O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4700
  • Liczba komentarzy 211
  • Polecenia 250

Komentarze

0

@comtedurgell to samo pomyślałem, w paint robili to logo za pięć dwunasta :)
A o dwunastej ogłoszenie partnerstwa

0

@Gall Fakt, to zależy od tego do jakiego poziomu życia ktoś przywykł. Jak się dobrze postarasz to w godzinę tych 50 melonów nie masz :)

2

@Gall czy ja wiem. Padła tu kwota 50 milionów euro, to powiedzmy 220 milionów złotych. Według mnie wystarczy to Albie, jego dzieciom i wnukom.
Żeby wydać 200 baniek to trzeba się jednak postarać, tym bardziej, że Alba już raczej wszystko sobie kupił co chciał :)
Tak mi się przynajmniej wydaje....

0

@victor_dziedzic bardziej o prawej obronie myślą w kontekście Cancelo. Choć po lewej stronie też może grać.

0

@dux o to samo miałem zapytać :)

Zobacz wszystkie

38

Jeśli to o takie raporty chodzi to faktycznie jest to afera, ale chodzi o wyprowadzanie kasy z klubu.
Raport pod kątem praktycznym bardzo pomocny - można przewidzieć zachowanie sędziego, gracze mogą sobie pozwolić na więcej z konkretnym arbitrem przykładowo.

Pytanie czy to chodzi o raporty tego typu, czy wypłynie jeszcze jakieś gówno, które będzie wskazywało na sprawy korupcyjne. Pozostaje tylko czekać.

Generalnie jeśli to wszystko okaże się gównoburzą, to spokojnie można to podpiąć pod zbiorową nagonkę, która utrudnia walkę o mistrzostwo na boisku, to ma z pewnością jakiś wpływ na graczy, sztab, zarząd, sędziów... Według mnie to świństwo, że każdy klub jakieś oficjalne pisma wysyła gdzie pisze, że czuje się pokrzywdzony i zbulwersowany. W normalnym świecie czeka się na wyrok, a nie wyciera swoją brudną plugawą mordę w herb klubu na podstawie doniesień medialnych. Bo aktualnie mowa tylko o informacjach z mediów, żaden sąd się nie wypowiedział, nie wydał decyzji, nie podzielił się wnioskami. Jedyne co się wydarzyło, to konkretne instytucje zleciły kolejne czynności slużące wyjaśnieniu tego bagna, to żaden wyrok czy opinia.

12

Swoją drogą mam nadzieję, że ten transfer Torresa będzie dobry. Według mnie on takk trochę wolny jest, nigdy go nie widziałem na żywo, tylko kilka filmików i szczerze powiem, że niczego specjalnego tam nie zobaczyłem. Potrzebujemy dynamitu na skrzydłach, to zawsze dawało sukcesy Eto'o, Rolandinho, Pedro, Messi, Henry, Villa, Neymar. Nie każdy z tych zawodników był skrzydłowym ale często potrafili akcję tam zacząć, byli dynamiczni, przebojowi, kreatywni. Dembele ma w sobie ten pierwiastek choć swojego potencjału nie pokazal z różnych powodów, głównie ze swoich. Na dodatek to jest głupek, smutne to ale prawdziwe, słucha swojego agenta, ma do tego prawo. A względem Barcelony ma spory dług bo dawała mu dużo czasu, wiele szans a on był głównie kontuzjowany i spóźniony na trening. Gdyby miał klasę to by przedłużył kontakt o 2 lata z punktem o renegocjacji warunków za rok aby dać sobie i klubowi szansę.

12

Pytanie techniczne - między newsami na stronie głównej pojawiają mi się jakieś wpisy/posty i nie ukrywam że mnie to wkurza i zupełnie mi się nie podoba. Można to jakoś wyłączyć? Szukałem po opcjach serwisu ale nie znalazłem może źle patrzę. Jak ktoś wie czy tego się można pozbyć to proszę o info.
VeB

11

Ferran w 2 minuty w 2 akcjach zrobił więcej niż Fati przez 60.
Ja rozumiem że Fati kontuzje miał itd ale określanie go mianem nowy Messi to jakaś bzdura.
Memphis bez formy, jakiś ociężały, może jakby pograł więcej to by był jakaś alternatywą gdy Robert będzie musiał odpocząć.
Zdecydowanie skuteczność trzeba poprawić bo będą gorsze mecze z mniejszą liczbą sytuacji i trzeba będzie z nich wycisnąć maksa.

7

Po co lewy obrońca? Ten Balde źle nie wygląda, wręcz przeciwnie bo ładnie robi wiatr i wkręca obrońców, wydaje mi się, że jak dostanie minuty to się rozwinie. Na zmiennika dla Alby w zupełności wystarczy.
Prawy obrońca dużo bardziej potrzebny, ofensywnie Araujo to chyba jednak nie to na prawej flance choć trzeba przyznać że koleś jest mega sprawny jak na swój wzrost. Na środku jest tłok więc może faktycznie on będzie grał na tej prawej stronie.

Media

REKLAMA

Sonda

Zgadzasz się na sprzedaż Raphinhi za około 80 milionów euro?