0

@Goralkov niesamowite to jest jak prosto jest rzucić bzdurna plotkę i wszyscy od razu łapią. Widzę ten wpis na innych grupach fb i jazda po ts. Piękne zlecenie zarządu by się go pozbyć, ale słabe jak na standardy wielkiego klubu.
Jakim cudem ts mógł chcieć grać w lm jak nie był zarejestrowany, tak wam tylko zostawię do przemyślenia czy to prawda

0

@Frimpong chory człowiek, oczywiście politykę musiał władować.

0

@gumaz zawsze można kupować wycieczkowe jak pis.

10

@Frimpong zwykły dziennikarski bulshit, TS nie byl zarejestrowany w lm więc nawet nie mógł zagrać.

0

@Encore liczy się tylko Polska :)))) kabaret. Polityk, który mówi że kraj się liczy boy jebnę ze śmiechu

0

@turhiay pokazuje jak słabo jest u nas z kadra

5

@Starrk ta, pomylili się :)

0

@Aragorn33 prawica pełna gębą, cudowna, wspolraxujaca.

0

@mekston serwis 3 set, ilość returnow Saby. Bez serwisu Iga od razu ma problem. Powalczyla

1

@adi7adi8 brakuje lepszego serwisu, czegoś co da komfort. Strasznie się returnuja

0

@mekston Ale walczy świetnie Iga. Tylko ten serwis, eh

0

@gumaz to mogli popatrzeć na staty ostatnich wyborów, postawić tam swoich ludzi, bo można. Nie zrobili. Cała kampania dramtyczna.

0

@CLS63AMG bo wrzucasz tweet atakujący tylko jednego, winny jeden. Dlatego, to coś w stylu, wrzuciłem, ale jak coś historia była inna poszukajcie sobie.

5

@gumaz różnica jest tak duża, że wygrał ten który demokratycznie wybrano. Pewnie w obie strony mogły być wały.

2

@CLS63AMG no o Jarku też będzie? Bo warto poczytać jaka jego rola była za czasów komuchow i tej zmiany. Wkoncu głosowaliscie na niego więc warto poznać historie

0

@mekston pierwszy mecz w tym roku. Ważne by powalczyla, Saba jest naprawdę mocna, ma przestoje, ale w kluczowych piłkach wygrywa.

0

@arasz1819 zobacz że sam się ocenił, nic nawet nie napisałem, może jednak coś prawdy w tym jest.

2

@Wojciech123 skoro tak o sobie piszesz.

14

@Wojciech123 ta 15% dostanie premiera :) ty chyba nie wiesz jak działa koalicja.

2

@RosjaninBut przypomnij jaka partia podpisała zielony ład i na jaką głosowałeś tydzień temu.

1

@misterio oby dopiero w grudniu

0

Czyli potwierdzili ze jest problem :)

0

@Jakchcesz nie zeżrą, po 2 latach zrozumieli ze oni muszą to zrobić. Każdy mówił że tak będzie, ich wyznawcy twierdzili inaczej. Logiczne że do rządu idziesz po to by rządzić, tylko po co kłamać

0

@cules100pro źródło które obok oficjalki zamyka temat

0

@KrwawiaceoczyVEB Pep sobie kupuje kogo chce.

1

@Gaucho on codziennie dzwoni do Lapcia i mówi tak. Tak, tak, tak Kur. Tak.

1

@Safrani takich. Tu masz w skrócie o jakich wartościach on mówi.
https://www.instagram.com/reel/DKce0cWs3Gj/?igsh=MWJ5cXJ0MTh1NmQ3ag==

2

@Astad e tam 15 mln. 100 brać, będziemy mistrzami świata.

6

@tomek8756 wzór prawej strony. Ach ci złodzieje z lewej. Hipokryzja mocno wyskakuje

0

@mekston no Gauff jaj serwis wejdzie potrafi grać mega tenis. Mocny ten półfinał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?