O sobie

  • Zainteresowania Kopanie piłki. Snowboarding. Obróbka zdjęć. Montaż filmowy. Podróże. A najlepiej wszystko naraz.
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2005

Statystyki

  • Dni w serwisie 4120
  • Liczba komentarzy 879
  • Polecenia 2892

Komentarze

0

@RafaPL miło, dzięki za komentarz!

1

@LS Ale jak ktoś nie rozumie, to bardzo chętnie doprecyzuję, nie mam z tym żadnego problemu :)

1

@LS Bardzo się cieszę, że słyszysz, dzięki za cytat :) Ja natomiast wiem po co zadałem pytanie, jaki miał być wydźwięk i do jakiej dyskusji miało doprowadzić. I na szczęście @Eoren dokładnie w tę stronę poszła ze swoją odpowiedzią. Miłego dnia!

3

@LS Widzę, że zupełnie nie zrozumiałeś zamysłu tego pytania. "Czy czujesz satysfakcję, że do grona kibiców klubu dołączają kolejne osoby w momencie, kiedy Ty jesteś z nim od lat?" brzmi lepiej? Akurat uważam, że staż kibicowski jest powodem do dumy, zwłaszcza po perturbacjach jakie przechodził klub, więc byłem ciekawy, jak @Eoren się z tym czuje. Doszukiwanie się na siłę spadku poziomu rozmowy.

8

@Foro A to nie wystarczy po prostu wejść na Ramblę i przeczytać, co piszą Użytkownicy na ten temat? ;)

Zobacz wszystkie

133

Suarez za ugryzienie dostaje kilka miesięcy kary. Pique za obraźliwe słowa cztery mecze zawieszenia. Nainggolan za połamanie nogi zawodnikowi jakiś czas temu, a teraz załatwienie kolejnego nie dostanie nic.

129

Karnawał w Rio to stypa przy tym co się dzieje w domach kibiców Barcy :D

82

Prawda jest taka, że Messi pokazał, moim zdaniem, wielki charakter nie wychodząc na ceremonię. Poprawność decyzji można poddać wątpliwości, mógł zwiesić głowę, wziąć blaszkę i jechać do domu. Przecież podobno zawsze to robi - usuwa się w cień, nie ma jaj i nic nie mówi. A teraz proszę, okazuje się, że skromny Leo potrafi wytknąć wprost korupcję, sędziów i kwestie beznadziejnej organizacji. Ja jestem w stanie zrozumieć to co zrobił. Po pierwsze emocje na pewno wzięły górę, a po drugie powiedział tylko to co każdy z nas wie.

82

Ale oczywiście już Rambla zjechała wszystkich piłkarzy razem i każdego z osobna - że za dużo zarabiają, liczy się tylko hajs dla nich, że wszyscy potrafią kochać swój klub, a święte krowy nie. No cóż... :)

59

Kilka lat temu na Camp Nou czarował Brazylijczyk z długimi włosami... i tak to się zaczęło :D

Media

REKLAMA

Sonda

Która z wymienionych reprezentacji uzyska najlepszy wynik na mundialu?