0

@maciej7852 Oddany żołnierz. Takich tez trzeba

1

A co z Gavim? Ktoś wie?

0

@Lucassito Zgadza się, dlatego to napisałem. Zarząd nie powinien tego oczekiwać jak sugeruje atykuł mówiący o próbie skłonienia LaLigi do czegoś.

3

Dwie rzeczy są pewne. LaLiga na pewno nie pójdzie na żadne ustępstwa bo od lat widzimy że zdecydowanie wiekszą frajdę sprawia im utradnianie nam życia. Po drugie, madryckie gazetki mają używanie, co też dla nas powinno być oczywiste. Zawsze wylewaja medialne pomyje co jak obserwuje zatacza kręgi także na Polskie periodyki (przynajmniej internetowe). Czekajmy spokojnie i skupiajmy się na faktach, nie spekulacjach. Czasy były bardzo trudne, teraz mamy widoki na zdecydowanie lepsza przyszłość, cieszmy się tym.

2

Gratulacje, oby to faktycznie było trofeum kończące dekadę królewskich. Trzeba im to z niechęcią oddać, są najlepszym klubem ostatniej dekady, po tej poprzedniej, zdominowanej przez Nas ;). Piękna historia rywalizacji wkracza w nową fazę. Czas wracać na tron Barcelono !!!

1

Jestem przeciw. Auba świetnie się wkomponował a poza tym widac naturalne zrozumienie z Dembele i można liczyć na podobne z Robertem, z którym też może zagrać jak robił to BVB i w meczu z Juve bodajże.

0

@SzymonBZ Zapewne chodziło o podobieństwo do pewnej historii Pchły i pewnego trenera który wbrew klubowi na coś mu pozwolił i zyskał dzięki temu wiernego żołnierza ;) Historia lubi sie powtarzać, a ja takie historie uwielbiam.

0

@jutroIV A to akurat dla mnie niemożliwe. Jestem na dobre o na złe. To nie drużynie kibicuję a klubowi, jego historii, wartościom, miastu które odwiedzałem, wspomnieniom. Tego nie zaprzepaszczą żadni ludzie, czy przy wladzy czy na boisku :)))

1

@mateu Ja się przywiązałem w 1988 kiedy Holandia pokonała ruskich na ME a w Barcelonie zobaczyłem Cryufa i za chwilę Koemana. W 1992 zobaczyłem zwycięstwo w PM a później jeszcze więcej moich ukochanych Holendrów :)

4

@Prorokk O dokladnie tak myślałem kiedyś a ostatnio jak robiliśmy poNeymarowe zakupy. Okazało się po czasie że to był początek naszego widma bankructwa.

0

@Michalak Ja już się tyle o tym naczytałem że jestem coraz głupszy:) Nie wiem jak oni to robią ale mam nadzieję że nie oznacza to na koniec jeszcze większych kłopotów.

1

@luki9v Jestem za. Nie oczekuję walki o LM w tym sezonie. Budowa drużyny to proces. Zaczął się w poprzednim sezonie. Fajnie byłoby się znowu pojawić w 1/4 LM oraz powalczyć o majstra lub Copa a przede wszystkim zgrać obecny kształt ekipy i znaleźć zastępcę Busiego.

1

@Kulakula Na Polsat Sport ponoć

0

Hallanda nie kupili ;)

0

@KibicBarcy84 Zgadza sie. Dziadki na środku wspierani przez młodzież na skrzydłach. Na papierze wygląda to imponująco. Zobaczymy jaki będzie efekt.

0

@MatiSh Nie zacina bo się ma Polsat Premium ;)

3

Z innych konsekwencji, TVPis zacznie pokazywać Barce w LM, hehehehe. Śmiać sie czy płakać, nie wiem.

0

@slayer Właśnie. Szczerze mówiąc jak kupowali Dembele i Coutinho myślałem sobie, kto bogatemu zabroni. Teraz wiem jak się pomyliłem. Ja szczerze mówiąc zamiast się cieszyć, jestem przerażony kolejnym widmem bankructwa, ale co my możemy. Zapinamy pasy, wsiadamy i jedziemy z Nimi ;)

2

@maciach No i pięknie dziękuję za odpowiedzi ;)

0

Gavi nie grał? Czy On jedzie do USA? Wiem że ma podpisać kontrakt kiedy osiągnie 18lat za parę tygodni ale czy to oznacza ze do tego czasu nie bedzie brał udziału w presezonie?

1

@pax Ja z tym nie dyskutuję i to nie miał być wcale sarkazm;). Ja go naprawdę po prostu bardzo lubię;)

0

Zdaje się że to ostatecznie pieczętuje los DeJonga, mojego ulubieńca :( Szkoda, ale cóż, Barca najważniejsza !!!

0

@pep71 Albo dosypywał coś do owsianki;)

0

No proszę, Dembele, Lewandowski, DeJong. Cóż za długo oczekiwana zmiana polityki transferowo/kontraktowej. Weeszcie przestajemy być pośmiewiskiem Europy. Trzeba było jednak miliarda długu i wizji upadku klubu, czyli sięgnięcie niemal dna, żeby wreszcie wypływać z tego basenu pełnego gówna. Jest nadzieja panowie ;)

16

Cos nowego, wreszcie Barcelona stawiająca na swoim? Nie może być;)

0

Nie mogą tego spierniczyć. Liczę na scenariusz jak w przypadku Araujo. Doniesienia podobne, zainteresowanie, kwoty padały i nagle news o podpisanym kontrakcie ;)

0

@czarek78 Proponuję w takim razie Gaviego za 50 dorzucić a i za Pedriego z 90 może się wyciśnie.

0

@pax W tym sezonie równie dobrze można tak o każdym pisać ;)
Ale jak mówiłem, ja nigdy w stosunku do Holendrów i wychowanków nie będę obiektywny ;)

3

@Firestone Gavi nie jest lepszy. Może być i oby był. Nie znam innego zawodnika z Topu o profilu DeJonga. Świetny technicznie, chroniący piłkę jak nikt, potrafiący momentalnie przyspieszyć, posłać kluczowe podanie, do tego uderzyćz dystansu, głową i znaleźć się bezbłędnie w polu. Tylko Barca i stabilizacja formy. Super wyglądał kiedy grały 2 trójki z Pedrim po jednej stronie i DeJongiem z drugiej (jak z Realem). Ja nadal w Niego wierzę ślepo (tak, takie moje zaślepienie holenderskie;)

Media