O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 4524
  • Liczba komentarzy 1767
  • Polecenia 7587

Komentarze

6

Brawo Dani! Trzeba umieć wziąć na klatę rzeczywistość, a nie zasłaniać się wyimaginowanymi sytuacjami i hipotezami.
Prawda jest taka, że zarówno sędziowie, jak i VAR (to akurat jest niezrozumiałe), raz dają, raz zabierają. Tylko tyle i aż tyle...

3

@PabloVEB Jasne, wolna wola. :-)
A gdybyś miał wybrać z dwóch poniższych kandydatur osobę do rządzenia krajem, jaka byłaby Twoja decyzja?
1. Kandydat pochodzenia zagranicznego, od pokolenia-dwóch żyjący w Polsce, tutaj wychowany i wykształcony, znający Polskę i realia, osoba uczciwa, pracowita, majętna, spoza układów, troszczącą się o dobro obywateli i kraju.
2. Rodak dbający o swoich ("rodzina na swoim"), 3/4 życia w polityce, gołodupiec bez majątku, który z populistycznymi hasłami na ustach idzie w politykę przytulić trochę grosza (jak większość kandydatów, która właśnie po to udaje mężów stanu).

Wiem, ekstremalny przykład, ale celowy, bo rozumiem, że dla Ciebie liczy się tylko i wyłącznie pochodzenie, polskość z dziada pradziada?
A ja uważam, że nie jesteśmy ani fajnym, ani wybranym narodem, za to lubimy żyć przeszłością, nie możemy się otrząsnąć z wiecznej martyrologii, a nasze dziedzictwo zbyt często nas obciąża, zamykając na świat i nieuniknione zmiany.

2

@PabloVEB I co z tego? Gubernatorem Kalifornii był austriacki kulturysta...

0

@Borneo Bayernu nie cierpię, co nie zmienia faktu, że posiada skład budowany systemowo, a ich polityka transferowa jest ostrożna i przemyślana.
Wydaje się, że faktycznie Bayern i City są teraz najmocniejsze. City może przykładowo wygrać posiadanymi indywidualnościami, a Bayern grą zespołową.
Fakt, Barca ma patent na Real, ale przyznam, że podziwiam Białych za to coś, dzięki czemu potrafią w końcówkach "załatwiać" mecze na swoją korzyść.

0

@Borneo Wiesz, mi nawet nawet nie chodzi konkretnie o Liverpool. Przez determinację popartą doświadczeniem, w końcówkach meczów zremisowali lub wygrali niemało spotkań. Mają to coś, co dodatkowo poparte jest szczęściem.

Zobacz wszystkie

155

Ale ma "klasę"! O ile dobrze pamiętam, występując na murawie w trykocie Barcy, sam zaprezentował jedno wielkie "shit"...

91

Zawsze można było liczyć na Rakitica. Prawdziwy wzór profesjonalizmu.
Dzięki Ivan i powodzenia!

79

Znawców to tu mamy niemało. Poza wspomnianą ortopedią mistrzowie taktyki, fachowcy od układania składu i zarządzania szatnią, a nawet Barceloną. Do tego znajdziemy wielu jasnowidzów, którzy już w chwili domykania transferu wiedzą, czy operacja ma sens.
Czy inne kluby mogą się pochwalić tak uniwersalnymi kibicami? :-)

76

Sergio, niech CZERWIEŃ będzie z Tobą!

75

Arthur właśnie dostał mega mocnego motywacyjnego kopniaka, skoro sam Messi wskazał na niego palcem.

Media

Sonda

Czy z perspektywy czasu decyzja o sprzedaży Depaya była słuszna?