontr rywala (profil Casemiro, Kante itp.) Nie wiem czy Kessie to ten typ zawodnika, bo nie oglądam ligi włoskiej.

1

Chyba bardziej ucieszył bym się z transferów z klubu. Do odstrzału Neto, Lenglet, Umtiti, Mingueza, Pjanic, Puiq, Martin. To jest 7 piłkarzy, z czego 4 nie bardzo chce odejść. To dopiero wyzwanie dla Alemanego. Już nawet kontrakt dla Di Marii nie wydaje mi się głupim pomysłem. Azpilicueta, Alonso to też zawodnicy na już, ktorzy daliby jakość w trakcie porządkowania kadry. Warunkiem są krotkie kontrakty np. 2 lata z prolongatą o rok przy spełnieniu określonych warunków. Z doniesien prasowych ciezko wygląda uporządkowanie spraw płacowych.

Zobacz wszystkie

30

Ultra entuzjastą tego transferu nie jestem, ale pisać o zawodniku który w ostatnich 3 latach uznawaby jest za TOP3 na świecie że jest drewnem to trzeba mieć jednak fantazję :)

23

W przypadku Dembele Barca powinna zachować się jak Bayern w przypadku Alaby. Dać termin ważności oferty i po tym czasie podziękować i ją wycofać. Dla mnie przykład piłkarza który ma wachania formy nie w trakcie sezonu a meczu. Nie zbuduje się nowego projektu na piłkarzach którzy nie chcą być i walczyć w barwach Barcelony.

16

@likherfit1 ????? W imię czego ktokolwiek ma obniżać cokolwiek? Piłka nożna to już od dawna biznes. Proponuję pracę pro bono przez cały zarząd z Laportą na czele. Żaden z piłkarzy nie ukradł tych pieniędzy tylko ja wynegocjował, czyli miał je zagwarantowane. Skończmy z romantyzmem, bo to niedojrzałe podejście. Piłkarze mogą to zrobić z własnej woli i trzeba im wtedy być wdzięcznym. A swoją drogą to ciekawą ma Barcelona księgowość. Z jednej strony 3 najbardziej wartościowy klub, z drugiej dług pobad 1,3 mld euro.

13

@BART97 Przez chwilę nawet Mbappe się wahał czy nie zasilić szeregi Barcelony. Także atak będziemy mieli potężny :). Dziennikarz to obecnie ciekawy zawód, wymyślasz głupoty i je publikujesz bez żadnej odpowiedzialności.

10

Wolałbym żeby zamiast o Lewym i Haalandzie było tyle informacji, plotek łączących z Barceloną Trenta Alexandra-Arnolda :). To było by wzmocnienie :)