tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Komentarz usunięty
1
@maatiixx no to sobie terez wyobraź ile ubezpieczyciel za to zaśpiewa, ba każda wyprawa to też wkład własny. W bogatych Niemczech tylko 10% się zdecydowało na to. Ale konfa oczywiście pionierzy europy wiedzą lepiej.
0
@partymaker no Berkowicza obieca bon ileś tam tysi na leczenie, reszta prywaciarz, powodzenia, zobaczy każdy jak ortopeda i złamana noga kosztuje, ba, o ile wzrośnie cena takiej usługi :)
1
@maatiixx niech każdy wpisze jak wygląda system w singapirze. Tam wpierw wpłaca się hajs, leczenie nie jest za składkę, bo każda usługa coś kosztuje i się dopłaca resztę, jak wdrozono ten system to ceny usług medycznych wyskoczyły w górę. Ale sloganowo to pięknie brzmi dla dzieci
1
@Ryoumen on nie ma tvicha. Czekam aż w minimini zacznie występować
0
@jedrek7000 jest, tylko wy tego nie rozumiecie
1
@jedrek7000 na które zna odpowiedź, bo pytania zna? Co myślałeś że zada mu pytania czy lubi kabanosy?
1
@Comentateiro słyszałem że na tvichu za każdy like Sławek da po lizaku.
0
@barcelonaLM nie wiem co, ale serwis ma beznadziejny w każdym meczu.
8
@Encore z obecną forma? Nie byłbym tego pewien
0
Jeszcze co do Igi, te jej oświadczenia, tłumaczenia się to też nie jest dobry pomysł pani psycholog. Po co ona się tłumaczy, za trening się brać i tyle, a jak problem mentalny, to może odpuścić dłuższy czas grania w tenis,tyle. Lepsze to niż oglądać jak ona się diabelsko męczy
2
Ale wstyd, przegrała z 140 tenisistka rankingu w dwóch setach, dodatkowo Filipinka grała bez jednej nogi. Belg się kompromituje jako trener, pomysł na inną Ige jest strasznie głupi i zły.
3
Filipinka zdobyła 39 pkt przy zagrywcr Igi. A mamy drugi set. Masakryczna statystyka serwisu.
3
@adi7adi8 więc mimo iż ledwo biega wygrywa z Iga. Wstyd, zasługuje Filipinka nawet gdyby nie miała wyjść.
1
@agaFCB jak się serwuje 150km i to na forhent rywalki, to ciężko coś ugrać.
1
@Commando dodatkowo mamy wojnę gigantów, a dla nich liczy się twitch, TikTok
2
@Kgorecki2500 a wyznacznikiem tego kampania na twitchu :) no to tak dla dzieci pewnie najlepsza.
1
@FcPortoFan1999 no nie,no nie. Ona tu wygrywała w przeszłości. To również kort który lubi. Ale obecnie nie wiadomo, co Iga wylosuje w formie
1
@Eklerek kto by to wiedział. Równie dobrze może wygrać tego seta do 2. A kolejnego umoczy do 0. Nie trafisz z tą forma i taktyka.
2
@FcPortoFan1999 trochę słabe że kontuzja rywalki Ige ratuje :(
2
6-0 w ostatnich gemach. Iga ani jednego swojego podania nie wygrała. To nie jest porażka to blamaz. Z jedynki rankingu pod wodzą belga nie zostało nic. Zwykły średniak.
5
Iga to stała się Ostapenko. 15 winnerow i 20 nie wymuszonych. Gównianie się ja ogląda. Wszystko musi siła i musi kończyć
0
@Ojciec5tkidzieci podobno lepszy kandydat od Nawrockiego w pis :)
0
@Kondziubarca trzeba zagłosować na Nawrockiego, a w drugiej na trzaska i się problem Sławka rozwiąże.
4
@Ignareks to bez różnicy, jutra nie przejdzie chłopaki nie zagrają. Flick nie jest głupi by wrzucać piłkarzy co dobę odpoczynku będą mieć
8
@kamiVeB odpowie wkoncu na pytanie, szal, będzie je znał co prawda, ale zawsze to postęp
0
@UriBoyka no nie. Czyli co żone też może bić? ważne by w Barcelonie był mistrzem? Palnął głupio
0
@wojopancer Słucham muzy na winamp
0
@lucca87 No nie , oni krzycza na Laporte, a to nie wolno tak, nie wolno
0
@lucca87 i co te nazwiska mówią? Zwykli sredniacy. Ale jako całość reprezentacji mogą znaczyć więcej. Argentyna ma świetna drużynę jako kolektyw, to obecnie najważniejsze