O sobie

  • Zainteresowania grafika komputerowa, literatura fantasy, sport
  • Ulubiony zawodnik Coutinho
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 737
  • Liczba komentarzy 63
  • Polecenia 235

Komentarze

0

@Avada Kedavra lol, gra de Jonga nie wyklucza chociażby wejścia z ławki Puiga, kwestia tego czy będzie to Rakitić czy Puig, tak jak napisałem.

7

Prawdziwym wyznacznikiem tego, czy Setien zmieni coś w Barcelonie będzie to, czy w następnym meczu zagra Puig, czy dalej Rakitić.

0

Po co piłkę oglądać, gdy takie żenujące sędziowane tak zabija ten sport.

4

81 minuta, 0:0, z Czechami, na Camp Nou, w Lidze Mistrzów. Trener Barcelony siedzi na ławce i ma minę jak na niedzielnej herbatce u cioci.

1

No to system świetnie działa, skoro jeden żenujący błąd sędziego parodysty nakręca taką spiralę wydarzeń. Tracimy cennego gracza w ataku na bardzo ważny mecz dzięki jednej tylko osobie, która już dawno sędzią na tym poziomie rozgrywkowym być nie powinna. Sędziowanie w Hiszpanii to komedia odc. 932155214.

Zobacz wszystkie

25

Barcelona w lepszy sposób żegna wychowanka, który się nie przebił do pierwszego składu, niż Real swoje legendy.

19

Oprócz awansu mega cieszy świetny mecz Coutinho!

17

Malcom out, Coutinho out. No jak teraz ten Neymar nie przyjdzie to będzie śmiesznie dopiero, chyba że ktoś wierzy w Pereza bo strzelił dwa gole dziesiątej drużynie japońskiej ekstraklasy.

15

Pomysł na nowe logo serwisu, co sądzicie? :)

https://i.imgur.com/0uez0nn.png
https://i.imgur.com/BBGR9aq.png

13

@PanPatrykk Sens ma oddawanie głosu na to ugrupowanie, z którym się zgadzamy. Jeśli zgadzasz się z postulatami Konfederacji, to głosuj na nią. Pomyśl sobie, ile głosów tracą przez takie myślenie. Jakby tak zebrać wszystkich "ee zagłosuje na PiS/PO bo reszta nie ma szans", by zagłosowali na tych, na których warto. Mimo, że nie ma realnej szansy na to, by Konfederacja wybory wygrała, to im więcej ludzi na nich zagłosuje, tym większa szansa, że PiS czy KO nie będą w stanie rządzić samodzielnie, a co za tym idzie zaszłaby konieczność zawiązania koalicji z Konfederacją, która w ten sposób znalazłaby się u władzy i mogła realnie wpływać na państwo w dobry sposób, grożąc rozpadem koalicji, a co za tym idzie rządu i zyskałaby dostęp do większej ilości występów w mediach jako część rządzącej ekipy, domino by ruszyło i Konfederacja zaczęłaby się przedzierać do masowej świadomości.