O sobie

  • Zainteresowania sport, informatyka, historia, technika, literatura SF i fantastyka
  • Ulubiony zawodnik Van Basten, Koeman, Bergkamp, Weah, Zidane, Messi
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Holandia, Ajax, Liverpool
  • Barcelonie kibicuję od 1990

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4900
  • Liczba komentarzy 1207
  • Polecenia 961

Komentarze

0

Mnie najbardziej zaskoczył umiejętnościami technicznymi. Spodziewałem się ochroniarza Frankiego i Ilkaya a tu facet nie tylko wymiata fizycznie ale nierzadko popisuje się finezją. Zerkając na cenę tego transferu, jestem nim zachwycony. Oby bez kontuzji !!!

0

I to jest mistrzostwo świata ;). Teraz wyjście z grupy. Małymi kroczkami.

3

Cieszy przede wszystkim pomysł Xaviego. W defensywie Balde przyklejony do połowy, Felix do linii świetnie walczący. W ataku Felix podwieszony pod Lewego i to z jakim zrozumieniem. Plus parę innych pomysłów. Wszyscy krytykanci trenera, oddajcie mu po tym meczu co należne. Oby tak dalej !!!

0

@barejant Teza z rodzaju, "im trener nie jest potrzebny, to drużyna samograj."

0

@Qaz123 Może będzie historia jak z Griezmannem? Zobaczymy.

Zobacz wszystkie

45

Ja mam taką refleksję. Czy w statucie klubu nie ma zapisu że socio nie może działać np. na szkodę klubowi? Jeśli tak jest a trafimy na Bayern, to co wtedy, panie Guardiola? hmm :)

38

Dla mnie 5 meczów ligowych pokazało że jesteśmy w stanie walczyć o majstra i Puchar Króla. Jutrzejszy mecz pokaże czy jesteśmy w stanie wrócić do 1/4 LM. Tego na ten sezon pragnę.

29

Ja oceniam okienko bardzo dobrze. Dyrekcja zrobiła co mogła. Wiadomo ze rozpaczliwie próbujemy nie zatonąć. Walczymy o TOP4 i jest to absolutna konieczność. Później zobaczymy co uda im się zrobić w okienku letnim.

25

@s0nar Dwie rzeczy. Ile masz lat? Jeśli ponad 30 to ja cię rozumiem. Ale 20latek i młodszy już nie. Pique ma zbyt radykalne pomysły, ale faktem jest że piłka nożna jako produkt jest przestarzała i czeka ją kiepska przyszłość. Ile masz takich meczów które warto oglądać 90min? Za chwilę Mundial. Zobaczysz jak się wynudzimy. I ja cię Stary nie atakuję. Jako 45 latek znajduje przyjemność nawet w 120 min batalii zakończone karnymi, analizując taktyczny kunszt i wolę walki drużyn. Ale to już zakrawa na dziwactwo i jestem tego świadomy :)))

20

Polski Ład i jego zaskakujące konsekwencje.

Media

REKLAMA

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?