O sobie

  • Zainteresowania sport, informatyka, historia, technika, literatura SF i fantastyka
  • Ulubiony zawodnik Van Basten, Koeman, Bergkamp, Weah, Zidane, Messi
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Holandia, Ajax, Liverpool
  • Barcelonie kibicuję od 1990

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4700
  • Liczba komentarzy 1159
  • Polecenia 890

Komentarze

0

Bardzo Go lubię. Nigdy nie narzekał, brał to co dostawał. Złote dziecko LaMasii, szkoda, naprawdę szkoda, no ale cóż, życie. Może odnajdzie się lepiej w świecie futbolu po skończeniu kariery? Szczerze mu tego życzę;)

2

@antoine22 Ciesz się że nie złożył sprawy do prokuratury o przekupstwo.

6

@require I żre chipsy

0

Od początku chodzi tylko o jedno. Uderzyć w klub i dojeżdżać za SuperLige i coraz bliższego majstra.

0

@Yoohoo Za Superligę. UEFA się mści

Zobacz wszystkie

45

Ja mam taką refleksję. Czy w statucie klubu nie ma zapisu że socio nie może działać np. na szkodę klubowi? Jeśli tak jest a trafimy na Bayern, to co wtedy, panie Guardiola? hmm :)

38

Dla mnie 5 meczów ligowych pokazało że jesteśmy w stanie walczyć o majstra i Puchar Króla. Jutrzejszy mecz pokaże czy jesteśmy w stanie wrócić do 1/4 LM. Tego na ten sezon pragnę.

29

Ja oceniam okienko bardzo dobrze. Dyrekcja zrobiła co mogła. Wiadomo ze rozpaczliwie próbujemy nie zatonąć. Walczymy o TOP4 i jest to absolutna konieczność. Później zobaczymy co uda im się zrobić w okienku letnim.

25

@s0nar Dwie rzeczy. Ile masz lat? Jeśli ponad 30 to ja cię rozumiem. Ale 20latek i młodszy już nie. Pique ma zbyt radykalne pomysły, ale faktem jest że piłka nożna jako produkt jest przestarzała i czeka ją kiepska przyszłość. Ile masz takich meczów które warto oglądać 90min? Za chwilę Mundial. Zobaczysz jak się wynudzimy. I ja cię Stary nie atakuję. Jako 45 latek znajduje przyjemność nawet w 120 min batalii zakończone karnymi, analizując taktyczny kunszt i wolę walki drużyn. Ale to już zakrawa na dziwactwo i jestem tego świadomy :)))

20

Polski Ład i jego zaskakujące konsekwencje.