O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 4007
  • Liczba komentarzy 1438
  • Polecenia 5990

Komentarze

0

"Wyzwanie: Chciałbym ponownie wystartować w wyborach. ".
Rozumiem, że to nie deklaracja, czy nawet marzenie, a raczej pusty frazes? W każdym razie w trakcie przebudowy Camp Nou taczek będzie do wyboru, do koloru...

2

@FC1899Barca Czyżby, wzorem Kościoła, ukrywanie strasznej zbrodni popełnionej na dziecku ?
Taki czyn (zarówno sam gwałt, jak i ukrywanie zdarzenia) NIE MA PRAWA rozróżniać orientacji, płci, wyznania, przekonań, narodowości, pochodzenia czy też koloru skóry i powinien być z całą mocą obowiązującego prawa odpowiednio "nagradzany"!

4

@draxidox Będąc doświadczonym rodzicem, wcale sie nie dziwię, że ktoś "płacze". Dzieci wracają do domu zmielone, z furą zadania domowego. Do tego dochodzi regularna nauka, bo sprawdzian za sprawdzianem, podobnie z kartkówkami. Jeżeli dziecko ma zajęcia popołudniowe (a zazwyczaj ma, i to nie jedno), to idzie na nie w średniej formie, bez siły, mocy i często bez entuzjazmu, a wraca w jeszcze cięższym stanie .
Tymczasem zaraz trzeba siadać do nauki w momencie, gdy percepcja jest poniżej masy krytycznej. Dziecko półżywe, rodzic ledwo wytrzymuje, gdyż nauka idzie jak bo grudzie. Obie strony wykończone, a tu trzeba ryć.
A gdzie czas na rozwijanie własnych zainteresowań przez dzieci, realizowanie hobby, spotkania towarzyskie, zwykłą nudę?
Warto jeszcze nadmienić, że nauczyciele lecą z materiałem jak szaleni, nie mając czasu na chwilę refleksji, zainteresowanie sie uczniem, poznanie mocnych i słabych stron podopiecznych, rozwijanie ich zainteresowań, bo liczą się tylko i wyłącznie słupki oraz realizacja materiału. Prowadzenie lekcji to zazwyczaj zwykła mechanika pozostawiająca wiele do życzenia, bez próby zainteresowania ucznia tematem, bez czasu na dyskusję. Byle odfajkować kolejny temat. Nauczyciel również jest rozdrażniony, bo bo też nie daje rady.
Jednym słowem "fabryka", i to fatalnie funkcjonująca...

0

@equwesta Serio? Uważasz, że kredytowanie nie ma granic? Szacun!

8

@Salceson Jasne, gdyby nie COVID, turystyka miałaby się doskonale, dług klubu by spokojnie narastał, a Bartomeu i Spółka prowadziliby radosne zarządzenie organizacją bez jakiejkolwiek kontroli, wydając kasę, której nie ma.

Zobacz wszystkie

91

Zawsze można było liczyć na Rakitica. Prawdziwy wzór profesjonalizmu.
Dzięki Ivan i powodzenia!

79

Znawców to tu mamy niemało. Poza wspomnianą ortopedią mistrzowie taktyki, fachowcy od układania składu i zarządzania szatnią, a nawet Barceloną. Do tego znajdziemy wielu jasnowidzów, którzy już w chwili domykania transferu wiedzą, czy operacja ma sens.
Czy inne kluby mogą się pochwalić tak uniwersalnymi kibicami? :-)

76

Sergio, niech CZERWIEŃ będzie z Tobą!

75

Arthur właśnie dostał mega mocnego motywacyjnego kopniaka, skoro sam Messi wskazał na niego palcem.

75

W nagrodę wywalić Koemana, żeby zrobić miejsce Genarałowi... :-/
Jego zatrudnieniu mówię "tak", ale jeszcze nie teraz.
Bez względu na miejsce Barcy po zakończeniu sezonu, Koeman już zapracował na co najmniej jeden dodatkowy sezon pracy na ławce trenerskiej.