O sobie

  • Zainteresowania Kopanie piłki. Snowboarding. Obróbka zdjęć. Montaż filmowy. Podróże. A najlepiej wszystko naraz.
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2005

Statystyki

  • Dni w serwisie 3203
  • Liczba komentarzy 665
  • Polecenia 2113

Komentarze

1

@Cochise O! Ty to masz łeb, elegancki temat :D Dzięki!

0

@Cochise W przyszłym tygodniu wjeżdża nowy podcast :) Tematy rzucaj o każdej porze dnia i nocy, na pewno będziemy brać je pod uwagę. Jeżeli nie nagramy o nim całego odcinka, to chociaż krótko skomentujemy

0

@Tomo1989 Jaką masz gwarancję, że Sancho czy Sane przyjdą i będą wymiatać? Jović i Piątek a Lautaro to jednak trochę inna liga :D

4

Dziękujemy wszystkim za komentarze, serce się raduje, że napisaliście tu tyle ciekawych opinii :).

1

@semafor Jedno jest pewne, co słusznie zauważasz. Neymar potrafi brać grę na siebie, uwalniać na boisku swoje ambicje. Ma taką obsesję na punkcie pokazywania tego co potrafi. I na pewno tego nie dadzą nam Coutinho i Dembele. I to jest poważny argument za sprowadzeniem Neya.

Zobacz wszystkie

132

Suarez za ugryzienie dostaje kilka miesięcy kary. Pique za obraźliwe słowa cztery mecze zawieszenia. Nainggolan za połamanie nogi zawodnikowi jakiś czas temu, a teraz załatwienie kolejnego nie dostanie nic.

129

Karnawał w Rio to stypa przy tym co się dzieje w domach kibiców Barcy :D

82

Prawda jest taka, że Messi pokazał, moim zdaniem, wielki charakter nie wychodząc na ceremonię. Poprawność decyzji można poddać wątpliwości, mógł zwiesić głowę, wziąć blaszkę i jechać do domu. Przecież podobno zawsze to robi - usuwa się w cień, nie ma jaj i nic nie mówi. A teraz proszę, okazuje się, że skromny Leo potrafi wytknąć wprost korupcję, sędziów i kwestie beznadziejnej organizacji. Ja jestem w stanie zrozumieć to co zrobił. Po pierwsze emocje na pewno wzięły górę, a po drugie powiedział tylko to co każdy z nas wie.

82

Ale oczywiście już Rambla zjechała wszystkich piłkarzy razem i każdego z osobna - że za dużo zarabiają, liczy się tylko hajs dla nich, że wszyscy potrafią kochać swój klub, a święte krowy nie. No cóż... :)

59

Kilka lat temu na Camp Nou czarował Brazylijczyk z długimi włosami... i tak to się zaczęło :D