tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@michal26 ale w trybie wyborczy chyba zawsze mogą pozwać, a co info jest ze nie może?
0
@kanver_ i tak go pojadą pseudo kibice
1
@pax bo jest fanem partii co kocha propagandę, więc tak mu wygodnie
1
@NeroTFP1 on już kilka razy mówił, zły Putin, następnego dnia, świetny Putin.
0
@KamQiX Zdecydowanie pamietam to co pisalem. I statystyki byly niemozliwe do zrobienia co pisze w tym temacie. Zrobili cos co bylo praktycznie nie mozlwie
31
Niesamowita runda rewanzowa Barcy. 19 meczy, 16W,2R,1P - 50pkt kosmos
0
Jak nie ma spalonego, to to jest karny. Lewy zlazł :D
0
Jakos tak wiedzialem ze Lewy tego nie strzeli. Taki jakis wewnetrzny spokój
2
@Kapitan hawk nie ma przerwy :D Jeszcze tydzien, no moze 2 i sie uspokoi
1
@Limaker Ja licze na chłopa w przyszłym roku.
0
@yoli ja nie oczekuje, wiem ze to wina wieku i sezonu. Tylko po co gra ? I faktycznie rok temu bylo dokladnie to samo
1
Cubarsi nadal w fatalnej formie. Co mecz wiecznie łamie linie.
9
@Lukasz999 o co walczy? 6 goli? z Bilbao?
0
Nie wierze by chcial isc na wypozyczenie.
2
Ale Yamal dzis tragiczny, ciezko pewnie z motywacja juz.
Przyszły sezon trzeba zmienic pomysl w obronie, 2 pilki i sa u nas w polu karnym.
0
@Roobo tu ładne wykończenie, a jak ts taka koleś załadował to wina bramkarza :)
0
@mekston mówisz że jesteś pewien że Iga do 4 rundy dotrwa?
4
@Bartek1817 ta bo piwa się napił.
0
@mkord sprzedać Ansu się zwolni i czekać
1
@kuz tak trzeba zrobić, pokazać jemu jak Ansu gdzie jego miejsce, sam w końcu odejdzie
1
Lengletowi to my mamy jeszcze płacić rozumiecie :)
3
@Aragorn33 Stanowski to tuba Pisu i tyle, nie wiem ile jeszcze argumentów ma dostarczyć by to zrozumieć.
0
@misiek0318 szczerze obu nie wolę
0
@FcPortoFan1999 Pogoń Siedlce obrona strefowa jak to brzmi :)
3
Zanim Deco się zabierze to już chłopaka nie będzie.
1
@blakkudium będziemy frajerami jak nie spróbujemy go ściągnąć.
3
@Kapitan hawk czysto było
0
@Who_you_mam może takybyc, ale 25baniek,co my ryzykujemy
0
@ViscaelBarca2007 brać, przecież ta cena to jak za darmo
0
@patrykzmc2000 dla mnie jak bramkarz mówi, ze może przedłuży ale z intencja ławki, to niech idzie na emeryturę