O sobie

  • Zainteresowania Kopanie piłki. Snowboarding. Obróbka zdjęć. Montaż filmowy. Podróże. A najlepiej wszystko naraz.
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2005

Statystyki

  • Dni w serwisie 3964
  • Liczba komentarzy 863
  • Polecenia 2858

Komentarze

2

@JarekS To możemy rozważać głębiej, po co w ogóle było podpisywanie Sergiego Roberto? I tak mamy wówczas trzech PO zakładając, że Hiszpan będzie wrzucany na tę pozycję, a nie do środka pola. I tak jak piszę, nie wierzę, że Roberto da Barcelonie więcej niż Alves. Zawsze był przeciętny, bez szczególnych walorów w ataku, słaby w obronie, a ciągnie się go za uszy przez te kolejne sezony czekając na coś, co nigdy się nie wydarzy. Już wolałbym odstawić go od składu, zostawić jako trzeciego PO Alvesa i pożegnać po pół roku lub po sezonie.

0

@norbo80 Na "Pana" to trzeba mieć wygląd i pieniądze, ja tylko czasem coś skrobnę i pogadam :D. Jak są chęci, to i 8000 km nie jest przeszkodą!

0

@Dwight_Schrute Tak. Wiem, że Dembele wykręcił fajne liczby w drugiej połowie sezonu pod kątem dryblingów, asyst itd., ale nadal jest to piłkarz bez mentalności, który zrobił sobie dobry fundament pod transfer i niezłe liczby na kontrakcie w przyszłym klubie. Po 4 latach w klubie wykręcił wyniki, jakich po prostu oczekuje się od skrzydłowego w Barcelonie i przy tak poprzeczce, którą zawiesił sobie tak nisko, po prostu łatwo się zachłysnąć jego grą. Całe to przeciąganie podpisania umowy, zabawy z agentem - nie widzę go w drużynie na przyszły sezon.

0

@creativeopinion Nie wiem, czy zestawianie polityki transferowej Realu i Barcelony jest w tym momencie na miejscu, bo jak sam wspominasz, mocno determinuje to wszystko bardzo dobre zarządzanie tego pierwszego klubu i głęboki kryzys drugiego. A może nie tyle nie na miejscu, co ocenianie plusów i minusów FCB patrząc przez pryzmat RM. Zupełnie przeciwległe bieguny.

Barcelona potrzebowała ściągnąć PO za grosze, który zagwarantuje przyzwoitą jakość "na już" i tak się stało. Nikt nie opiera na nim przyszłości klubu.

0

@Przemas8411 Dzięki serdeczne, miło mi!

Jeśli chodzi o Viniego, to na pewno nie pominęliśmy go celowo :) Ma super sezon, widać to gołym okiem, ale też w statystykach. Duet z Benzemą niesamowity. Jeśli nie rozwinęliśmy szerzej jego tematu, to przede wszystkim z uwagi na ograniczenia czasowe. Natomiast przed nami dłuższy okres bez meczów, więc nie widzę przeszkód, żeby nie poświęcić sobie odcinka na rozwinięcie tematów związanych z ligą, ale z wykluczeniem Barcelony :D Czemu nie, pomyślimy! Miłego, pozdro! :)

Zobacz wszystkie

133

Suarez za ugryzienie dostaje kilka miesięcy kary. Pique za obraźliwe słowa cztery mecze zawieszenia. Nainggolan za połamanie nogi zawodnikowi jakiś czas temu, a teraz załatwienie kolejnego nie dostanie nic.

129

Karnawał w Rio to stypa przy tym co się dzieje w domach kibiców Barcy :D

82

Prawda jest taka, że Messi pokazał, moim zdaniem, wielki charakter nie wychodząc na ceremonię. Poprawność decyzji można poddać wątpliwości, mógł zwiesić głowę, wziąć blaszkę i jechać do domu. Przecież podobno zawsze to robi - usuwa się w cień, nie ma jaj i nic nie mówi. A teraz proszę, okazuje się, że skromny Leo potrafi wytknąć wprost korupcję, sędziów i kwestie beznadziejnej organizacji. Ja jestem w stanie zrozumieć to co zrobił. Po pierwsze emocje na pewno wzięły górę, a po drugie powiedział tylko to co każdy z nas wie.

82

Ale oczywiście już Rambla zjechała wszystkich piłkarzy razem i każdego z osobna - że za dużo zarabiają, liczy się tylko hajs dla nich, że wszyscy potrafią kochać swój klub, a święte krowy nie. No cóż... :)

59

Kilka lat temu na Camp Nou czarował Brazylijczyk z długimi włosami... i tak to się zaczęło :D