O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 514
  • Liczba komentarzy 231
  • Polecenia 644

Komentarze

1

Odejście Alby to błąd, trzeba było rozmawiać o przedłużeniu kontraktu z rozłożeniem obecnej pensji. Jeśli nie przejdzie Cancelo, który może grać po obu stronach, to zostajemy na rezerwie z SR i Alonso.

1

@JarekS Może dlatego, że nikt Umtitiego na siłę w Katalonii nie trzymał. Nie wiem co nim kierowało (czy pieniądze, czy ambicja udowodnienia że jest w stanie wrócić na szczyt), ale dla mnie to bardzo niedojrzałe tłumaczenie.

1

Lewandowski schodzi do srodka, wypuszcza Balde i żaden z napastników albo Gavi nie zajął jego miejsca i podanie do nikogo. To jest wymienność pozycji pełna gębą.

1

Jeśli wypożyczenie jak najbardziej. Obecnie zupełnie bez formy ale jak i cały Bayern. Pep go nie chce z uwagi na konfliktowy charakter. Jedynie moje wątpliwości wzbudza fakt że Cancelo lepiej gra do przodu niż broni i grając razem z Dembele może być na naszej prawej stronie autostrada. Generalnie uważam że mając Balde na lewej na prawej powinien grać obrońca lepiej broniący tym bardziej że Dembele to typowy skrzydłowy lubiący grać szeroko i wtedy się dublują, chyba że zastosujemy zabieg jak z Alvesem że w ataku będzie dodatkowym pomocnikiem.

5

@betonito W PSG petrodolarowe inwestycje nie przynoszą rezultatów, więc to żaden kontrargument. Pieniądze też trzeba umieć wydawać. Zresztą jakie to ma znaczenie w kontekście stylu gry drużyny. Nie kibicuje City, ale na ich grę patrzy się z przyjemnością. Dla mnie Pep wyznacza trendy we współczesnym futbolu. Kwestia petrodolarów to chyba sprawa na inną dyskusję.

Zobacz wszystkie

55

Obejrzałem wczoraj City - Bayern i patrząc na intensywność tego meczu to stwierdzam, że Europa nam bardzo odjechała. Obawiam się że będzie ciężko wrócić do elity w ciągu 2-3 lat. My gramy po prostu za wolno, piłkarze czekają na piłkę a w City była taka wymienność pozycji, wyjścia do podań że aż miło było popatrzeć. I pisanie o Gundoganie że to dziadek, że za stary to czysta herezja. Silva też kapitalne zawody wczoraj, wyszydzany Grealish rozkwitł, nowa pozycja dla Stonesa. I tutaj na forum toczy się dyskusja czy Pep to dobry trener. To jest genialny trener a największym jego wrogiem jest on sam, że często przekombinuje w kluczowych monetach. Ale taki już ma charakter. On uważam, że mógłby dźwignąć naszych piłkarzy. Bo niestety ale chyba Xaviego póki co to przerasta.

38

Jestem bardzo ciekawy najbliższych spotkań i czy piłkarze Barcy wytrzymają ciśnienie i będą potrafili zrobić krok do przodu, czy jednak drużyna potrzebuje czasu. Wtedy tylko czy zarząd wytrzyma ciśnienie i nie będzie robił nerwowych ruchów.

34

Nie i jeszcze raz nie. Mam nadzieję że skończył się czas brania,na siłę zawodników, byle ilość się zgadzała. Mamy kim rotowac nawet przy odejściu Depaya, Auby i oby Braita. Czyśćmy kadrę a nie ją znowu pompujmy bez sensu.

30

Ultra entuzjastą tego transferu nie jestem, ale pisać o zawodniku który w ostatnich 3 latach uznawaby jest za TOP3 na świecie że jest drewnem to trzeba mieć jednak fantazję :)

28

Jestem w szoku jak Dembele ogarnął kwestie taktyczne. Szukanie podaniami wolnych przestrzeni, regulowanie tempa gry. Jakby nam zawodnika podmienili :).

Media

Sonda

Zgadzasz się na sprzedaż Raphinhi za około 80 milionów euro?