0

Będzie następca Bartomeu i Laporty ;)

7

@Firestone Ale jak Messi chciał zrobić to samo, czyli zakończyć współpracę wcześniej, to go nie puścili ;) Obaj mają mieć zapłacone do momentu, kiedy reprezentowali klub. Pique sam mówi, że nie podarował żadnych pieniędzy klubowi ;)

0

@mkord Do tego spłaty poprzednich transferów, bo wszystko jak leci na raty.

0

Czyli wszystko dogadane oprócz pieniędzy :D

0

Alexowi Torresowi? A nie Xaviemu Torresowi?

0

@Qaz123 Klauzula ma to do siebie, że jest płatna jednorazowo. Może Barca na raty chciała tak jak wszystkich, wtedy musiała się z Turkami dogadać i licytować na kasę z Realem.

1

@Ronaldinho10theking Kto mu będzie chciał płacić 6 mln € rocznie? Ale spokojnie, jeszcze tylko 3 lata kontraktu.

1

Fajnie mu wyszedł podbój Premier League.

0

No to teraz powinien podwyżkę dostać.

0

"Busquets? Dla nas kluczowe było otoczenie Messiego zawodnikami na jego poziomie."
No to ładnie pojechał na starcie Messiemu ;)

0

@Matelel Napisz te życzenia przynajmniej na któreś z jego kont w SM, tutaj na bank tego nie przeczyta.

0

Takim samym priorytetem jak dla Brozovica, Messiego, Azpiego itd...

0

@Emhyr Może Barto się zgłosi. Doświadczenie ma wzarządzaniu.

0

@Barca2022 Będzie jego doopa sterczeć koło poopska Alvesa ;)

1

@Borneo No ale nikt z nich nie jest na wypożyczeniu tak jak pisałeś ;)

1

@Untouchable Żaden z przez Ciebie wymienionych nie jest na wypożyczeniu. Wszyscy już wrócili.

0

Wg przepisów to Cesc jest wychowankiem Arsenalu, nie Barcy.

0

@Borneo Kto niby jest taki na wypożyczeniu?

1

@MesQueUnClub96 No tak. Najlepiej płacić pensje całkiem za darmo ;)

1

@JaroCoach Raczej na pewno coś Umitiemu muszą wypłacić.

1

@Kidd Jak będzie dużo dobijał to dobije, bo jak do setki nie dobije, to go to dobije.

0

@pacior95 No, a drugi w Nottingham Forest.

0

@Erykulus A ja bym podpisał nawet na 10 lat :D

1

@th@les No ale ta zmiana raczej na dobre dla Barcelony. Gdzie tu udupienie widzisz w tych zmianach?

9

@JaroCoach
Brozovic 20, to Kessie by kosztował 10-12. Ale że z Barcelony to max. 5 ;)

0

@Luccas Kontrakt rozwiązany? A to nie po prostu Barcelona go sprzedała za 700 tys €?

0

@Dembusio123 Wymieniłeś 10 na 11 głównych powodów, dlaczego zawodnicy trenują i grają.

2

@Moczymorda36 De Jong w Ajaxie grał w parze z innym DM-em (najczęściel Lasse Schöne). Inny system.

0

@LatajacyHolender Co? A Ferguson?

1

@krajana W Sosnowcu nikt by ich nie poznał. Ale czy to jeszcze Europa?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?