2

@Ojciec5tkidzieci ogólnie AI dużo kłamie. A ludzie zaczynają się podkręcać na podstawie tego co odpisuje. AI nie ma zaszyty algorytm, "nie wiem" :)

3

@NeroTFP1 to samo będzie z prywatna służba zdrowia, lud ma płacić a politycy darmoszka z MSW

0

@Jakchcesz i to jest rozwiązanie, zabierzemy 800+ i demografia wyskoczy :) ma mój głos

1

@Safrani to twoja opinia, nikt z Konfy, tzn ich zwolenników nie zmienia, zdanis. Mogli by głosić że będą nazistami i wybudują nowe Auschwitz dla imigrantów, elektorat zostanie. To głos przeciw ko, a nie głos na samą konfe.

0

@Borneo nie, nie zaczynają, oni głosują przeciw a nie na. Będzie mieć 18-20%. To już jest twardy elektorat głosu, głosuje na nowe. Nie ważne że konfa nie jest nowa, ale jednak

5

@Borneo jak mają znać skoro na tiktoku tego nie usłyszysz

2

@cules100pro zasłuży jak wygramy lm, bez tego nie ma dyskusji w europejskiej piłce o indywidualnych nagrodach.

0

@LambiPL ale na tiktoku dobrze prawi. To jest najważniejsza opinia. Takie czasy

1

@Aragorn33 Nie zobaczysz odpowiedzi od zwolenników.

1

Ale otwarcie w Sevilli. A dla Laporty orkiestra styka. Świetna oprawa

0

@Damian11 mi tam szczerze bardziej hce zdobyć wkoncu lm, albo chociaż finał. Walić ten pk

0

@mientusek1407 Pogadamy czy wystarczy im sił w maratonie który ich czeka

0

@KanapkaFCB A Yamal? Odpocznie?

0

@MessiForeverTheBest To bardziej głupota akurat w tym momencie sezonu

0

@michal26 no właśnie mi tech padł.

1

@macio_944 ale to akurat nie wina mbappe, bo ten ma sporo bramkę jak na pierwszy sezon

0

Ciekawe o co chodzi z Rafa, ze nie wszedł a nawet się nie rozgrzewał.

1

Zdją Pedri, Yamal. Dać im odpocząć

0

@Seledynowy No właśnie bo gra wysoko, po jaki ch. ma tak wysoko grac, on ma być do skrzydłowego przyklejony, tylko i aż tyle i Girona nic nie zrobi. A my uparcie nie

9

Za dużo ryzykujemy. Po co to.

0

Jest to bardzo zła decyzja tu Kounde. Po co on pressuje biegnąc 20 metrów. Araujo tez błąd

0

chodzi koleś co zawsze ma mecz życia z nami :D

1

Ja prdl jak mozna taka sytuacje zmarnować.

9

Zdjąć Martina jest nudny strasznie. Wolny i nic nie wnosi

0

@Culer9002 Ta, wszystko co złe to on. reszta jednak skupiona.

0

@filipo2002 podziękować idiocie Laporcie.

5

Martin powinien zejść, nie wraca do obrony, bardzo późno zaczyna wracać, a w ofensywie wszystko na przyjmij podaj.

0

Ale girona jest słaba. Nie wiem jak my tu nie prowadzimy

1

Ale mnie to tez nie wyglądało na faul.

2

Gdzie był Martin! Kilometr od swojej pozycji, powinien dostać zjeby i to konkretne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?