11

No to jazda, kupują głosy, zaczyna się, trochę późno w tej kampanii. Czekamy na Karola na 70tys.


0

@D10SLEO co za różnica? Tu propaganda tu propaganda

1

@wyrek a tutaj Bosak też komentuje że codziennie kanał zero w Rafała i Tuska? Czy tu propaganda ok? @Encore ?

3

@Encore problem życia. Film w TVP :) myślę że to przekona ludzi :) widzę że ta nasza polityka to jedna wielka patologi. Obojętnie gdzie, jedni głupi że zmieniają z myślą że to coś da oraz drudzy w drugą stronę którzy też twierdzą że to jakiekolwiek znaczenie.

0

@TR3YWAY ja obejrzałem tego Taha, tylko 3 razy :) więc nie obiektywnie, ale średni był. Nie ściemniam

3

@Deathwing112 konfa i Braun jechali równo jak z Tuskiem. A teraz PiS ok.

0

@Roobo Tak wpis wyżej od @Goh . Ja nie mam z tym problemu, mówię, że tak jest i tak będzie o to chodzi w polityce.

0

@Goh Tak beda sobie wojować ze swoimi 15%. Zrozum, że kazdy jest by miec wpływ jak juz jest w sejmie, a bez PISU wiekszosci nigdy miec nie beda.

3

@Roobo ile argumentów jeszcze potrzebujecie, że zawsze w polityce chodzi o rządzenie. Prawica chce za dwa lata mieć pełnia władze, wybór Nawrockiego im to da. Bo to że wygra parlamentarne to pewne

0

@Rewolucja123 wykończenie to on ma, ale sporo marnuje, młody jest, ustabilizuje i będzie kozak, końcówka sezonu była świetna

0

@maroon a to nie wiedziałem. Głupi wpis, nie pomyślałem, za wcześnie chyba

5

@Foton marsz kobiet ci podrzucić?
Każdy kto rządzi odprd. Te akcje bez wyjątku. Mi Wystarczy Pisu za ostatnie 8 lat, ilość złodziejstwa przekracza wszystkich łącznie, ośmiorniczki, ambery to Kur. Drobne vs to ile hajsu wypieprza pis.
A Za dwa lata patrząc na obecne statystyki wygra prawica, będzie w końcu wam rządziła konfederacja, czyli to co chcecie, więc prezydent niech będzie z drugiej strony flanki by znowu nie było historii jak lotos i wyp. Milionów przez fundusze.

0

@Barca_Big_Moment co on ma z oczami. Myślę że nie ma co komentować, wygląda na chorego.

0

Komentarz usunięty

2

To u nas nie ma komarów.


0

@SeWo77 on jest niezależny

0

@Eto'o9 R10 jak słyszę ze oni mu proponują wypożyczenie to się nie dziwię. No idioci. Ale prawdy też nie znamy co mu proponujemy

0

@mekston Sabalenka też widzę, że jak złapała rywale to demolka

1

Szkoda ale co zrobić.

0

@BezglutenowyPedri chyba że Sławek to 51 ok. Jak Duda wygrywał 51% problemu nie widziałem na la bambie. Uszanować trzeba kto ma więcej tyle

0

@Przemek2323 yy, to jeszcze jest jakaś debata?

0

@A4ron sama ustawka niech się leje. Tylko ta nienawiść w klubach jedni do drugich, bijatyki nie kończą się na ustawkach, a przekładają się już na wprdl na mieście jak masz koszulkę nie ta co trzeba. Więc, chcą ustawki to ok, ale nie pod flaga klubu. A poprostu niech się leja.

1

@adi7adi8 oj za dużo dziś pracy było, zapomniałem. Kogo ma teraz w drabince?

0

@Kengo w USA to te świnie się świeca tak są faszerowane sterydami

0

@Kgorecki2500 nie sprawdziła się policja. Tam powinni być od początku na rynku i zrobić porządek, a tak dali zniszczyć ogródki

2

@ViscaelBarca2007 bardzo mi się podobał jak zaczął sezon u nas. A wszyscy co mnie znają wiedzą że co do dzieci to musi być kozak by mnie przekonać. Moim zdaniem on ma ogromny potencjał

0

@gaucho104 kto miał 16 lat, jak 8 lat rządzi kto inny. A zresztą proste nie mają, wyborczy proces po temacie

1

@tristan87 nie są. Ale kanał zero na pewno też nie jest co wielu tu pisze. O to mi chodzi

3

@gaucho104 wystarczy tryb wyborczy i w dobę niewinny.

0

@gaucho104 mistrzu, tryb wyborczy i niech się broni w dobę wyjdzie co ma Onet

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?