0

@Kapitan_SW tylko ilu tych Polaków w tych polskich klubach

0

Myślę że będzie 9-2 dla Ars. Ale nie wiem czy na taki wynik postawić.

0

@Kgorecki2500 a w tej debacie panowie znają pytania przed?

0

@blakkudium Camavinga standardowo połamie komuś nogi i bez żółtej

1

@Kondziubarca I ten Fermin, eh

0

@Zoker dlatego szybciutko trzeba biec głosować na prawice, oni z głową rządzą co pokazuje ich guru, Trump.

3

@AlexDark00 no myślę że to obecnie strasznie ważny problem

0

@MesQueUnClub96 na kryzysach zarabiają ci sami. A Trump to wiadomy biznesmen

4

Wygrać to z 3-0 by był spokój w rewanżu

4

@Uukasz_93 ta wina Tuska. Odklejency

1

@Criss18Barca też to zauważyłem, wystarczy remis, w sumie w dobrym stylu i dramat na stronie.

1

ale gwiazdorzyć, Flick powinien go utemperować

0

@Consigliere A my to co? nie mamy?

0

Było widać w drugiej połowie juz z AM ze puchniemy fizycznie. Teraz odpocxzac do środidy, ten wynik nie jest zły

1

śmierdzi tu 1-2

0

@DragonxNF samolubie podać?

0

@bezalkoholowy ze niby strzał w miejsce gdzie stał bramkarz, Ale tak wiem Polak

0

@Kondziubarca dobrze ze Wojtek podskoczył

0

@filipo2002 dobrze ze Wojtek to obronił, strzał w miejsce w którym stał.

0

Niby nie słabo, ale tez nie za dobrze. Bramka na konto Wojtka, no szkoda

0

Ch. cis damy w ofensywie

0

@AdrianFCB10 Sporo , gdyby to był Pena byście go wyzylali

0

Ale placek Wojtka

2

@Danny Gaucho no masz racje, ja kompletnie nie wierzyłem, nie to ze Barca nie uzbiera pkt, ale ze Real tyle zgubi

0

@Andi18 czyli normalny mecz gdzie Real wygrywa

1

Co tu trudnego do oceny, to nie jest karny no ludzie

1

@cules100pro nic to nie zmieni, sędziowie są ich. A na powagę Valencia na wyjezdzie nie wygrała ani ani jednego meczu. Jest jedynym takim zespołem.

0

Jedna flaszka, zawsze, ale my szybko jedna flaszka,max 2, no i budzisz się po 3,4 flaszkach. Ehhh zawsze to samo, czyli klina teraz trzeba

6

@lithotripter o o mefedronie zapomniałem, ale tylko piątek do odcinki

1

@esem91 kompleks B, Omega, ale solidna dawka, no i wiadomo d też solidna, chyba obecnie 8k. W dni treningowe kreatyna, do diety uzupełnienie białko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?