tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@marcin62 ale ze prania nie wolno robić?
0
@Joe_Barbaro a dla osób nie wierzących? Bo chat nie napisał? Drugie pytanie jak już z nim gadasz, czy ci co są wierzący, nie chodzą na procesje i się nie modlą też mogą być zdenerwowani? Dodam że w wolny dzień walą wódę w ogródkach przy grillu
1
@olejtm i ty tym prawdziwym mężczyzną jesteś? Podam ci adres to mi skosisz, flagę ci nawet dam.
0
@kulek22 mam taką trawę po nawozie że 3h będę ich męczył
1
Myślicie ze dziś w święto katolickie wolno kosić trawę?
1
@Vegeta88 poczytaj @michal26 i jego post, był w komisji i nie płacz. Gówno piszesz i tyle ci powiem.
1
@Vegeta88 a skad wiesz czy byli przedstawiciele pis i konfy? Zwykły Kowalski nie moze byc przedstawicielem pis i konfy?
2. Blad ludzki :) W komisjo kur. ze 1tys glosów walnąć sie na 20% ? Nie rozsmieszaj mnie.
3. Nie da sie pomylić, jestes naiwny. Tam glosy liczy kilka osób, oraz potwierdza kilka.
0
@pioz123 o politykach pisałem.
0
@Eto'o9 R10 nie no cosik tam wie. Ale dużo strzela i robi furorę na kanale, czyli nic nie mówi ale mówi
0
@LambiPL ale jak sam piszesz, każdy kradnie. Więc wyjścia nie mamy
0
@Derean no jeśli już oficjalnie powiedział, to chyba sagi nie będzie. Tylko please kupcie lewego obrońcę jeszcze
0
@LambiPL no nie ma. Ale jedni kradną łyżeczka a inni chochla
8
@Aragorn33 on zawsze beczy
1
@Bykunn na prawdę wierzysz ze w każdej są różni?
12
@Bykunn bo to komuś zależało by się pomyliło. Dlatego właśnie tych trzeba ukarać. Wyniku to nie zmieni, ale demokracja to demokracja
13
Politykiem jest mistrzowskim.
27
@Aragorn33 wyników to nie zmieni, ale uważam że powinni przeliczyć ponownie i tych co na wale są w każdą stronę ukarać itd.
0
@Koni8M zrozumiał? Zrozumiał że hajs go nie uratuje, tyle zrozumiał. W Ch.. Ma ta rodzinę, nie zrobił nic, gestu, nic.
2
@blakkudium niech zgadnę wypożyczenie z opcją kupna. Olać ich
0
O powiedział tak?
1
@Bykunn no to mamy odmienne zdanie, zobaczymy kto na końcu będzie miał racje :)
1
@gumaz zacznijmy, że ja nigdy na tace nie dałem. A jeszcze za alkohol? Nigdy
0
@Bykunn I myślisz że wystarczy na bardzo nowoczesne armię Izraela i USA? Tydzień i Iranu nie będzie, mówię o obecnym rezimie
0
@jacobFCB taka gadka by powiedzieć i tyle. Nic nie zrobią
0
@LukaszFan w Turcji 15zl wygrałem
0
@Cvzx miał to się puściła.
0
@Adran360 blysnal? Poprostu pobiegł nie zatrzymany, kiedyś Sergi Roberto też pobiegł i jakoś wielkim piłkarzem nie był
0
@Krzysztof1987 no nie, to nie byłby skandal. Chyba że dla ciebie.
0
Zareagować? A jakie prawo zabrania by 17 latek spędzał czas z 28latka?
0
@jacobFCB Juesej ich rozjedzie.