O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 3612
  • Liczba komentarzy 1075
  • Polecenia 4403

Komentarze

5

Wg mnie powinno się poczekać do marca, tym samym dając kandydatom czas na solidną kampanię. Takim ruchem i socios mieliby więcej czasu i możliwości na dogłębną analizę kandydatów, programów, sztabów, etc.
Skoro wcześniejsze wybory zdjęłyby odpowiedzialność z Bartomeu, tym bardziej warto poczekać. Pół roku wiele nie zmieni, a nowy kandydat zacznie z carte blanche, dzięki czemu ocena jego pracy będzie łatwiejsza i klarowniejsza.
Zaczynając kadencję z długiem, nowy prezydent zawsze będzie miał możliwość posługiwania się tym argumentem, a nawet zasłaniania...

4

Boi się, że nie będzie miał czasu na ukrycie śladów swojej działalności...

0

O ile po weryfikacji podpisów zostanie uzyskana wymagana liczba głosów ciekaw jestem, jak zachowa się Bartomeu.
Czy postąpi honorowo i dla dobra Barcy i spakuje manatki, czy też "dla dobra Barcy" będzie szukał kruczków prawnych,aby rządzić do marca'21...o to jest pytanie.

1

@BarcaMartinez Dokładnie o tym samym pomyślałem będąc w połowie artykułu.
Chciałbym, aby zarząd wystrzelono w powietrze, ale także tego, żeby Koemanowi naprawdę się powiodło, żeby wprowadził wychowanków , odzyskał m. in. Griezmanna, Dembele i Cou, wykorzystał nowych i nie bał się posadzić na ławie Leo.
Powodzenie Koemana byłoby też swoistym utarciem nosa populiście Fontowi, który jedynie krytykuje, zasłaniając się kandydaturą dedykowanego Barcy, ale póki co niedoświadczonego Xaviego.

11

Bardziej potrzebny nowy prezydent...

Zobacz wszystkie

91

Zawsze można było liczyć na Rakitica. Prawdziwy wzór profesjonalizmu.
Dzięki Ivan i powodzenia!

78

Znawców to tu mamy niemało. Poza wspomnianą ortopedią mistrzowie taktyki, fachowcy od układania składu i zarządzania szatnią, a nawet Barceloną. Do tego znajdziemy wielu jasnowidzów, którzy już w chwili domykania transferu wiedzą, czy operacja ma sens.
Czy inne kluby mogą się pochwalić tak uniwersalnymi kibicami? :-)

76

Sergio, niech CZERWIEŃ będzie z Tobą!

75

Arthur właśnie dostał mega mocnego motywacyjnego kopniaka, skoro sam Messi wskazał na niego palcem.

69

Mi się podoba jego dynamiczny styl. Gdy tylko dostanie piłkę, automatycznie z nią przyspiesza, czym daje impuls pozostałym zawodnikom wychodzącym na pozycję. Tym samym i cała akcja przyspiesza. Nie boi się, nie kombinuje, nie kalkuluje, a po prostu gra, nie bojąc się piłki...