3

@Ojciec5tkidzieci dodam tylko, że Stannis z pewnością jest jedną z ciekawszych postaci w książkach

0

@TheNekro94 Kevin Spacey jako Frank Underwood i długo długo nic

0

@taris klasyczne Tomb Raidery : P

0

@Rewolucja123 długość nie ma dla mnie znaczenia :D jakkolwiek to brzmi. Chcę zwyczajnie bardzo dobrego tytułu

11

@HarveySpecter brałbym

0

@masq nie tyle co łatwo mówić tylko to wynika z pracy nad sobą i dojrzałością emocjonalną. Jak ktoś chce się bić to zapraszam go na salę gdzie legalne można dać sobie po ryju.

0

@masq jaka duma, jaki wstyd? nie wszystko się musi sprowadzać do machania łapkami. Bo co właściwie bójki udowadniają? tylko tyle, że ktoś lepiej się od kogoś bije. Z reguły to nie udowadnia żadnej racji. Problemy rozwiązuje się inteligentnymi argumentami, a nie siłą fizyczną. Takie rozwiązania są dla ludzi słabych. Podejście na zasadzie "odchodzę i olewam" jest podejściem męskim, a nie zamianą w dzikusa, bo Cię jakaś duma boli i wolisz sprowadzać się do poziomu jakiś łebków z ulicy. W podanej sytuacji lepiej przemilczeć i być dumnym z siebie, że nie uniosłeś się emocjami i nie naraziłeś partnerki na dodatkowe nieprzyjemności czy też utratę przez nią zdrowia.

1

@Jakchcesz możliwe. Pewnie nawet mam w kolekcji, ale zapomniałem :D ot dzisiaj zwróciło moją uwagę na gogu : )

0

Komentarz usunięty

1

https://www.gog.com/game/a_plague_tale_innocence

w cenie 30zl. Prawie jak za darmo za taką grę

1

@Kapitan hawk nie spodziewałem się większej kreatywności

4

@Kapitan hawk kurde patrz. A ja mam wrażenie, że to wtedy Ty odżywasz, a nie oni. Taki paradoks

0

brawa dla Realu : )

3



nie jestem fanem, ale wleciał teaser serialowego LOTR-a

1

ja już się uczę rosyjskiego

3

@Aveiro mi się nie podoba to w sumie dwie gwiazdki za chęci mogę dać

102

Nie ma to jak zacząć dzień od znalezienia 200 zł tak cennych w tych czasach : )

4

@kubix05 dla mnie numero uno w historii tego klubu

0

@AlwaysBlaugrana w niedzielę jest

1

@LambiPL Chakalaka : P

2

@ChessInfo nie no, łatwa ta zagadka. Jak ktoś robi regularnie zadanka to w sumie nic skomplikowanego : P

0

@Sulimo na pewno mniej niż jeszcze rok, dwa temu. I to z dwukrotnie wbrew pozorom :P

2

@IronSanHybrid ja z jednym simem sobie nie radziłem, bo ciągle coś chciał. A co dopiero we frostpunku

2

@Danny Gaucho wyczuwam ironię, ale może się nie znam : P w końcu to nasz człowiek : )

0

@czółkovsky stworzyli sekcję dla Dembele

4

w 1 z 10 fan filozofii Johanna Cruyffa. Gość z nr 3

1

@DaPidejpi no i raz jeszcze 50.
Plus w zeszłym roku na ulicy widziałem jak chłopakowi również stówa wypadła, ale rzecz jasna dałem mu znać : )

1

@DaPidejpi stówę

1

@HighestInTheRoom swoją drogą ostatnia rzecz, na której bym oszczędzał pracując to jedzenie

0

@MrPGG wszystko śmiga. Zarzucę banałami, ale może restart kompa : ) Ewentualnie reinstall

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?