0

Dziwnie drepczemy w drugiej połowie, Franek, Balde, truchcik. Nie dobrze to zaczyna wyglądać

0

@Domin7777 Masz racje są ważniejsze, Rosja. Nikt się USA przejmować nie będzie.

0

Donald Trump nałożył 20% cła na towary z Unii Europejskiej.

0

@Aureczek Dziś nie gramy wysoko, wiec jeśli nie odjeb. ze nagle znowu zaczniemy grac na 60 metrze linia obrony to Araujo nie będzie potrzebny

1

@Roobo Jakoś zdziwiony nie jestem, on się nie nadaje na pierwszy skład w takim meczu.

0

Do zmiany zdecydowanie Fermin, co chłop ciałem obcym jest to jego. Standardowa słabsza połowa Rafinhi i pewnie zaraz cos odpali. Potrzeba drugiej bramki, ale grają dobrze.
Yamal jest dziś genialny

0

Wyjebać Fermina z tego pięknego składu to mało. Katastrofa w każdym wydaniu,

4

Yamal wszystko jest piękne, ale wykończenie musi poprawić wtedy to już będzie ideal piłkarza

0

inigo dwa wielbłądy, oby ostatnie.

0

@Mezocyklon87 Morawiecki? Czy wpierw nie był u Tuska?

0

Najważniejsze bez kontuzji, później awans. :)

0

@MessiForeverTheBest też mi to na myśl przyszło wczoraj :)

1

@Deathwing112 mnie skłania alternatywa jaka jest konfederacja, a najbardziej mnie skłania że od 2000r PKB per capita jest wyjeb. W kosmos, przez 25lat ostatnie, żyje się dobrze. Ale rozumiem jak to jest urodzić się gdzie to wszystko się rozbujalo, oraz chce się zawsze more.

0

@Barcaa12 tebas doprowadził :)))))) dalej nie czytam. Tebas to utrudnia życia swoimi durnymi pomysłami i ograniczeniami, ale klub jest w tym miejscu tylko przez swoje kretyńskie decyzję, pensje, kontrakty, itd

1

Rozumiem że to tebas ten audyt zrobił? Nie klub? To tebas podpisał umowy z lewym firmami co za dźwignie nie zapłaciły? Jeb oszust

0

@hugz bo Barca złożyła sprawozdanie i tych pieniędzy nie ujęła.

1

@MesQueUnClub_87 Eeee, ostatnie mecze to swietne widowisko

0

@aeroxrs4 Gdzies czytałem ze kibice Dortmundu zawnioskowali o 300tys miejsc :D Raczej marne szanse tam sie dostać.

3

@kaamil1910 Ma bronic lepszy, a nie kogo chce La Bamba.

12

@VeB 1899 Olmo to nie strata? Aha

0

@mercurial2000 nic to mnie da, obaj sa zarejestrowani. Nie działa to wstecz, wielokrotnie prawnicy juz to potwierdzali

0

@hugz obaj nie grają, a innych piłkarzy to wali

1

Najważniejsze że socios się dobrze bawią i Ch. Wiedzą co odprd. Laporta z finansami klubu

2

@Safrani nie wiem czy będzie spadał, bardziej myślę że on więcej niż 20% nie przeskoczy. W drugiej turze ma większe szanse niż Nawrocki, ale nie wydaje mi się by Nawrockiego minął. Pytanie co frakcja Dudy zrobi który ma chrapkę na rządzenie pis. Bo mogą Sławka rekomendowac, a wtedy będzie ciekawie

1

@Damiain Nie mógł nic bo tego nie dogadał z ludźmi z kampanii, on gada jak robocik co mu karzą, nic więcej. Nastepnym razem go przygotuja i bedzie mówił to co chcecie usłyszeć.

9

@Damiain Ale jego nikt nie podpuszcza, on po prostu ma swoje poglądy jako skrajna prawica i tyle. Mam wrażenie, ze dla części ludzi to najlepiej jakby kłamał jakie ma poglądy i wtedy spoko.

2

@Safrani Za szybkie wnioski po jednym sondazu, a po drugie jest akcja na Sławka w necie na zlecenie konkurencji, która tez spowoduje różnice, ten sondaz nic nie musi znaczyć jeśli chodzi o trend

0

@ShawnC no i co z tego jak zdobędziemy ll i lm to sobie mogą i brać ten pk.

2

@nowy2016 dadzą jej za to 116zl znaleźnego.

1

@joloskyy walić tryplet. Najważniejsza w piłce nożnej europejskiej jest liga mistrzów. Nie wygrają to nie wygrają, żyje się dalej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?