waletpl
Dołączył/a: grudzień 2020
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Będzie następca Bartomeu i Laporty ;)
7
@Firestone Ale jak Messi chciał zrobić to samo, czyli zakończyć współpracę wcześniej, to go nie puścili ;) Obaj mają mieć zapłacone do momentu, kiedy reprezentowali klub. Pique sam mówi, że nie podarował żadnych pieniędzy klubowi ;)
0
@mkord Do tego spłaty poprzednich transferów, bo wszystko jak leci na raty.
0
Czyli wszystko dogadane oprócz pieniędzy :D
0
Alexowi Torresowi? A nie Xaviemu Torresowi?
0
@Qaz123 Klauzula ma to do siebie, że jest płatna jednorazowo. Może Barca na raty chciała tak jak wszystkich, wtedy musiała się z Turkami dogadać i licytować na kasę z Realem.
1
@Ronaldinho10theking Kto mu będzie chciał płacić 6 mln € rocznie? Ale spokojnie, jeszcze tylko 3 lata kontraktu.
1
Fajnie mu wyszedł podbój Premier League.
0
No to teraz powinien podwyżkę dostać.
0
"Busquets? Dla nas kluczowe było otoczenie Messiego zawodnikami na jego poziomie."
No to ładnie pojechał na starcie Messiemu ;)
0
@Matelel Napisz te życzenia przynajmniej na któreś z jego kont w SM, tutaj na bank tego nie przeczyta.
0
Takim samym priorytetem jak dla Brozovica, Messiego, Azpiego itd...
0
@Emhyr Może Barto się zgłosi. Doświadczenie ma wzarządzaniu.
0
@Barca2022 Będzie jego doopa sterczeć koło poopska Alvesa ;)
1
@Borneo No ale nikt z nich nie jest na wypożyczeniu tak jak pisałeś ;)
1
@Untouchable Żaden z przez Ciebie wymienionych nie jest na wypożyczeniu. Wszyscy już wrócili.
0
Wg przepisów to Cesc jest wychowankiem Arsenalu, nie Barcy.
0
@Borneo Kto niby jest taki na wypożyczeniu?
1
@MesQueUnClub96 No tak. Najlepiej płacić pensje całkiem za darmo ;)
1
@JaroCoach Raczej na pewno coś Umitiemu muszą wypłacić.
1
@Kidd Jak będzie dużo dobijał to dobije, bo jak do setki nie dobije, to go to dobije.
0
@pacior95 No, a drugi w Nottingham Forest.
0
@Erykulus A ja bym podpisał nawet na 10 lat :D
1
@th@les No ale ta zmiana raczej na dobre dla Barcelony. Gdzie tu udupienie widzisz w tych zmianach?
9
@JaroCoach
Brozovic 20, to Kessie by kosztował 10-12. Ale że z Barcelony to max. 5 ;)
0
@Luccas Kontrakt rozwiązany? A to nie po prostu Barcelona go sprzedała za 700 tys €?
0
@Dembusio123 Wymieniłeś 10 na 11 głównych powodów, dlaczego zawodnicy trenują i grają.
2
@Moczymorda36 De Jong w Ajaxie grał w parze z innym DM-em (najczęściel Lasse Schöne). Inny system.
0
@LatajacyHolender Co? A Ferguson?
1
@krajana W Sosnowcu nikt by ich nie poznał. Ale czy to jeszcze Europa?