0

Już wydają kasę za Osame ;)

1

@Kidd Dokładnie. Teraz jest elegancko.

0

@HypeR Eden Hazard jest wolny...

0

@galix22 Abde na ls ;)

0

@Hrzan Jak Dos Santos, Gai Assulin, Bojan Krkic... może coś z tego będzie, może nic ;)

0

@Arczi87 Dalej to nie zmienia faktu, że to jednak sparing. Jako kibic United obejrzałem sobie rok temu mecz presezonu United Liverpool. No i po zawziętym meczu (w tym zestawieniu też nie ma towarzyskich meczów) wygraliśmy 4:0... a w lidze pamiętne 7:0 w doopsko... ;)

0

@mycha005 Kwota odkupu prawie czterokrotna niż kwota transferu... no nie wiem, czy tak normalnie. Real sprzedał Carvajala do Niemiec za 5 - odkup za 6,5, Fran Garcia za 2 - odkup za 5, PSG Xaviego Simonsa oddała do PSV, odebrała gracza wycenianego na 40mln za 4 mln.

0

@Emerald Sporą kasę klub też dalej płaci gościowi którego tu już ponad dwa lata nie ma ;)

0

@szkudi7 Prawie? A no tak, bez kapitana...

0

@vangoor Kto powiedział, że ma nielegalne? ;)

5

No, w końcu mecz Superligi ;) Pierwszy nie doszedł do skutku.

0

@azysko A jednak podali wcześniej ;)

2

@J23Closs Na ostatnich MŚ tylko z Kostaryką dali radę wygrać. Na ME w regulaminowym czasie tylko Słowacje pykneli. Nawet Polsce nie dali rady ;)

0

@Elvisek Więcej niż klub ;)

0

@kejdzi Prędzej powinien się na ławce zmieścić od Garcii.

5

@stepkovski Dobrze, że nie defensywnego napastnika ;)

0

@Gall Taki Vinnie Jones czy Joey Barton byli ;)

1

@jarkszon Chyba "przed ostatnie" dwa ;) w ostatnim to był zdrowy.

0

@natanvip Spokojnie, za dwa miesiące kończy 32 lata. Dopiero się rozkręca.

0

Jakiego tam macierzystego. Jako nastolatek przyszedł z Espanyolu ;)

0

@bady48 Obecne kontrakty wszystkich trzech to już Lapek. Taki Fati jest czwartym najlepiej zarabiającym w zespole. Za Barto miał 16k tygodniówki, od Lapcia 270k dostał w momencie jak Barca finansowo już leżała.

0

@bady48 Fati, Kessie i Ferran których chcą się pozbyć to od poprzedników mają kontrakty?

0

@Barcasub Ale ich kontrakty są przedłużone ;) tylko nie zarejestrowane, czyli płacić im trzeba tylko grać nie mogą :D

1

@Ironman Nieprawda...
27.09.2020 1/8 finału porażka z FC Persepolis 1:0
1.10.2019 1:4 w półfinale z Al Hilal
26.08.2019 1:2 w 1/4 z Al Nassr

0

@zeko0 Nie no, był jeszcze Paulinho do Chin, Dobry interes ubiliście na Yerry Mina do Evertonu, Cillessen do Valencji (ale tam była chyba jakaś transakcja wiązana, nie pamiętam już). Semedo do Wilków wcale nie za grosze poszedł...

8

Lenglet zarabiający w Tottenhamie tyle co Harry Kane... jak to brzmi ;)

0

@Tridente2015 Ta ma szansę przetrwać, bo w grę nie wchodzą pieniądze ;)

4

Laporta obiecał mu więcej. Tylko w ratach na 40 lat.

0

@kakusus Dla Mallorci to był mecz o kilka milionów euro, nie o pietruszkę ;)

13

To wszystko przez to spotkanie kapitanów z Peszkinem...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?