O sobie

  • Zainteresowania Piłka nożna / Historia
  • Ulubiony zawodnik Puyol,Messi,
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2005

Statystyki

  • Dni w serwisie 4510
  • Liczba komentarzy 3212
  • Polecenia 4009

Komentarze

6

Gromda bije na głowę wszystkie federację włącznie z KSW... Tam nie ma przelewek i kalkulacji. Walka do ostatniej kropli krwi.

2

Grypsowales chociaż ?

1

@Bulbulator Drużyna budowana powoli a nie że mając dużo kasy od razu wymieniać cały skład. Niech PSG się uczy.

0

@tbas Możemy sobie pisać że to Putiinflacja, bo w dużej mierze tak jest...

I na tym zdaniu można w zasadzie skończyć z Toba dyskutować ponieważ nalykales się kłamstw z TV... Obecna inflacja w Polsce jak i na świecie jest głównie spowodowana fejk pandemia bo kiedy rządy na całym świecie (no może nie całym ale prawie) zamykały nas w domach jak i całe firmy to myślisz że jak ta gospodarka miała dalej iść w dobra stronę? Trzeba było dodrukować pieniążki. 1.Srandemia, 2. Ogólne rozdawnictwo i oczywiście w jakimś stopniu wojna na wschodniej Ukrainie (celowo piszę wschodniej bo w 3/4 kraju jest bezpiecznie i nic się nie dzieje). To politycy i media Ci wmawiają że głównie za to wszystko odpowiada Putin i wojna. Manipulują żeby zrzucić odpowiedzialność za ta inflację na innych.

0

Wiem że takich dyskusji już tu było tysiące ale nie uważacie że w kraju w którym toczy się wojna pojawia się głód i bieda i ludzie nie mają co jeść jak to bywało przy 1 czy 2 wojnie światowej. Więc jak to jest że cały świat a szczególnie Polska się mocno jednoczy i wysyła potrzebne do życia rzeczy na Ukrainę podczas gdy z tej samej Ukrainy tonami jest transportowane zboże do Polski i Europy.? Przecież to nie logiczne. Nie mówiąc już o tym że na Wielkanoc na granicy polsko-ukrainskiej był wielki korek bo tysiące Ukraińców jedzie sobie do rodziny spędzić z nimi święta a przecież jest tak niebezpiecznie? Nie chce podważać tego że na wschodzie Ukrainy toczy się wojna i jest tam bardzo nieciekawie ale na 3/4 terytorium tego kraju nie dzieje się kompletnie nic.

Zobacz wszystkie

98

@Chakalaka Jedyna partia ktora nie wprowadziła by lockdownu to Konfederacja. Przy PO,Lewicy czy Holowni byśmy mieli dokładnie to samo co obecnie przy rządach PIS.

70

To moze my zaoferujemy Realowi Douglasa?

59

Moze zona Pedro jest niezadowolona?

50

@kejdzi Myślę że po tym co on obecnie wyprawia to nikt w Barcelonie nie chciałby jego powrotu.

41

Wypożyczyć prawie 30 letniego piłkarza? Boże daj żyć!

Media

Sonda

Zgadzasz się na sprzedaż Raphinhi za około 80 milionów euro?