AnsuLamine
Dołączył/a: wrzesień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pedri16Future Ekspert widzę xD
0
@tristan87 ?
0
Moutinho z asysta. Fajnie,ze tacy gracze decyduja sie na polska lige. Moze trafi tu Bruno Fernandes kiedys
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@kuz Nie dziwne . Jagiellonia przecież ogra Kopenhagę z 3-0
0
@esem91 On taki jest
0
@esem91 Ale Martin nie jest wychowankiem
0
@Batys To chyba normalne ,że go ludzie chwała gdy gra dobrze i krytykują gdy gra źle.
0
@jedrek7000 Nie żartujmy xdd Jeśli jakimś cudem byśmy dziś stracili punkty przez rotację z perspektywą następnej kolejki z Bayernem i walka potem o Play offy to ludzie by nie wybaczyli tego Hansiemu. Dziś 3 pkt są najważniejsze i nie można bylo ryzykowac
1
@ACMaldini3 ?
0
@Pnog37 Bo do wyboru był on lub Torre i rapha na lewej.
0
@skubi99 niby tak ,ale jak dziś nie dostanie z 20 min to coś jest nie tak.
0
@Pnog37 No to było oczywiste,że będzie w pierwszym
1
@Michal0318 Rekin dziś z golem. Potem da sobie spokój z strzelaniem na następne 15 spotkań.
0
@norbo80 A wg mnie jest bezcenny!
0
@Tom0VeB Nie jeszcze nie zdarzyło mi się kupic
1
@tbas ze skrajności w skrajność. Daj mu chociaż szansę debiutu xd
0
@maroon Po co ci ropa?
2
@fart moim zdaniem btts
0
@siuuu O kurcze znalazłem sie w zacnym gronie wtf :D Jak ja noname xd ez for me ja przykladny obywatel
1
@Marian_Pazdzioch Wal go na dziurę musisz być charakterny
1
@Comentateiro Jest,ale jeszcze go nie ma
14
Nijaki Pena
0
@Pressinho Pomyśleć ,że musiała mógł wybrać Anglię. Musiała Foden Judę Palmer...
1
@Sulimo nie ogłaszają bo Pena musi mieć mental goata na mecz z young boys w lm
2
@Pedri16Future No tylko,że oni w tych odhaczonych meczach tracili punkty :D Cud że wygrali z sosiedad tam mogło być 3-0 do przerwy.
1
Graliśmy 5 meczy na wyjeździe i 3 u siebie w lidze. Mestalla ceramica riazor i stadiony Rayo i Girony odhaczone +3 w tabeli. Fantastyczny początek :D W dodatku real grał większość meczy u siebie i to głównie z ogórkami.
1
@J4no A tam szczęścia Flick dobrze kalkuluje. Wysłał rezerwy bo strata pkt realu była wysoce prawdopodobna. Teraz mamy ciut więcej sił przed przerwą reprezentacyjna. -1 pkt przewagi kosztem dużych rotacji jest opłacalny imo
1
@xvcWinterSoldier Ludziom od tych pinindzy w głowach się przewraca
0
@Recha_0684 pokaż screena ,a nie walisz w uja nam tutaj