tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Ojciec5tkidzieci ogólnie AI dużo kłamie. A ludzie zaczynają się podkręcać na podstawie tego co odpisuje. AI nie ma zaszyty algorytm, "nie wiem" :)
3
@NeroTFP1 to samo będzie z prywatna służba zdrowia, lud ma płacić a politycy darmoszka z MSW
0
@Jakchcesz i to jest rozwiązanie, zabierzemy 800+ i demografia wyskoczy :) ma mój głos
1
@Safrani to twoja opinia, nikt z Konfy, tzn ich zwolenników nie zmienia, zdanis. Mogli by głosić że będą nazistami i wybudują nowe Auschwitz dla imigrantów, elektorat zostanie. To głos przeciw ko, a nie głos na samą konfe.
0
@Borneo nie, nie zaczynają, oni głosują przeciw a nie na. Będzie mieć 18-20%. To już jest twardy elektorat głosu, głosuje na nowe. Nie ważne że konfa nie jest nowa, ale jednak
5
@Borneo jak mają znać skoro na tiktoku tego nie usłyszysz
2
@cules100pro zasłuży jak wygramy lm, bez tego nie ma dyskusji w europejskiej piłce o indywidualnych nagrodach.
0
@LambiPL ale na tiktoku dobrze prawi. To jest najważniejsza opinia. Takie czasy
1
@Aragorn33 Nie zobaczysz odpowiedzi od zwolenników.
1
Ale otwarcie w Sevilli. A dla Laporty orkiestra styka. Świetna oprawa
0
@Damian11 mi tam szczerze bardziej hce zdobyć wkoncu lm, albo chociaż finał. Walić ten pk
0
@mientusek1407 Pogadamy czy wystarczy im sił w maratonie który ich czeka
0
@KanapkaFCB A Yamal? Odpocznie?
0
@MessiForeverTheBest To bardziej głupota akurat w tym momencie sezonu
0
@michal26 no właśnie mi tech padł.
1
@macio_944 ale to akurat nie wina mbappe, bo ten ma sporo bramkę jak na pierwszy sezon
0
Ciekawe o co chodzi z Rafa, ze nie wszedł a nawet się nie rozgrzewał.
1
Zdją Pedri, Yamal. Dać im odpocząć
0
@Seledynowy No właśnie bo gra wysoko, po jaki ch. ma tak wysoko grac, on ma być do skrzydłowego przyklejony, tylko i aż tyle i Girona nic nie zrobi. A my uparcie nie
9
Za dużo ryzykujemy. Po co to.
0
Jest to bardzo zła decyzja tu Kounde. Po co on pressuje biegnąc 20 metrów. Araujo tez błąd
0
chodzi koleś co zawsze ma mecz życia z nami :D
1
Ja prdl jak mozna taka sytuacje zmarnować.
9
Zdjąć Martina jest nudny strasznie. Wolny i nic nie wnosi
0
@Culer9002 Ta, wszystko co złe to on. reszta jednak skupiona.
0
@filipo2002 podziękować idiocie Laporcie.
5
Martin powinien zejść, nie wraca do obrony, bardzo późno zaczyna wracać, a w ofensywie wszystko na przyjmij podaj.
0
Ale girona jest słaba. Nie wiem jak my tu nie prowadzimy
1
Ale mnie to tez nie wyglądało na faul.
2
Gdzie był Martin! Kilometr od swojej pozycji, powinien dostać zjeby i to konkretne