0

@marcin62 ale ze prania nie wolno robić?

0

@Joe_Barbaro a dla osób nie wierzących? Bo chat nie napisał? Drugie pytanie jak już z nim gadasz, czy ci co są wierzący, nie chodzą na procesje i się nie modlą też mogą być zdenerwowani? Dodam że w wolny dzień walą wódę w ogródkach przy grillu

1

@olejtm i ty tym prawdziwym mężczyzną jesteś? Podam ci adres to mi skosisz, flagę ci nawet dam.

0

@kulek22 mam taką trawę po nawozie że 3h będę ich męczył

1

Myślicie ze dziś w święto katolickie wolno kosić trawę?

1

@Vegeta88 poczytaj @michal26 i jego post, był w komisji i nie płacz. Gówno piszesz i tyle ci powiem.

1

@Vegeta88 a skad wiesz czy byli przedstawiciele pis i konfy? Zwykły Kowalski nie moze byc przedstawicielem pis i konfy?
2. Blad ludzki :) W komisjo kur. ze 1tys glosów walnąć sie na 20% ? Nie rozsmieszaj mnie.
3. Nie da sie pomylić, jestes naiwny. Tam glosy liczy kilka osób, oraz potwierdza kilka.

0

@pioz123 o politykach pisałem.

0

@Eto'o9 R10 nie no cosik tam wie. Ale dużo strzela i robi furorę na kanale, czyli nic nie mówi ale mówi

0

@LambiPL ale jak sam piszesz, każdy kradnie. Więc wyjścia nie mamy

0

@Derean no jeśli już oficjalnie powiedział, to chyba sagi nie będzie. Tylko please kupcie lewego obrońcę jeszcze

0

@LambiPL no nie ma. Ale jedni kradną łyżeczka a inni chochla

8

@Aragorn33 on zawsze beczy

1

@Bykunn na prawdę wierzysz ze w każdej są różni?

12

@Bykunn bo to komuś zależało by się pomyliło. Dlatego właśnie tych trzeba ukarać. Wyniku to nie zmieni, ale demokracja to demokracja

13

Politykiem jest mistrzowskim.


27

@Aragorn33 wyników to nie zmieni, ale uważam że powinni przeliczyć ponownie i tych co na wale są w każdą stronę ukarać itd.

0

@Koni8M zrozumiał? Zrozumiał że hajs go nie uratuje, tyle zrozumiał. W Ch.. Ma ta rodzinę, nie zrobił nic, gestu, nic.

2

@blakkudium niech zgadnę wypożyczenie z opcją kupna. Olać ich

0

O powiedział tak?

1

@Bykunn no to mamy odmienne zdanie, zobaczymy kto na końcu będzie miał racje :)

1

@gumaz zacznijmy, że ja nigdy na tace nie dałem. A jeszcze za alkohol? Nigdy

0

@Bykunn I myślisz że wystarczy na bardzo nowoczesne armię Izraela i USA? Tydzień i Iranu nie będzie, mówię o obecnym rezimie

0

@jacobFCB taka gadka by powiedzieć i tyle. Nic nie zrobią

0

@LukaszFan w Turcji 15zl wygrałem

0

@Cvzx miał to się puściła.

0

@Adran360 blysnal? Poprostu pobiegł nie zatrzymany, kiedyś Sergi Roberto też pobiegł i jakoś wielkim piłkarzem nie był

0

@Krzysztof1987 no nie, to nie byłby skandal. Chyba że dla ciebie.

0

Zareagować? A jakie prawo zabrania by 17 latek spędzał czas z 28latka?

0

@jacobFCB Juesej ich rozjedzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?