0

@michal26 ale w trybie wyborczy chyba zawsze mogą pozwać, a co info jest ze nie może?

0

@kanver_ i tak go pojadą pseudo kibice

1

@pax bo jest fanem partii co kocha propagandę, więc tak mu wygodnie

1

@NeroTFP1 on już kilka razy mówił, zły Putin, następnego dnia, świetny Putin.

0

@KamQiX Zdecydowanie pamietam to co pisalem. I statystyki byly niemozliwe do zrobienia co pisze w tym temacie. Zrobili cos co bylo praktycznie nie mozlwie

31

Niesamowita runda rewanzowa Barcy. 19 meczy, 16W,2R,1P - 50pkt kosmos

0

Jak nie ma spalonego, to to jest karny. Lewy zlazł :D

0

Jakos tak wiedzialem ze Lewy tego nie strzeli. Taki jakis wewnetrzny spokój

2

@Kapitan hawk nie ma przerwy :D Jeszcze tydzien, no moze 2 i sie uspokoi

1

@Limaker Ja licze na chłopa w przyszłym roku.

0

@yoli ja nie oczekuje, wiem ze to wina wieku i sezonu. Tylko po co gra ? I faktycznie rok temu bylo dokladnie to samo

1

Cubarsi nadal w fatalnej formie. Co mecz wiecznie łamie linie.

9

@Lukasz999 o co walczy? 6 goli? z Bilbao?

0

Nie wierze by chcial isc na wypozyczenie.


2

Ale Yamal dzis tragiczny, ciezko pewnie z motywacja juz.
Przyszły sezon trzeba zmienic pomysl w obronie, 2 pilki i sa u nas w polu karnym.

0

@Roobo tu ładne wykończenie, a jak ts taka koleś załadował to wina bramkarza :)

0

@mekston mówisz że jesteś pewien że Iga do 4 rundy dotrwa?

4

@Bartek1817 ta bo piwa się napił.

0

@mkord sprzedać Ansu się zwolni i czekać

1

@kuz tak trzeba zrobić, pokazać jemu jak Ansu gdzie jego miejsce, sam w końcu odejdzie

1

Lengletowi to my mamy jeszcze płacić rozumiecie :)


3

@Aragorn33 Stanowski to tuba Pisu i tyle, nie wiem ile jeszcze argumentów ma dostarczyć by to zrozumieć.

0

@misiek0318 szczerze obu nie wolę

0

@FcPortoFan1999 Pogoń Siedlce obrona strefowa jak to brzmi :)

3

Zanim Deco się zabierze to już chłopaka nie będzie.


1

@blakkudium będziemy frajerami jak nie spróbujemy go ściągnąć.

3

@Kapitan hawk czysto było

0

@Who_you_mam może takybyc, ale 25baniek,co my ryzykujemy

0

@ViscaelBarca2007 brać, przecież ta cena to jak za darmo

0

@patrykzmc2000 dla mnie jak bramkarz mówi, ze może przedłuży ale z intencja ławki, to niech idzie na emeryturę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?