1

Komentarz usunięty

1

@maatiixx no to sobie terez wyobraź ile ubezpieczyciel za to zaśpiewa, ba każda wyprawa to też wkład własny. W bogatych Niemczech tylko 10% się zdecydowało na to. Ale konfa oczywiście pionierzy europy wiedzą lepiej.

0

@partymaker no Berkowicza obieca bon ileś tam tysi na leczenie, reszta prywaciarz, powodzenia, zobaczy każdy jak ortopeda i złamana noga kosztuje, ba, o ile wzrośnie cena takiej usługi :)

1

@maatiixx niech każdy wpisze jak wygląda system w singapirze. Tam wpierw wpłaca się hajs, leczenie nie jest za składkę, bo każda usługa coś kosztuje i się dopłaca resztę, jak wdrozono ten system to ceny usług medycznych wyskoczyły w górę. Ale sloganowo to pięknie brzmi dla dzieci

1

@Ryoumen on nie ma tvicha. Czekam aż w minimini zacznie występować

0

@jedrek7000 jest, tylko wy tego nie rozumiecie

1

@jedrek7000 na które zna odpowiedź, bo pytania zna? Co myślałeś że zada mu pytania czy lubi kabanosy?

1

@Comentateiro słyszałem że na tvichu za każdy like Sławek da po lizaku.

0

@barcelonaLM nie wiem co, ale serwis ma beznadziejny w każdym meczu.

8

@Encore z obecną forma? Nie byłbym tego pewien

0

Jeszcze co do Igi, te jej oświadczenia, tłumaczenia się to też nie jest dobry pomysł pani psycholog. Po co ona się tłumaczy, za trening się brać i tyle, a jak problem mentalny, to może odpuścić dłuższy czas grania w tenis,tyle. Lepsze to niż oglądać jak ona się diabelsko męczy

2

Ale wstyd, przegrała z 140 tenisistka rankingu w dwóch setach, dodatkowo Filipinka grała bez jednej nogi. Belg się kompromituje jako trener, pomysł na inną Ige jest strasznie głupi i zły.

3

Filipinka zdobyła 39 pkt przy zagrywcr Igi. A mamy drugi set. Masakryczna statystyka serwisu.

3

@adi7adi8 więc mimo iż ledwo biega wygrywa z Iga. Wstyd, zasługuje Filipinka nawet gdyby nie miała wyjść.

1

@agaFCB jak się serwuje 150km i to na forhent rywalki, to ciężko coś ugrać.

1

@Commando dodatkowo mamy wojnę gigantów, a dla nich liczy się twitch, TikTok

2

@Kgorecki2500 a wyznacznikiem tego kampania na twitchu :) no to tak dla dzieci pewnie najlepsza.

1

@FcPortoFan1999 no nie,no nie. Ona tu wygrywała w przeszłości. To również kort który lubi. Ale obecnie nie wiadomo, co Iga wylosuje w formie

1

@Eklerek kto by to wiedział. Równie dobrze może wygrać tego seta do 2. A kolejnego umoczy do 0. Nie trafisz z tą forma i taktyka.

2

@FcPortoFan1999 trochę słabe że kontuzja rywalki Ige ratuje :(

2

6-0 w ostatnich gemach. Iga ani jednego swojego podania nie wygrała. To nie jest porażka to blamaz. Z jedynki rankingu pod wodzą belga nie zostało nic. Zwykły średniak.

5

Iga to stała się Ostapenko. 15 winnerow i 20 nie wymuszonych. Gównianie się ja ogląda. Wszystko musi siła i musi kończyć

0

@Ojciec5tkidzieci podobno lepszy kandydat od Nawrockiego w pis :)

0

@Kondziubarca trzeba zagłosować na Nawrockiego, a w drugiej na trzaska i się problem Sławka rozwiąże.

4

@Ignareks to bez różnicy, jutra nie przejdzie chłopaki nie zagrają. Flick nie jest głupi by wrzucać piłkarzy co dobę odpoczynku będą mieć

8

@kamiVeB odpowie wkoncu na pytanie, szal, będzie je znał co prawda, ale zawsze to postęp

0

@UriBoyka no nie. Czyli co żone też może bić? ważne by w Barcelonie był mistrzem? Palnął głupio

0

@wojopancer Słucham muzy na winamp

0

@lucca87 No nie , oni krzycza na Laporte, a to nie wolno tak, nie wolno

0

@lucca87 i co te nazwiska mówią? Zwykli sredniacy. Ale jako całość reprezentacji mogą znaczyć więcej. Argentyna ma świetna drużynę jako kolektyw, to obecnie najważniejsze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?