waletpl
Dołączył/a: grudzień 2020
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mielniczas Po co oglądać mecze Fiorentiny, skoro Serie A oglądają tłumy skautów ze wszystkich topowych klubów i jakoś żaden poważniejszy klub nie pozyskał tego "cracka" do tej pory, a facet w lato kończy 27 lat. Przeleciał kilka klubów, z czego Viola jak na razie jest jego szczytem w karierze. Jakoś w ostatnie lato nie słyszałem, żeby był rozchwytywany, nawet tutaj nikt o nim nie wspomniał. Kolega @SenseiFCB ma rację wg mnie.
0
@Don_Padree Od 1 lipca 2023
0
@Sherem Czyli Frenkiemu do końca kontraktu trzeba zapłacić 150mln... luzik. Nie ma się co dziwić, że chłopak nie chciał odchodzić.
0
@Recber Wypożyczeni na chwilę obecną: Griezz, Umtiti, Lenglet, Trincao, Nico, Abde, Collado, Dest... Myślałem, że to nawet więcej niż 50 mln rocznie...
3
@Crystal37 Gościa który 4 miechy spędził w drugiej lidze chorwackiej, a wcześniej grał w Senegalu? Wątpie.
0
@jamesbond6 Repke odpuścił, bo głupio wyglądało, jak grał w U17, a jego syn w U15.
0
@maciach Za zasługi ;)
0
Bez Bayernu w grupie nudy...
0
@robertocarlos76 Bayern tak zostawił.
0
@michal1899 To nie trener tylko Laporta powiedział że Dembele jest lepszy od Mbappe.
0
@Shado I Desta...
2
@polcza No i nawet taki leszcz jak Asensio wykręcił lepsze liczby w tragicznym w tym sezonie Realu niż Dembele czy Raphinha...
Asensio 20 G/A - 1996 min
Raphinha 22 G/A - 2924 min
Dembele 17 G/A - 2169 min
7
"To nie jaaa byłem Eeeewą...."
0
@FCBurnley Wyjmij badyla z poopy. Wyraźnie uwiera, bo czegoś nie załapałeś ;)
3
@FCBurnley Raczej ciężko żeby Barca z Realem pykała Derby Sevilli ;)
0
@Exerion Wtedy jeszcze nie liczyli zaległych wypłat dla Negreiry. Albo klub jeszcze musiał/musi zapłacić za odejście Pique/Alby/Busiego.
0
@FCBurnley Biorąc pod uwagę słabą pozycje negocjacyjną Barcelony myślę, że jeszcze de Jonga trzeba będzie dorzucić.
1
@gilbert3 Alphonso Davies i Theo Hernandez na ławkę.
2
A taki Rakitic dalej zdobywa puchary ;)
0
Zwolni 30-tke dla Messiego.
0
@Herbert PSG też nie, więc nawet jeśli by ten przepis istniał nie dotyczyłby Leo.
0
@JORD10 Niby jaki to przepis? Minimalna płaca w La Liga wynosi 155 tys. euro rocznie, tyle co pobierał Alves.
1
@dzbanke Bo Barca poluje na wolnych zawodników ;)
0
@Greenalley Dlatego czekał ;)
2
@Wiatrak Chcesz zostawić Umtitiego, Desta i Lengleta?
0
@pacior95 Tylu ilu jest to dużo? Alonso, Lewy, Roberto i ter Stegen
0
@Greenalley Athletic średnia wieku 27,8 (środek stawki). Barca 25,6 (trzecia najmłodsza kadra po Valencii i Sociedad).
5
@KlonaZepan Dokładnie. Niech spada z tymi swoimi Cancelo, Bernardo Silva i zabiera tego Balde.
0
@ToJa79 Ceferin to raczej z Katarcami powiązany, a Messiego kusi ich "konkurent" Arabia Saudyjska.
24
Pewnie Gavi nie chce 30-tki oddać.