tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston będzie ciężko, Saba jest w formie, ale Iga nie jest faworytem i może to jej pomoże
0
@mekston jest w formie, nareszcie pierwsze starcie Igi z Saba. Podniosło by ją jeszcze bardziej gdyby wygrała
0
@arasz1819 Teraz juz jest ok, zaakceptowali co wódz powiedział. Nareszcie partia która najbardziej w covid darła ryja na złodziei z PIS idzie z nimi w tany :D Pisałem to wczoraj, ba sam na ta konfederacje poszedłbym zagłosowac by sie właśnie wykoleili i pokazali ze sie niczym nie różnia od innych złodziei, ale niestety nie mam prezydenta co bedzie miał kontrole.
0
@Deviler Każdy idzie do rzadu by rządzić, to że ida jest normalne, bardziej bawi, że ludzie wierzyli, że nigdy nie wejda w koalicje, ale jak juz Braun nawet wspierał Nawrockiego :) To całe te antysystemowe brednie moga sobie wsadzić. Ziobryści v2
2
@Jakchcesz oni juz dzis napisali, cytuje. A jak maja rządzić jak nie z PIS. Czekałem 2 lata aż potwierdzą to co było pewne, że sie wydarzy. I nic w tym złego nie jest oprócz tego że 2 lata wyzywali każdego kto twierdził, że oni wejda w koalicje z PIS.
0
@Damiain pożyczy od ziomków z Pisu, sporo mają na kontach.
0
@Kgorecki2500 ciekawe czy ten twój Bóg jest ok z tym zachowaniem
0
@BorzyKrzys a dalej jest 4. I będziesz spał 6h i będziesz wyspany :)
2
@Luciano99 Kur. Miałem 26lat 3 miesiące i 13 dni, za późno :( wcisnę lepiej do okienka
1
@blakkudium co jak co ale i Pep i Lucho kupują kogo chcą
0
@Commando hejterze? :)
2
@Commando że jesteś bambo a nie komando
0
@FcPortoFan1999 szczerze przy wygranej trzaska sam zaglosowalbym na Sławka by ludzie zrozumieli ze każda grupa jest taka sama, tylko kwestia skali nepotyzmu, korupcji ich różni. Byłby Trzaskowski jako zabezpieczenie że nie odjeb. Czegoś mocnego w stylu wyjścia z Unii. Teraz niestety nie ma już parasola
1
@GTBTP dlatego teraz odwołają rząd, by stracić posadę posła :) brzmi jak plan
0
@rocky5 dla mnie to nawet na zmianę miga wprowadzać :) będę bogaty jak to wprowadza
0
@FcPortoFan1999 nie ma antysestemowych, były lepery, 3d, kukizy itd. Każda się sprzedała, zawsze chodzi o stołki, korupcja, nepotyzm, pytanie tylko o skalę, a skala Pisu była obrzydliwa
0
@FcPortoFan1999 daj im się wyjeb. Mam wrażenie że ego z tymi 14% tak wyjeb. Ze Sławek zaraz będzie miał tu tytuł szlachecki i uzbiera całe 17%
3
@Deviler to co innego
0
@draxidox zaraz po 10 obietnicach Konrada wystartują
2
@Eric_Abidal_22 Najważniejszy błąd Tuska? No że jest, społeczeństwo nie ogląda TVP, tvn, a net, a kanały zero, a komunikację całkowicie odmienna od tej starej peowej. Tusk powinien zniknąć, wstawić kogoś młodszego, a na pewno zgarnąć dobra firmę PR, która zadba o internet i socialmedia. Sam program jest mniej istotny, wręcz bym powiedział nie istotny patrząc, że wygrał kto wygrał.
0
@tomek8756 apolityczny :)
0
@Xpert77 dlatego zaglosowales na pis zaprzeczenie wszystkiego co podałeś? :)
3
@AlwaysBlaugrana oni tu są tylko po to wywrócić stoliki. Never, jeszcze wezmą Stanowskiego z Mazurkiem i tik tok wybucha z radości.
11
@Kgorecki2500 jebaniec jak wyszedł z szafy :) że ludzie się wiecznie na to nabierają :) brakuje Czarnka, Morawieckiego i macie najpiękniejsze czasy covidu, które najbardziej krytykowała ekipa konfederacji :)
2
@wyrek no masz ci powiem wzorce do słuchania :)
0
@FcPortoFan1999 przez najbliższe dwa lata nic się nie zmieni. Będziemy stać w miejscu.
0
@FcPortoFan1999 Tusk nie ma prezydenta ale jKos o 100 ustaw się przypierd.? To jak to jest można?
1
@Tigermaus pamiętaj że obniży o 30% prąd w sierpniu i zmniejszy VAT z 23% na 22. Ja już hajs nawet wydałem który zaoszczędzę
0
@Konradowskyy No to skoro działa, to wystarczyło Tuska schować w kampanii.
1
@alone49 Ale to wy rozliczacie przeciez, po co ja tam jeszcze? Napisałem, Tusk zły nie realizuje programu, ja tylko pisze, ze Karola tez rozliczycie?
@encore oczywiście ze nie, dlatego nigdy tego argumentu nie biore pod uwage.