tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Consigliere nie wciśniemy
0
Ale to jak Bednarek wracał :) Kabaret
2
Po bramce na 2-1 widac nasi rzucili sie na rywala
4
Winny bedzie Lewy zobaczycie, że zepsuł atmosfere i takie tam :D
Ale wstyd, ale w sumie to jakos mi to lata
1
Kaleki i tyle. PS. nie dotyczy Nicoli
0
@addept ja czytam i slysze komentarze ze gramy dobrze :D
0
@kuz my gramy dobrze? :D
4
Jak cos to pamietajcie ze moze byc gorzej :D
0
70 minut i plaza dla naszych. Trzymajmy kciuki by wytrzymali to cierpienie
0
@michaleu a ja tam się dobrze bawię nawet gdy naszych nie ma.
0
Jezu jaka kopanina. Nie wiedziałem że jest aż tak źle.
0
@UriBoyka pewnie tak.
0
@ViscaelBarca2007 ja mówię że przy Zubimendim nie było, przy Holendrze tak
0
@blakkudium nie lubię gry za Probierza, ale mamy no słabe pokolenie, nie oszukujmy się
2
@Jakchcesz on już obalił Finlandie, nie ma sił na 2
0
@ViscaelBarca2007 tak naprawdę tylko Holender się posypał, Zubimendi nie było here we go. W 90% się zgadza jego komunikację w przeciwieństwie gówna hiszpańskiego
0
@esem91 ale on zdalnie to robi, oby net mial
0
@blakkudium a później Pep geniusz, lubię go, szanuje za wielkie dokonania, ale to ile hajsu on sobie wydaje, no.. Pozazdrościć
0
@Stinger_ Belingham wiecznie był krytykowany za brak asyst i goli w poprzednim sezonie, więc nie chodziło o postawę
7
@ViscaelBarca2007 wróciły czasy lat 90-tych. Ale ten kraj trochę chyba się cofa mentalnie do tamtej epoki więc zrozumiałe trochę
2
@SkN a co tutaj lepiej czasem? Obiektywizm między Barca a Realem nie istnieje, jedna wielka wojna. U nas wiecznie się Belinghama krytykuje, jak nie strzelał to jechany ostro, a obiektywnie to świetny pomocnik. Po drugiej stronie tyle odklejencow że tego czytać się nie da.
2
@MessiForeverTheBest zaraz wyjdzie że Lewandowski sobie opaskę zabrał, nikt do niego nie dzwonił, więc wymyślił to wszystko by mieć wakacje dłuższe
18
Mocno i trafnie.
0
@Encore dopiero co sam krytykował lewego. Tam taki burdel że co kilka godzin sami zmieniają wersję
1
@Danny Gaucho bo nie ma.
1
@Gaucho powiedział tak? :)
4
@Criss18Barca oczywiście że się obraziły co jasno komunikował. Lewy nie zrezygnował z gry ze względu na odebranie opaski, a sposób.
71
@Jakchcesz wiesz bo to wyjeb. Ego, ostatnie zdanie musi być jego. Koleś jest do wyjeb. Bez względu czy lewy wróci czy nie. Poprostu w tej reprezentacji nie działa nic, wiecznie powołuje nowych piłkarzy. To zwykły selekcjoner co powołuje, daje piłkę i mówi grajcie
0
@kaamil1910 a dasz przykład wypowiedzi piłkarza, który tak mówi i kiedy? Bo te info jest tylko od dziennikarzy
0
@Rifek tak to brzmi