0

@Pedri16Future Ekspert widzę xD

0

0

Moutinho z asysta. Fajnie,ze tacy gracze decyduja sie na polska lige. Moze trafi tu Bruno Fernandes kiedys

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@kuz Nie dziwne . Jagiellonia przecież ogra Kopenhagę z 3-0

0

@esem91 On taki jest

0

@esem91 Ale Martin nie jest wychowankiem

0

@Batys To chyba normalne ,że go ludzie chwała gdy gra dobrze i krytykują gdy gra źle.

0

@jedrek7000 Nie żartujmy xdd Jeśli jakimś cudem byśmy dziś stracili punkty przez rotację z perspektywą następnej kolejki z Bayernem i walka potem o Play offy to ludzie by nie wybaczyli tego Hansiemu. Dziś 3 pkt są najważniejsze i nie można bylo ryzykowac

1

0

@Pnog37 Bo do wyboru był on lub Torre i rapha na lewej.

0

@skubi99 niby tak ,ale jak dziś nie dostanie z 20 min to coś jest nie tak.

0

@Pnog37 No to było oczywiste,że będzie w pierwszym

1

@Michal0318 Rekin dziś z golem. Potem da sobie spokój z strzelaniem na następne 15 spotkań.

0

@norbo80 A wg mnie jest bezcenny!

0

@Tom0VeB Nie jeszcze nie zdarzyło mi się kupic

1

@tbas ze skrajności w skrajność. Daj mu chociaż szansę debiutu xd

0

@maroon Po co ci ropa?

2

@fart moim zdaniem btts

0

@siuuu O kurcze znalazłem sie w zacnym gronie wtf :D Jak ja noname xd ez for me ja przykladny obywatel

1

@Marian_Pazdzioch Wal go na dziurę musisz być charakterny

1

@Comentateiro Jest,ale jeszcze go nie ma

14

Nijaki Pena

0

@Pressinho Pomyśleć ,że musiała mógł wybrać Anglię. Musiała Foden Judę Palmer...

1

@Sulimo nie ogłaszają bo Pena musi mieć mental goata na mecz z young boys w lm

2

@Pedri16Future No tylko,że oni w tych odhaczonych meczach tracili punkty :D Cud że wygrali z sosiedad tam mogło być 3-0 do przerwy.

1

Graliśmy 5 meczy na wyjeździe i 3 u siebie w lidze. Mestalla ceramica riazor i stadiony Rayo i Girony odhaczone +3 w tabeli. Fantastyczny początek :D W dodatku real grał większość meczy u siebie i to głównie z ogórkami.

1

@J4no A tam szczęścia Flick dobrze kalkuluje. Wysłał rezerwy bo strata pkt realu była wysoce prawdopodobna. Teraz mamy ciut więcej sił przed przerwą reprezentacyjna. -1 pkt przewagi kosztem dużych rotacji jest opłacalny imo

1

@xvcWinterSoldier Ludziom od tych pinindzy w głowach się przewraca

0

@Recha_0684 pokaż screena ,a nie walisz w uja nam tutaj

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?