tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@The Game 10 nie zmienię że go nie ma. To był geniusz, ale grają spoko, ona też tak, musisz poprostu zapomnieć że jego nie ma
1
Mam lekka satysfakcję, bo pisałem w październiku że psg wygląda genialnie to pisali mi tu że oni mają 17 miejsce. Potencjał ogromny bo dużo talentu i co najważniejsze, ławka, oni mają ogromna ławkę, coś czego nam brakuje. Nie ma gwiazd pod których trzeba grać, drużyna, oraz wiedzą co robić. Ale to finał, może się jeszcze wszystko zmienić
0
@Szmulek byłoby widowiskowo.
3
Tak trzeba było grać z Interem. Pressing i ich nie ma. Szkoda naszych kontuzji i w szczególności pierwszego meczu u nas
1
Psg ma najbardziej kompletny skład, nie ma słabych punktów. U nas problemy mieliśmy na wahadlach,l oraz bramka. U nich wygląda to wszystko z głową, są młodzi są doświadczeni i każda formacja zbudowana z głową.
1
@Tomaszekkkkk chyba raczej 30 sekund. Wyjeb. By ta piłkę i byłoby po meczu. Martin wybił by normalnie i nie byłoby tematu :(
5
@The Game 10 nic go nie zastąpi, ale ta kobieta daje rade. Czekam na koncert na openerze w tym roku będą. A rytmy mają dobre
2
@arsenallondyn0 no grubo miał niestety, jak się słucha czasem jego wypowiedzi to ciary mam. Mam syna 10 lat nie wyobrażam sobie przeżyć takiej tragedii.
2
@Lionel_Messi10 to nadal nie jest źródło któremu można wierzyć. Ale dużo dziennikarzy pisze ze jest pozytywnie :)
1
@marcin62 no prawda. 8 strzałów, 7 bramek. Ale i tak to piłka na kontry. Nie ujmuje Inzagiemu, bo piłkarze wiekowo, doświadczeni, a wyniki osiąga piękne. Ale jednak psg lepiej się ogląda
3
@Comentateiro będą męczyć bułę. Dlatego mimo iż psg nie lubię, to jednak kocham piłkę widowiskowa, a nie to gówno pragmatyczne.
2
@Luciano99 jakie to prawdziwe :)
1
@svensonFCB Prada lhomme
4
@partymaker dwa ostatnie sezony jeden z lepszych w lidze. Ale czy topowy to się okaże jak zagra w topowym klubie.
0
@draxidox ale na ulicy masz aed? W budynkach tak
0
@TaughtMule tak się wydaje, bo w tym wpisie na nikogo się nie powołuje, czyli jego źródło, ale jak PL wjedzie to może to się zmienić
0
@marcin62 niech nasze damy napiszą czemu nie chcą dzieci. Czy to problem ekonomiczny, czy bardziej ludzki.
0
@Pedri16Future ale Snusa można?
12
@SelloutCrowd koszt wydobycia tego gówna jest dwa razy droższy niż w USA. To jest problem, kosmiczne ilości nierobów zarabiających krocie. Czy się stoi czy się leży kasa się należy, jeb. Związki zawodowe. Nikt nic Nie tym nie zrobi, bo co dwa lata wybory
4
@BORO_12 inny dziennikarz napisał że zaawansowane są negocjacje, i tak co kilka godzin co innego. Życie nauczyło, że oni gówno wiedzą i czasem trafia, czasem nie. I nie Moretto to nie jest topowe źródło.
2
@Arden dwa dni temu obie strony były przekonane że nie dojdzie do porozumienia. Więc czekamy
2
Komentarz usunięty
2
Komentarz usunięty
0
@agaFCB wstyd? :)
1
@michal26 powinni usuwac wszystko, nawet to takie na pograniczu, czy tam ukryte pod gasnica itd. Cisza to cisza
1
@Comentateiro ja już ziemianke szykuje na 4 imigrantów których będę musiał przyjąć i karmić
0
@gumaz liczone razem z tymi co nie pójdą albo oddadzą nieważny głos
0
@wpwelement ale po 24 usuniecie tez reklame, tak by w calosci Ramble odzyskac?
0
@papryk13 i co to zmienia? PIs+Konfa - sejm, prezydent PIS. Kto bedzie rzadził?
1
@papryk13 teraz tez nie rzadzi tylko PO, wiesz o tym? a co to zmienia? Bierzesz Konfe + pis, prezydent PIS i zagadka co masz?