O sobie

  • Zainteresowania sport, informatyka, historia, technika, literatura SF i fantastyka
  • Ulubiony zawodnik Van Basten, Koeman, Bergkamp, Weah, Zidane, Messi
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Holandia, Ajax, Liverpool
  • Barcelonie kibicuję od 1990

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 3700
  • Liczba komentarzy 819
  • Polecenia 292

Komentarze

2

To i ja się podzielę wrażeniami. Odkąd kibicuję, czyli 1989r., nie pamiętam tak udanego zestawu obu kompletów. Że z reguły jestem raczej "szukającym dziury w całym" zawsze mi coś nie pasowało. W przyszłym roku przynajmniej stroje będą ucztą dla oczu :)

3

@dawid230188 Biegali i w dwóch poprzednich. Trzeba przyznać że tak uzupełniającego się Grizziego nie widziałem do tej pory. Wreszcie uwolniony ze skrzydła i wsparty kolegami pokazał na co go stać. Dobra prognoza na LM. Dającą choć mglistą nadzieję że nie będzie to sezon baznadziejny.

1

Czy redakcja dysponuje jeszcze jakimś innym zdjęciem, czy już do końca będziemy skazani na Arthura z landrynkiem?

0

@Skowa Rakitic był tragicznie niedokładny. Za to wyszedł mu piękny strzał przy słupeczku. W De Jonga będę wierzył zawsze i wszędzie. Tego chłopaka w każdym meczu inaczej ustawiają, zwariować można. Wczoraj grał drugiego DM. Co On ma zrobić jak jest tak mało ruchu z przodu a piłki prostopadłe ma prawo tylko posyłać Busi a pozostałe Leo? Za to jak poleci do przodu to i tak mu nikt nie podaje.

0

Zobacz wszystkie

45

Ja mam taką refleksję. Czy w statucie klubu nie ma zapisu że socio nie może działać np. na szkodę klubowi? Jeśli tak jest a trafimy na Bayern, to co wtedy, panie Guardiola? hmm :)

14

Skoro artykuł ewidentnie "ku pokrzepieniu serc" to ja dorzucę od siebie pean nad Sergi Roberto. Ja osobiście nie byłem (obecnie się jeszcze waham) zwolennikiem jego talentu. Nie da się jednak odmówić chłopakowi nieprawdopodobnej ambicji, woli walki i pragnienia udowodnienia że wszyscy jego antagoniści się mylą. Jest na razie największym wygranym plagi kontuzji i "kryzysiku" Barcy. Jestem naprawdę oczarowany jego kolejnymi występami i liczę że w obliczu kontuzji Messiego tym razem załata kolejną dziurę, czyli w ataku. Sergi, który wydawał się kruchą wydmuszką, tombakiem, nagle rozbłysnął blaskiem najszlachetniejszych kruszców. Brawo.

13

Era Guardioli nigdy nie odejdzie w zapomnienie. Była pierwsza a poza tym Pep przedefiniował piłkę nożną wówczas. Nikt wtedy ani później nie grał tak jak Barca. Bayern próbuje ale nie ma takich grajków jak my wtedy. Takie coś zdarza się raz na dekady i mieliśmy ogromne szczęście być tego świadkiem. Barca Lucho to już w tej chwili zespół jakich wiele, choć momentami magiczny i za to go kochamy :)

13

Zgadzam się w 100%. Digne robi super postępy i widać przede wszystkim coraz większą pewność w Jego grze. Ładnie wychodził spod pressingu, świetnie podłączał się pod akcje. W defensywie tym razem gorzej, Sterling parę razy się przedarł no i moim zdaniem sprokurował karnego.

13

Ja też przestałem już sympatyzować z obecnym zarządem. Natomiast uważam, że pan Bartomeu ma sporo racji doszukując się teorii spiskowych. Tylko ślepiec nie zauważy zbieżności eskalacji aferowych z najważniejszymi momentami w kampaniach. To trwa już od paru lat i moim zdaniem nie jest przypadkiem. Zarząd daje ciała, zgoda ale nikt mi nie wmówi że nie doszukalibyśmy się równie spektakularnych "przekrętów" gdybyśmy wzięli pod lupę inne kluby. Zresztą, przykład idzie z góry. Sama FIFA i UEFA to jedna wielka skorumpowana klika :)