O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 792
  • Liczba komentarzy 319
  • Polecenia 835

Komentarze

0

Na dzisiaj są w Europie dwa lepsze kluby do objęcia. Lepsze w sensie zarządzania, sytuacji instytucjonalnej czyli Liverpool i Bayern, więc ciężko będzie rywalizować czy o de Zerbiego czy np Xabiego Alonso. Tuchel to zostawiłby zgliszcza do Flicka nie mam przekonania jak z takimi piłkarzami by sobie poradził. Jego Bayern to jednak była drużyna atletów, u nas część to by już ćwiczeń na siłowni nie wytrzymała. Więc podejrzewam że nikogo z topowych trenerów nie zatrudnimy. Niech oni wreszcie posprzątają tą stajnie Augiasza, a nie pudrują trupa. Dla mnie może być i kolejny rok bez żadnego tytułu byleby była walka i progres. Mamy na czym budować, ale tym piłkarzom też za chwilę skończy się cierpliwość, bo oni chcą widzieć projekt który daje im szansę na najważniejsze trofea czyli nie oszukujemy się LM. I wreszcie niech ktoś stworzy jakąś spójna wizję sportową. Piłkarzy kupować pod konkretne potrzeby a nie jako zapchajdziury. I to nie muszą być gwiazdy, mogą być zawodnicy z "drugiego" szeregu. Trochę niedoceniani, może nie tak medialni ale trzymający wysoki poziom sportowy.

1

@mightyanaldevastator Trzeba wziąć na klatę własną niekompetencję xD Myślałem że w końcu pokażą charakter i tak jak na początku mecz będzie wyglądał przez 90 minut. Ale wróciliśmy to gry na stojąco.

1

@mightyanaldevastator Bo starczyło sił na 15 minut :). Szybko źle się zestarzał mój wpis

0

Wcale źle to nie wygląda. Oczywiście babol przy kryciu wchodzącego piłkarza Celty ale tego chyba się już nasze orły nie nauczą. Wychodzą do piłki, rozciągają długimi podaniami, są próby klepki. Nie liczmy na to że w tydzień coś się zmieni o 180 stopni i nagle zaczniemy grać jak w 2010.

20

My na dzisiaj nie mamy absolutnie żadnego projektu sportowego. Cóż więc niezwykłego że Araujo nie chce się wiązać na kolejne lata z Barceloną. On na pewno też chce zdobywać tytuły, więc jeśli nie będzie widział szans w Barcelonie na realizację swoich celów to poszuka szczęścia gdzie indziej.

Zobacz wszystkie

55

Obejrzałem wczoraj City - Bayern i patrząc na intensywność tego meczu to stwierdzam, że Europa nam bardzo odjechała. Obawiam się że będzie ciężko wrócić do elity w ciągu 2-3 lat. My gramy po prostu za wolno, piłkarze czekają na piłkę a w City była taka wymienność pozycji, wyjścia do podań że aż miło było popatrzeć. I pisanie o Gundoganie że to dziadek, że za stary to czysta herezja. Silva też kapitalne zawody wczoraj, wyszydzany Grealish rozkwitł, nowa pozycja dla Stonesa. I tutaj na forum toczy się dyskusja czy Pep to dobry trener. To jest genialny trener a największym jego wrogiem jest on sam, że często przekombinuje w kluczowych monetach. Ale taki już ma charakter. On uważam, że mógłby dźwignąć naszych piłkarzy. Bo niestety ale chyba Xaviego póki co to przerasta.

38

Jestem bardzo ciekawy najbliższych spotkań i czy piłkarze Barcy wytrzymają ciśnienie i będą potrafili zrobić krok do przodu, czy jednak drużyna potrzebuje czasu. Wtedy tylko czy zarząd wytrzyma ciśnienie i nie będzie robił nerwowych ruchów.

34

Nie i jeszcze raz nie. Mam nadzieję że skończył się czas brania,na siłę zawodników, byle ilość się zgadzała. Mamy kim rotowac nawet przy odejściu Depaya, Auby i oby Braita. Czyśćmy kadrę a nie ją znowu pompujmy bez sensu.

30

Ultra entuzjastą tego transferu nie jestem, ale pisać o zawodniku który w ostatnich 3 latach uznawaby jest za TOP3 na świecie że jest drewnem to trzeba mieć jednak fantazję :)

28

Jestem w szoku jak Dembele ogarnął kwestie taktyczne. Szukanie podaniami wolnych przestrzeni, regulowanie tempa gry. Jakby nam zawodnika podmienili :).

Media

Sonda

Czy Barcelona powinna pożegnać się z Frenkiem de Jongiem?