O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 96
  • Liczba komentarzy 47
  • Polecenia 59

Komentarze

3

Ah, cóż za wspaniałe wślizgi wykonywał. Bardzo go lubiłem.

2

Gundo to akurat najlepszy nasz zawodnik poprzedniego sezonu. To pewnie tylko plota. Anyway myślę, że dobrze by było go zostawić w klubie. :)

0

@peetwithbarca u na piłka leży na wszystkich płaszczyznach. Argument z ligą może i nie do końca trafiony, ale w takim środowisku, trudno oczekiwać silnej ligi, a z taką ligą - sukcesów reprezentacji. Pamiętam rankingi sprzed lat, to nasza liga jest w nich również na dnie, nic dziwnego.

0

@peetwithbarca artystów było już wielu, i nikt nic ciekawego nie wyrzeźbił. Wybacz, ale ja mam wręcz odwrotne zdanie. W przypadku naszej reprezentacji trener ma marginalne znaczenie. Piłka nożna w Polsce - w zasadzie w każdym wydaniu - to po prostu dno, i rotowanie trenerem niewiele tu zmieni (patrz: ostatnie 30 lat). Przede wszystkim powinniśmy zmniejszyć oczekiwania, bo akurat w piłce nożnej jesteśmy od bardzo długiego czasu bardzo ciency. I jeśli liga jest okropnie tragiczna, to i nie można oczekiwać sukcesów reprezentacji.

2

Nie powiedział, że City to najlepszy zespół jeśli chodzi o grę, tylko: “jeśli mówisz o grze, mi osobiście najbardziej podoba się City Guardioli”. No sorry, ale różnica w przekazie jest znaczna.

Najlepszy zespół to Real, i już. Ich styl gry pozwolił im wygrać ligę mistrzów wiele razy tylko w ostatnich latach. Styl gry Guardioli na to nie pozwolił, ani w City, ani w Bayernie, ani w Barcy naszpikowanej gwiazdami. Uwielbiam to jak grają drużyny Guardioli, ale z drugiej strony - co to za styl co nawet najlepszemu zespołowi w historii nie dał nadzwyczajnych wyników?

Zobacz wszystkie

10

Czego się nie zrobi dla pieniędzy.

8

Ehh, Xavi...

Ja rozumiem, były kontrowersje, w końcu Real grał z Barceloną o mistrzostwo, to i trudno o ich brak.
Nawet rozumiem, że można się czuć pokrzywdzonym z różnych powodów, choć osobiście nie do końca się z tym zgadzam, bo IMO żadna z sytuacji nie była "oczywista".
Ale, żeby powiedzieć, że "to niesprawiedliwość", lub że byliśmy znacznie lepsi, etc. to chyba lekka przesada.

4

To że nie ma na liście Xaviego, to oczywiste. Dziwi natomiast obecność Simeone.

4

@Wizz777 można było się przyzwyczaić przez ostatnie co najmniej 37 kolejek La Liga. :P

3

Ah, cóż za wspaniałe wślizgi wykonywał. Bardzo go lubiłem.

Media

Sonda

Kto wygra mecz Finalissima 2025?