0

@Deraxium jeśli byśmy zagrali z tak głupio wysoko grająca linia obrony, patrząc na ich skrzydła to tak. Ale na pewno nie grali byśmy tak źle jak Inter i byłaby walka to na pewno. My mamy jednak indywidualnosciami, Inter nie.

0

@blakkudium ale to nie on zawiódł. Psg taktycznie ich zjadło. Zrobili to czego my nie zrobiliśmy. Lautaro z nami co zrobił, strzelił na pustaka, zrobił dzieciaka Cubarsiego na karnego tyle. Psg się nie sfrajerzylo. Wiedzieli co mają robić, doświadczenie wygrali

0

Tak się w piłkę gra, pilnujesz tyłu i walisz z armat z przodu. U nas korekta pomysłu i walka na całego.
Sommer jak nasi, w sumie szans nie miał, ale 0 interwencji

0

@Wojciech123 Gerard Martin a piłkarze psg. To przepaść, wahadła to nasz problem

1

@Arden zawsze pisałem że nie lubię jego stylu posiadania piłki, ale w psg mocno to zmodywikowal. Pressing robi swoje

0

@F3DO no Dembele, swoje zrobił. Zdobył wszystko. Ale tu ważna będzie też liga narodów.

0

@Aragorn33 bardziej udowodnił jak ważny jest kolektyw, a nie granie na 1 piłkarza.

1

Przepaść w pomyślę na grze z Interem. Wystarczy im oddać trochę piłkę i atak robi co chce. 4 kroki wstecz naszej obrony i nie byłoby co zbierać z Interu

0

@aldewir za nami dawali rade

0

@Coutinho007 zrozum nie potrzebowaliśmy wzmocnienia pozycji Yamala. Bardziej potrzebowaliśmy właśnie ls, czytaj kvara itd

2

@Pedri16Future Vitinha ma znacznie lepszych kolegów obok. Pedri jest genialny bo gra za 3

0

@Borneo uu krytyka Cubarsiego, pchasz się w gips na L bambie

0

@Coutinho007 na ls i Yamal czasem gra.

0

@aldewir albo psg za dobry

0

@bartekvisca polemizowałbym

0

@Coutinho007 ale ty wiesz ze on gra na pozycji Yamala?

1

Pozamiatało, może lepiej że w półfinale Odpadlismy, bo w finale chyba by wprdl bardziej bolał od psg. No mocne te psg bez dwóch zdań.

PS. Nam Sommer by to wyciągnął

1

@arasz1819 oni tak zawsze, mecz z lvp był genialny. No i mają ławkę. A Inter nie.

0

@Marcelinho132 pytanie czy Balde to Mendes

0

@Merton polemizowałbym czy to Marciniak nas pogonił

0

@ACMaldini3 nam wjebali 7 goli, psg mieli 1 strzał. To wiele mówi o naszym pomyślę w defensywie.

2

@kanver_ patrząc na tytuły, no zasłużył

1

@KrwawiaceoczyVEB wystarczyło zostawić naszych środkowych obrońców tam gdzie Le. Czyli na naszej połowie

0

@Szmulek fakt z nami każdy strzał idealny i gol

0

@mekston stałe fragmenty gry. Tu trzeba oddać Inzagiemu, piłkarzy ma średnich, więc wykorzystuje 120% tego co ma. Z Bm już by ich nie było gdyby nie te rożne

0

@mekston no zasługuje na zp czy nam się to podoba czy nie

0

@mekston do Rafy mu bardzo daleko

0

@Kuchar naszym problem było to że wiecznie musieliśmy odrabiać. Wszystko co złe zaczęło się od obrony, ta wysoka linia zrobiła swoje, więc było im łatwiej,

3

Barcelona teraz zaczęła by dopiero grać :)))

0

@MsBarca dokładnie, nam zabrakło pod koniec ławki. Za dużo tych dzieci i brak zmienników z doświadczeniem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?