tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dziwnie drepczemy w drugiej połowie, Franek, Balde, truchcik. Nie dobrze to zaczyna wyglądać
0
@Domin7777 Masz racje są ważniejsze, Rosja. Nikt się USA przejmować nie będzie.
0
Donald Trump nałożył 20% cła na towary z Unii Europejskiej.
0
@Aureczek Dziś nie gramy wysoko, wiec jeśli nie odjeb. ze nagle znowu zaczniemy grac na 60 metrze linia obrony to Araujo nie będzie potrzebny
1
@Roobo Jakoś zdziwiony nie jestem, on się nie nadaje na pierwszy skład w takim meczu.
0
Do zmiany zdecydowanie Fermin, co chłop ciałem obcym jest to jego. Standardowa słabsza połowa Rafinhi i pewnie zaraz cos odpali. Potrzeba drugiej bramki, ale grają dobrze.
Yamal jest dziś genialny
0
Wyjebać Fermina z tego pięknego składu to mało. Katastrofa w każdym wydaniu,
4
Yamal wszystko jest piękne, ale wykończenie musi poprawić wtedy to już będzie ideal piłkarza
0
inigo dwa wielbłądy, oby ostatnie.
0
@Mezocyklon87 Morawiecki? Czy wpierw nie był u Tuska?
0
Najważniejsze bez kontuzji, później awans. :)
0
@MessiForeverTheBest też mi to na myśl przyszło wczoraj :)
1
@Deathwing112 mnie skłania alternatywa jaka jest konfederacja, a najbardziej mnie skłania że od 2000r PKB per capita jest wyjeb. W kosmos, przez 25lat ostatnie, żyje się dobrze. Ale rozumiem jak to jest urodzić się gdzie to wszystko się rozbujalo, oraz chce się zawsze more.
0
@Barcaa12 tebas doprowadził :)))))) dalej nie czytam. Tebas to utrudnia życia swoimi durnymi pomysłami i ograniczeniami, ale klub jest w tym miejscu tylko przez swoje kretyńskie decyzję, pensje, kontrakty, itd
1
Rozumiem że to tebas ten audyt zrobił? Nie klub? To tebas podpisał umowy z lewym firmami co za dźwignie nie zapłaciły? Jeb oszust
0
@hugz bo Barca złożyła sprawozdanie i tych pieniędzy nie ujęła.
1
@MesQueUnClub_87 Eeee, ostatnie mecze to swietne widowisko
0
@aeroxrs4 Gdzies czytałem ze kibice Dortmundu zawnioskowali o 300tys miejsc :D Raczej marne szanse tam sie dostać.
3
@kaamil1910 Ma bronic lepszy, a nie kogo chce La Bamba.
12
@VeB 1899 Olmo to nie strata? Aha
0
@mercurial2000 nic to mnie da, obaj sa zarejestrowani. Nie działa to wstecz, wielokrotnie prawnicy juz to potwierdzali
0
@hugz obaj nie grają, a innych piłkarzy to wali
1
Najważniejsze że socios się dobrze bawią i Ch. Wiedzą co odprd. Laporta z finansami klubu
2
@Safrani nie wiem czy będzie spadał, bardziej myślę że on więcej niż 20% nie przeskoczy. W drugiej turze ma większe szanse niż Nawrocki, ale nie wydaje mi się by Nawrockiego minął. Pytanie co frakcja Dudy zrobi który ma chrapkę na rządzenie pis. Bo mogą Sławka rekomendowac, a wtedy będzie ciekawie
1
@Damiain Nie mógł nic bo tego nie dogadał z ludźmi z kampanii, on gada jak robocik co mu karzą, nic więcej. Nastepnym razem go przygotuja i bedzie mówił to co chcecie usłyszeć.
9
@Damiain Ale jego nikt nie podpuszcza, on po prostu ma swoje poglądy jako skrajna prawica i tyle. Mam wrażenie, ze dla części ludzi to najlepiej jakby kłamał jakie ma poglądy i wtedy spoko.
2
@Safrani Za szybkie wnioski po jednym sondazu, a po drugie jest akcja na Sławka w necie na zlecenie konkurencji, która tez spowoduje różnice, ten sondaz nic nie musi znaczyć jeśli chodzi o trend
0
@ShawnC no i co z tego jak zdobędziemy ll i lm to sobie mogą i brać ten pk.
2
@nowy2016 dadzą jej za to 116zl znaleźnego.
1
@joloskyy walić tryplet. Najważniejsza w piłce nożnej europejskiej jest liga mistrzów. Nie wygrają to nie wygrają, żyje się dalej