3

@Consigliere nie wciśniemy

0

Ale to jak Bednarek wracał :) Kabaret

2

Po bramce na 2-1 widac nasi rzucili sie na rywala

4

Winny bedzie Lewy zobaczycie, że zepsuł atmosfere i takie tam :D
Ale wstyd, ale w sumie to jakos mi to lata

1

Kaleki i tyle. PS. nie dotyczy Nicoli

0

@addept ja czytam i slysze komentarze ze gramy dobrze :D

0

@kuz my gramy dobrze? :D

4

Jak cos to pamietajcie ze moze byc gorzej :D


0

70 minut i plaza dla naszych. Trzymajmy kciuki by wytrzymali to cierpienie

0

@michaleu a ja tam się dobrze bawię nawet gdy naszych nie ma.

0

Jezu jaka kopanina. Nie wiedziałem że jest aż tak źle.

0

@UriBoyka pewnie tak.

0

@ViscaelBarca2007 ja mówię że przy Zubimendim nie było, przy Holendrze tak

0

@blakkudium nie lubię gry za Probierza, ale mamy no słabe pokolenie, nie oszukujmy się

2

@Jakchcesz on już obalił Finlandie, nie ma sił na 2

0

@ViscaelBarca2007 tak naprawdę tylko Holender się posypał, Zubimendi nie było here we go. W 90% się zgadza jego komunikację w przeciwieństwie gówna hiszpańskiego

0

@esem91 ale on zdalnie to robi, oby net mial

0

@blakkudium a później Pep geniusz, lubię go, szanuje za wielkie dokonania, ale to ile hajsu on sobie wydaje, no.. Pozazdrościć

0

@Stinger_ Belingham wiecznie był krytykowany za brak asyst i goli w poprzednim sezonie, więc nie chodziło o postawę

7

@ViscaelBarca2007 wróciły czasy lat 90-tych. Ale ten kraj trochę chyba się cofa mentalnie do tamtej epoki więc zrozumiałe trochę

2

@SkN a co tutaj lepiej czasem? Obiektywizm między Barca a Realem nie istnieje, jedna wielka wojna. U nas wiecznie się Belinghama krytykuje, jak nie strzelał to jechany ostro, a obiektywnie to świetny pomocnik. Po drugiej stronie tyle odklejencow że tego czytać się nie da.

2

@MessiForeverTheBest zaraz wyjdzie że Lewandowski sobie opaskę zabrał, nikt do niego nie dzwonił, więc wymyślił to wszystko by mieć wakacje dłuższe

18

Mocno i trafnie.


0

@Encore dopiero co sam krytykował lewego. Tam taki burdel że co kilka godzin sami zmieniają wersję

1

@Danny Gaucho bo nie ma.

1

@Gaucho powiedział tak? :)

4

@Criss18Barca oczywiście że się obraziły co jasno komunikował. Lewy nie zrezygnował z gry ze względu na odebranie opaski, a sposób.

71

@Jakchcesz wiesz bo to wyjeb. Ego, ostatnie zdanie musi być jego. Koleś jest do wyjeb. Bez względu czy lewy wróci czy nie. Poprostu w tej reprezentacji nie działa nic, wiecznie powołuje nowych piłkarzy. To zwykły selekcjoner co powołuje, daje piłkę i mówi grajcie

0

@kaamil1910 a dasz przykład wypowiedzi piłkarza, który tak mówi i kiedy? Bo te info jest tylko od dziennikarzy

0

@Rifek tak to brzmi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?