O sobie

  • Zainteresowania sport, informatyka, historia, technika, literatura SF i fantastyka
  • Ulubiony zawodnik Van Basten, Koeman, Bergkamp, Weah, Zidane, Messi
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Holandia, Ajax, Liverpool
  • Barcelonie kibicuję od 1990

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4600
  • Liczba komentarzy 1124
  • Polecenia 859

Komentarze

1

No i super. Nasi wracają w komplecie i bez kontuzji :)))

4

Niestety ale gra Meksyku czy nasza to czysty antyfutbol. Brak umiejętności sprowadzony do taktyki dalekiej piłki. Całe szczęście że wczoraj antyfutbol przegrał. My jako kibice Barcelony znamy ten scenariusz aż za dobrze. Przykre, ale to jedyne co może nam Polakom przynieść sukces. Kopanie Leo i jego kolegów po kostkach, wywalanie piłki, liczenie że któraś laga się uda jak wczoraj i modlenie się o remis albo dobry układ w drugim meczu. Ja wróżę naszym podróż z nieba do piekła w środę i wakacje od czwartku.

0

Jak powiedziałby Pedri: To szalone !!!

0

Cudownie że Polacy mogą zapisać się w jakiś statystykach mundialowych:) Na szczęście inni kręcą całkiem niezła średnia bramek na tych MŚ ;)

13

Niech to najlepiej świadczy o potencjale naszej drużyny ;). Jedyny minus jest taki że statystycznie nie ma szans żeby wszyscy wrócili zdrowi :(

Zobacz wszystkie

45

Ja mam taką refleksję. Czy w statucie klubu nie ma zapisu że socio nie może działać np. na szkodę klubowi? Jeśli tak jest a trafimy na Bayern, to co wtedy, panie Guardiola? hmm :)

38

Dla mnie 5 meczów ligowych pokazało że jesteśmy w stanie walczyć o majstra i Puchar Króla. Jutrzejszy mecz pokaże czy jesteśmy w stanie wrócić do 1/4 LM. Tego na ten sezon pragnę.

29

Ja oceniam okienko bardzo dobrze. Dyrekcja zrobiła co mogła. Wiadomo ze rozpaczliwie próbujemy nie zatonąć. Walczymy o TOP4 i jest to absolutna konieczność. Później zobaczymy co uda im się zrobić w okienku letnim.

25

@s0nar Dwie rzeczy. Ile masz lat? Jeśli ponad 30 to ja cię rozumiem. Ale 20latek i młodszy już nie. Pique ma zbyt radykalne pomysły, ale faktem jest że piłka nożna jako produkt jest przestarzała i czeka ją kiepska przyszłość. Ile masz takich meczów które warto oglądać 90min? Za chwilę Mundial. Zobaczysz jak się wynudzimy. I ja cię Stary nie atakuję. Jako 45 latek znajduje przyjemność nawet w 120 min batalii zakończone karnymi, analizując taktyczny kunszt i wolę walki drużyn. Ale to już zakrawa na dziwactwo i jestem tego świadomy :)))

20

Polski Ład i jego zaskakujące konsekwencje.