O sobie

  • Zainteresowania sport, informatyka, historia, technika, literatura SF i fantastyka
  • Ulubiony zawodnik Van Basten, Koeman, Bergkamp, Weah, Zidane, Messi
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Holandia, Ajax, Liverpool
  • Barcelonie kibicuję od 1990

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4400
  • Liczba komentarzy 1037
  • Polecenia 685

Komentarze

16

Cos nowego, wreszcie Barcelona stawiająca na swoim? Nie może być;)

0

Nie mogą tego spierniczyć. Liczę na scenariusz jak w przypadku Araujo. Doniesienia podobne, zainteresowanie, kwoty padały i nagle news o podpisanym kontrakcie ;)

0

@czarek78 Proponuję w takim razie Gaviego za 50 dorzucić a i za Pedriego z 90 może się wyciśnie.

0

@pax W tym sezonie równie dobrze można tak o każdym pisać ;)
Ale jak mówiłem, ja nigdy w stosunku do Holendrów i wychowanków nie będę obiektywny ;)

3

@Firestone Gavi nie jest lepszy. Może być i oby był. Nie znam innego zawodnika z Topu o profilu DeJonga. Świetny technicznie, chroniący piłkę jak nikt, potrafiący momentalnie przyspieszyć, posłać kluczowe podanie, do tego uderzyćz dystansu, głową i znaleźć się bezbłędnie w polu. Tylko Barca i stabilizacja formy. Super wyglądał kiedy grały 2 trójki z Pedrim po jednej stronie i DeJongiem z drugiej (jak z Realem). Ja nadal w Niego wierzę ślepo (tak, takie moje zaślepienie holenderskie;)

Zobacz wszystkie

45

Ja mam taką refleksję. Czy w statucie klubu nie ma zapisu że socio nie może działać np. na szkodę klubowi? Jeśli tak jest a trafimy na Bayern, to co wtedy, panie Guardiola? hmm :)

29

Ja oceniam okienko bardzo dobrze. Dyrekcja zrobiła co mogła. Wiadomo ze rozpaczliwie próbujemy nie zatonąć. Walczymy o TOP4 i jest to absolutna konieczność. Później zobaczymy co uda im się zrobić w okienku letnim.

20

Polski Ład i jego zaskakujące konsekwencje.

20

Dorzuce od siebie nieprawdopodobne prowadzenie piłki. W zasadzie nigdy jej nie traci. Niesamowita boiskowa inteligencja. Ja spokojnie czekałem na to aż "odpali". Cieszę się bo z Pedrim i Moribą to będzie nasza wizytówka na długie lata.

19

Zgadzam sie w 90% Barca taktycznie nie istnieje. Ma natomiast materiał i to wysokiej klasy. Niech ktoś wreszcie przyjdzie i poukłada naszych zawodników. Z taką kadrą powinniśmy zdecydowanie skończyć w pierwszej trójce.