O sobie

  • Zainteresowania sport, informatyka, historia, technika, literatura SF i fantastyka
  • Ulubiony zawodnik Van Basten, Koeman, Bergkamp, Weah, Zidane, Messi
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Holandia, Ajax, Liverpool
  • Barcelonie kibicuję od 1990

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5100
  • Liczba komentarzy 1256
  • Polecenia 1079

Komentarze

0

Pierwszą, drugą i trzecią opcją był, jest i będzie Xavi. Trener na wyciągnięcie klubu z zapaści. Kasa niech idzie na rejestrację zawodników;)

1

@Tuc Zgadza się. Ogrywać młodych, wrócić na CampNou, wyjść z grupy LM, powalczyć o Puchar Króla i może mistrzostwo. To plan na najbliższy sezon. Za dwa lata możemy myśleć o powrocie do ścisłej czołówki. Choć trafiają się historie jak Borussii Dortmund:) (czy Chelsea) i to jest wciąż piękne.

0

Ale wiecie że i tak wybierzemy między Xavim a Marquezem, prawda? ;)

0

@Adam065 To że 3 lata poczekamy ;). Najpierw trzeba dobrnąć do półfinału LM za rok ;)

0

DMem będzie Frankie i sprawdzi się idealnie. W tym meczu potrzebna jest kontrola środka przy wysokim presingu rywala. Będziemy znowu grać z kontry. Frankie nie daje sobie zabrać piłki, potrafi ja przytrzymac a braki w destrukcji i odbiorze bedzie równoważyć bardziej wycofana cała drużyna nastawiona na kontry.

Zobacz wszystkie

45

Ja mam taką refleksję. Czy w statucie klubu nie ma zapisu że socio nie może działać np. na szkodę klubowi? Jeśli tak jest a trafimy na Bayern, to co wtedy, panie Guardiola? hmm :)

38

Dla mnie 5 meczów ligowych pokazało że jesteśmy w stanie walczyć o majstra i Puchar Króla. Jutrzejszy mecz pokaże czy jesteśmy w stanie wrócić do 1/4 LM. Tego na ten sezon pragnę.

29

Pragmatyzm ponad DNA :). Xavi perfekcyjnie przygotował taktykę. Brakło koncentracji na początku 2 połowy ale poza tym, no zdębiałem. Tak uważnie grająca drużynę widziałem jednak ostatnio w meczu z Atleti i to nie był przypadek. Brawa, wielkie brawa.

29

Ja oceniam okienko bardzo dobrze. Dyrekcja zrobiła co mogła. Wiadomo ze rozpaczliwie próbujemy nie zatonąć. Walczymy o TOP4 i jest to absolutna konieczność. Później zobaczymy co uda im się zrobić w okienku letnim.

26

Słupki, poprzeczki i dwie bramki niezaliczone. Ma facet rację. Wracamy wreszcie do fazy pucharowej LM i to w sezonie gdzie gramy szkółką i wydaliśmy najmniej w Europie (LM). I o to chodzi i o to chodzi :)))). Nowa era.

Media

Sonda

Czy klub powinien sprzedać Alejandro Balde?