O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5100
  • Liczba komentarzy 318
  • Polecenia 412

Komentarze

0

Przecież to jest jeździec bez głowy.

0

Szanse oceniam 50:50. Mimo że jestem fanem Barcelony i bardzo chcę awansu to uważam, że to w PSG są indywidualności, które mogą zrobić różnicę. U nas musi zagrać zespół jako całość. Jak pozwolą na kontry Mbappe, Barcoli, Dembele to będzie rzeź.

0

Ja Roberto to bym zostawił jako dżokera znowu.
Jeśli FdJ się nie czuje na siłach to do pomocy już bym chyba wolał Raphinię albo Felixa. To nie ich pozycja ale oni lepiej przyjmą piłkę i odegrają pod naciskiem, Roberto może mieć z tym problemy, a "Francuzi" będą presowali.
Oj trudny mecz to będzie

0

@bulo no mają amatorów za rywali, ale nasi też często grają jak amatorzy. Biją głową w mur. Nie ma tego błysku. To były piękne czasy jak MVP albo MSN siali postrach w Europie.

1

Równie dobrze ja mógłbym grać z Napoli...

Zobacz wszystkie

38

Jeśli to o takie raporty chodzi to faktycznie jest to afera, ale chodzi o wyprowadzanie kasy z klubu.
Raport pod kątem praktycznym bardzo pomocny - można przewidzieć zachowanie sędziego, gracze mogą sobie pozwolić na więcej z konkretnym arbitrem przykładowo.

Pytanie czy to chodzi o raporty tego typu, czy wypłynie jeszcze jakieś gówno, które będzie wskazywało na sprawy korupcyjne. Pozostaje tylko czekać.

Generalnie jeśli to wszystko okaże się gównoburzą, to spokojnie można to podpiąć pod zbiorową nagonkę, która utrudnia walkę o mistrzostwo na boisku, to ma z pewnością jakiś wpływ na graczy, sztab, zarząd, sędziów... Według mnie to świństwo, że każdy klub jakieś oficjalne pisma wysyła gdzie pisze, że czuje się pokrzywdzony i zbulwersowany. W normalnym świecie czeka się na wyrok, a nie wyciera swoją brudną plugawą mordę w herb klubu na podstawie doniesień medialnych. Bo aktualnie mowa tylko o informacjach z mediów, żaden sąd się nie wypowiedział, nie wydał decyzji, nie podzielił się wnioskami. Jedyne co się wydarzyło, to konkretne instytucje zleciły kolejne czynności slużące wyjaśnieniu tego bagna, to żaden wyrok czy opinia.

24

Gdzie ta aktualizacja z 9:11

22

Nie byłem zwolennikiem jego przyjścia, ale zwracam honor, do tej pory spisuje się bardzo dobrze.

15

Spokojnie z nimi byśmy laligę wymietli. Oni po czterdziestce będą mieli więcej polotu niż obecnie grające asy typu Lewy czy Ferran.
Tylko musieliby chcieć grać za free hehe

12

Swoją drogą mam nadzieję, że ten transfer Torresa będzie dobry. Według mnie on takk trochę wolny jest, nigdy go nie widziałem na żywo, tylko kilka filmików i szczerze powiem, że niczego specjalnego tam nie zobaczyłem. Potrzebujemy dynamitu na skrzydłach, to zawsze dawało sukcesy Eto'o, Rolandinho, Pedro, Messi, Henry, Villa, Neymar. Nie każdy z tych zawodników był skrzydłowym ale często potrafili akcję tam zacząć, byli dynamiczni, przebojowi, kreatywni. Dembele ma w sobie ten pierwiastek choć swojego potencjału nie pokazal z różnych powodów, głównie ze swoich. Na dodatek to jest głupek, smutne to ale prawdziwe, słucha swojego agenta, ma do tego prawo. A względem Barcelony ma spory dług bo dawała mu dużo czasu, wiele szans a on był głównie kontuzjowany i spóźniony na trening. Gdyby miał klasę to by przedłużył kontakt o 2 lata z punktem o renegocjacji warunków za rok aby dać sobie i klubowi szansę.

Media

Sonda

Czy klub powinien sprzedać Alejandro Balde?