tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Aragorn33 skoro Wojtek i Robert robotę znaleźli to inni też powinni znaleźć. Wina Tuska
2
@dzrpn :) a te statystyki masz z? Nie wiem czy wiesz ale Tusk ma poparcie w 35+, właśnie nie ma w tym przedziale co piszesz. Wręcz przepaść jest w gronie poniżej 30 lat, jest dokładnie odwrotnie, na Tuska nie głosują osoby co miały 10 lat wtedy
0
@gaucho104 no właśnie niby. Może poczytaj skąd źródło ma Onet. A później komentuj
0
@BezglutenowyPedri :) przypomnisz ile lat temu to było :)
0
@Szmulek No nie jest to lubiany piłkarz. W sumie to nie wiem dlaczego.
0
@BezglutenowyPedri Kolejne wiadomości były ze chcemy go do pierwszego składu. Pytanie czy on chce jako piłkarz Espanyolu
3
@olejtm Muranski nie jest świadkiem tej afery, potwierdzali to dziennikarze Onetu, a że Tusk palnął, takich mamy polityków
1
@Roobo Rozumiem ze jeszcze przed tym wywiadem juz glosowales na Trzaska? :)
0
@wyrek Z jednej strony tak, ale z drugiej powinien byc na emeryturze juz
2
Ale pocisk na Kaczyńskim. Nawet wyszczekany Stanowski nic nie zdziałał.
1
@michal26 ja ci tylko odpisałem :D Jak widac i sam stwierdziles może, ale tego nie robi.
0
@Nazio_87 twierdzi ze nie moze w trybie wyborszym i dopiero po wyborach oskarży onet
@michal26 "Jak to jest, że Ewa Zajączkowska - Hernik pozwala w trybie wyborczym TVP i wygrała i tutaj można było, a Nawrocki nie może pozwac One" - odpowiadając , może
4
@michal26 pisales ze Nawrocki nie moze podac w trybie wyborczym onetu. No moze, po prostu nie chce
0
@BezglutenowyPedri ale co tu ratować?
0
@Stinger_ Oglądałem 2 ostatnie mecze Lecha, tzn, kawałek, no nie napawa optymizmem by chociaz powalczyli o wejscie do LM.
1
@blakkudium Pieknie, ale mam nadzieje ze kontrakt skonstruowany o placenie dobrego hajsu za zaslugi, a nie tylko podstawa jak u Ansu
2
@ricardo0705 piszą to osoby które nawet gdyby Nawrocki okazał się pedofilem i tak na Trzaska nie zagłosują. Tusk nie pomógł, ale nic to nie zmienia. Obecnie wynik to 50/50. Ten kto ściągnie swój elektorat wygra i pytanie ile osób co nie wie pójdzie.
0
@takisobiektos Iga ja mocno przypomina w tym roku. Wali jak z armaty, wejdzie to wejdzie nie to trudno
1
@Aragorn33 niezależny kanał YT w akcji :)
0
@MsBarca Simeone za co?
3
@DeXt3rVeB gdzie głosować?
0
@Rastafarnianin w sumie Sławek też poszedł i zgłosił w trybie wyborczy, przegrał. Tu jak Nawrocki by przegrał, czyli udowodnił ze jest oczerniany to gwóźdź do trumny
1
@blakkudium Wojtek na emeryturę niech idzie. Swoje zrobił, szału nie ma, klub będzie musiał bramkarza sprowadzić, bo tak zostaniemy z 2 średniakami
6
@DeXt3rVeB trzeba patrzeć że prawica w Polsce leci już pod 60%. Za dwa lata będzie rządzić to jest pewne. Danie im Nawrockiego do układanki to będzie katatatofa
0
@szkutnik91 no i trzeba zrozumieć. Klub powinien zadeklarować mu wsparcie jakieś. Firm PR Lapcio ma spoko muszą mu stworzyć plan jak wybrnąć z tego. Jak zostawia go z tym samego to pójdzie gdzie indziej
0
@zodiak_10 ciekawe jakie promki ma na azjatki.
0
@michal26 ale w trybie wyborczy chyba zawsze mogą pozwać, a co info jest ze nie może?
0
@kanver_ i tak go pojadą pseudo kibice
1
@pax bo jest fanem partii co kocha propagandę, więc tak mu wygodnie
1
@NeroTFP1 on już kilka razy mówił, zły Putin, następnego dnia, świetny Putin.