O sobie

  • Zainteresowania sport, informatyka, historia, technika, literatura SF i fantastyka
  • Ulubiony zawodnik Van Basten, Koeman, Bergkamp, Weah, Zidane, Messi
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Holandia, Ajax, Liverpool
  • Barcelonie kibicuję od 1990

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4200
  • Liczba komentarzy 995
  • Polecenia 589

Komentarze

2

Fajne miał te wyjścia w tempo do dalekich piłek, niewiele z tego wychodzilo niestety ale jest materiał. Podobał mi się w tym meczu.

0

@Litman O to to to właśnie !!!!

1

Jak pisałem, poszukać szybko kogoś kto go przygarnie na połowę sezonu i zgodzi się na opłacenie części wynagrodzenia. W innym przypadku, zawsze można odeslać do rezerw, to prawo każdego klubu. Tak samo jak nie powołyanie zawodnika jeśli trener uznaje że zajmuje on miejsce innym. Natomiast oczywiście, nie można oficjalnie powiedzieć że albo trybuny albo kontrakt, lae zdaje się nikt tego "nie palnął", czy było inaczej? Co innego powiedzieć a co inneggo się tego domyślać :) Diabeł tkwi w szczegółach.

0

@kejdzi Znaleźć klub który do stycznia go wypożyczy. Np. za 50% pensji. Pozniej odejdzie za darmo

3

W DreamTeamie Pepa nie znalazłby sobie miejsca moim zdaniem. Skoro jednak Xavi potrafi wykorzystać walory Luuka, to wierzę w ten projekt. Nadal nie wierzę że nas stać ;) Także, ja się nie nastawiam.

Zobacz wszystkie

45

Ja mam taką refleksję. Czy w statucie klubu nie ma zapisu że socio nie może działać np. na szkodę klubowi? Jeśli tak jest a trafimy na Bayern, to co wtedy, panie Guardiola? hmm :)

20

Polski Ład i jego zaskakujące konsekwencje.

20

Dorzuce od siebie nieprawdopodobne prowadzenie piłki. W zasadzie nigdy jej nie traci. Niesamowita boiskowa inteligencja. Ja spokojnie czekałem na to aż "odpali". Cieszę się bo z Pedrim i Moribą to będzie nasza wizytówka na długie lata.

19

Zgadzam sie w 90% Barca taktycznie nie istnieje. Ma natomiast materiał i to wysokiej klasy. Niech ktoś wreszcie przyjdzie i poukłada naszych zawodników. Z taką kadrą powinniśmy zdecydowanie skończyć w pierwszej trójce.

15

Komentator brytyjski trafnie podsumował. Za każdym razem gdy Puig ma piłkę, czekasz z napięciem aż coś się wydarzy i... nic się nie dzieje :). Broniłem i wierzyłem w Niego ale latka lecą, występów coraz więcej a magii wciąż brak.