5

Martin powinien zejść, nie wraca do obrony, bardzo późno zaczyna wracać, a w ofensywie wszystko na przyjmij podaj.

0

Ale girona jest słaba. Nie wiem jak my tu nie prowadzimy

1

Ale mnie to tez nie wyglądało na faul.

2

Gdzie był Martin! Kilometr od swojej pozycji, powinien dostać zjeby i to konkretne

2

@kuz oni już zaczną rzucać te kłody, zresztą cały czas to robią, mecz z Osasuna to potwierdza

0

@ViscaelBarca2007 tylko ja na tej stronie nie widzę by ktoś takowa chciał. Dziennikarze pytają Flicka bo temat jest nosny i daje zasięgi, nic więcej

1

@ViscaelBarca2007 czemu w kluczowym momencie Flick ma dawać jakieś dziwne szanse?

0

@kiper09 Real cwanie to zrobił, nie strzelali ze stojącej piłki i cały mur się posypał. Ogromny błąd wszystkich w murze

0

@jacobFCB thx, aż sobie odpalę.

0

@NeroTFP1 obojętnie kto nie trenuje Polaków, miszczu Kot ostatni :)

0

@Messibestplayerintheworld no i można zarabiać?

1

@KamQiX liga ukarze ale trenera za krytykę sędziego.

0

@Lucyffffer1922 nie ma co się irytować i z tym walczyć, nie mamy wpływu, ale ilość tych błędów pod nich to patologia ligi

0

@Messibestplayerintheworld ustawiony z Leganes? No nie, poprostu ci sędziowie to placki, a że kibicuje białym to wprowadza element wsparcia.

2

Oni z tego dostali karnego :)


4

@Filipem ale nie zawsze mecz będzie tak wyglądał, czasem będzie na styk i te decyzję będą kluczowe

3

Spokojnie z nami wybiorą typa by Leganes oddał pkt, skrzywdza nas.

0

@Lewy952468xx ale tak jak wczoraj gdy karnego Leganes nie dali, nie ma varu nie ma tematu. Tu jest problem.

7

Jak możliwe ze te placki są w 1/4 LM

1

@Salchent AM które walczy o mistrza , zremisowało z Espanyolem co walczy o utrzymanie. To normalne i nie ocenia ligi

4

@Sulimo on to kolejny raz powiedział, trener Brighton też to mówił. Tak to jest jak się daje 8 baniek dziecku za pół dobrego sezonu.

0

@daniel32778 z chwilą gdy poszedł do neya na imprezę cały na biało, od tamtego czasu pion w dół, to najbardziej kojarzę. Dlatego Brazole tak szybko kończą swoje podboje, oni w głowach mają sambe i nie potrafią grać tak długo jak reszta

2

Ajzenbicha cały sezon chyba piach, druzynowka i skok w 10 tke zawodników. Mental :)

1

@RafiVeB po pierwsze to nie pisz wy, skoro piszesz do mnie, pokaz mi mistrzu post, sory temat w którym wrzucam hipokryzje Rafałka, który zarzuca coś Sławkowi robiąc dokładnie to samo. Więc skoro piszesz do mnie to pisz o mnie, a nie wszystkich.

5

@RafiVeB w czym się odpaliłem?, widzisz gdzieś tu emocje, klasyk to jest zawsze gdy fanboj Sławka wytyka komuś coś wiedząc że ten jest identyczny. To się hipokryzja nazywa? Ale tak wiem ty nie jesteś za Sławkiem

3

@Mezocyklon87 a jak tam Sławek odpowiedział już Adrianowi? Oni wszyscy siebie warci w monologu bez zadawania pytań

0

@tomek8756 kiedy pracodawca ma znacznie wyższy zysk niż rok wcześniej w dupie ma podzielenie się nim z pracownikiem.
Nigdy nie zapomnę początku lat 20-tych. Wchodził człowiek powoli na rynek, to to był rynek pracodawcy, chcesz minimalna podwyżkę, nie mam, i jep na drugi dzień nowe auto, wakacje itd. W tym wszystkim potrzebny jest balans, bo jest tylko skrajność, albo rynek pracodawcy albo pracownika.

1

W normalnym świecie bym powiedział że odrzuca. W hiszpańskiej federacji się nie zdziwię jak dadzą walkower

0

@filipo2002 nic to nie da. To zależy od predyspozycji, mięśni. Potrzebuję pewnie konkretnej zmiany treningu, a to trwa. On to kontuzje złapać może idąc pod prysznic

1

Myślę że każdy jest w szoku i się nie spodziewał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?