O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4500
  • Liczba komentarzy 893
  • Polecenia 926

Komentarze

0

@trolownik kiedy pokazał? Przypomnisz proszę?

3

Ferran by nigdy tak gościa nie wydymał jak Depay, a mimo to gra pupilek non stop...

4

@paweldunajecfcb jaki potencjał? Odkad przyszedł nie pokazał nic czego np nie miał Trincao, a wszyscy go sprzedawali po połowie sezonu. Torres nie ma praktycznie nic do zaoferowania, obecnie powinien być ostatnim wyborem, a przed nim powinien być Abde.

0

@Orlik00 u mnie leci hd

2

Patrzę się teraz, a tu Ferran Torres schodzi z boiska... Chłopak kompletnie bez formy

Zobacz wszystkie

36

Zastanawia mnie dlaczego Firpo nie powąchał murawy od męczu z PSG. Koeman z reguły dawał mu coś pograc, a tu cyk - dobry mecz i słuch po nim zaginął. Nie ma czasem jakieś klauzuli, że po z meczach coś dopłacamy?

36

Nie skreslabym jeszcze Trincao, ma papiery na grę tylko brak mu szczęścia, czasem jest tak że nic nie siedzi i tyle. W końcu worek z bramkami się otworzy, widać że ma chłop technikę i szybkość, brak mu szczescia.

24

@macio_944 chlop ma rację a ona chciała pokazać jaki to TVN super. Co to za człowiek LGBT? To jest rasa, podrasa, typ, podtyp czy co według niej?

21

3 dawka szczepionki jest niezbędna , żeby przyjąć 4 dawkę :) ehhh ta szczepionka to chyba woda jest. Będziemy się szczepić co 3 miesiące. Sam jestem zaszczepiony, ale znam tyle osób które przeszły ciężko zakażenie covidem po dwóch dawkach, że twierdzę, że nic one nie dają. Sam przechodziłem tak samo ciężko, bez szczepienia. Miała chronić rok, a zachorowali po 6 czy 7 miesiącach od drugiej dawki, śmiech na sali. Nie jestem antyszczepionkowcem, ale tym gównem córki 5 letniej nie zaszczepie.

21

Powodzenia, ja dziś też gram i mam nadzieję że tez cos wsadzę, czy to w meczu czy poza boiskiem ;)

Media

Sonda

Które miejsce zajmie Barcelona w zbliżającym się sezonie LaLigi?