O sobie

  • Zainteresowania Kopanie piłki. Snowboarding. Obróbka zdjęć. Montaż filmowy. Podróże. A najlepiej wszystko naraz.
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2005

Statystyki

  • Dni w serwisie 3812
  • Liczba komentarzy 836
  • Polecenia 2761

Komentarze

1

@LS Nagrywamy w poniedziałek, masz czas :D

2

@LS Będziesz w kolejnym! Napisz co sądzisz o działaniach Barcy w oknie transferowym i odniesiemy się :D!

1

@normasubiektywna Wchodzimy bardziej na tematy światopoglądowe, ale też ciekawe, więc chętnie się odniosę :). Nie uważam, że każdemu człowiekowi należy się szacunek. Na to trzeba sobie czymś zapracować albo nie zrobić czegoś przez co ten szacunek się traci. Przykładowo, mam szacunek do Dembele za to gdzie się znalazł, bo nie przez przypadek jest piłkarzem Barcy, ale nie widzę powodu, dla którego miałbym nie krytykować (w mniej lub bardziej ostrych słowach) pajacerki odstawianej przez całą jego ekipę.

Nie przekonuje mnie historia urazów Fatiego, bo mam obok historię urazów Umtitiego, ponad 30% szans na odnowienie kontuzji w przypadku braku leczenia, zdanie specjalistów, że powinien wybrać inną opcję. Ale jeśli brakuje Ci dodania "niech robi co chce, jego ciało, jego kariera, może się boi iść pod nóż", to bardzo proszę, bo to jest oczywiste. Ja na bazie tego co wiem uważam, że operacja byłaby lepszą opcją - w kontekście medycznym i sportowym.

Wiesz, problem z tym co napisałeś jest taki, że ja mam dobrą wolę i z chęcią przyznam Ci rację tylko odnieś się do tego co nazwałem "mało inteligentnym" i możemy dalej rozmawiać. A jeśli pozostaję przy swoim zdaniu, to nie dlatego, że nie jestem otwarty tylko z powodu niewystarczającej argumentacji ;).

O złym człowieku się zgadzam, ale nie bardzo wiem do czego nawiązujesz.

1

@normasubiektywna Nie, nie poczułem się ani trochę lepiej kolejny raz mówiąc o wieloletnim braku profesjonalizmu i rozsądnego podejścia do klubu, kariery, kibiców ze strony piłkarza i agenta, którzy zachowują się nieadekwatnie do miejsca w jakim się znaleźli. Widocznie mamy z Piotrkiem bardziej dość czegoś takiego niż Ty i tak to przedstawiliśmy, bo nie widzę powodu, dla którego mielibyśmy głaskać Dembele po główce.

Jeśli chodzi o Fatiego, podkreśliliśmy, że na tyle wiedzy ile mamy, nie rozumiemy tej decyzji i tyle, co jeszcze mamy dodać? Naprawdę musimy podkreślać, że "to jego decyzja niech robi co uważa, my zrobilibyśmy inaczej"? Przedstawiliśmy swoje stanowisko, wszystko.

Jeżeli uważam, że czyjeś stanowisko jest mało inteligentne, to dlaczego mam tego nie powiedzieć? Możemy śmiało podyskutować o tym czemu nie mam racji, jak mnie przekonasz, to przyznam Ci, że to ja się zachowałem się bez sensu i wyraziłem skrajnie głupie zdanie. I odróżniajmy obrażanie użytkowników od twierdzenia, że wg mnie ktoś wypisuje bzdury :).

1

@Wychowanek Sęk w tym, że Dembele nie trafiał nie tylko w meczu z Realem tylko w każdym meczu torpeduje samochody na parkingu obok stadionu.

Zobacz wszystkie

133

Suarez za ugryzienie dostaje kilka miesięcy kary. Pique za obraźliwe słowa cztery mecze zawieszenia. Nainggolan za połamanie nogi zawodnikowi jakiś czas temu, a teraz załatwienie kolejnego nie dostanie nic.

129

Karnawał w Rio to stypa przy tym co się dzieje w domach kibiców Barcy :D

82

Prawda jest taka, że Messi pokazał, moim zdaniem, wielki charakter nie wychodząc na ceremonię. Poprawność decyzji można poddać wątpliwości, mógł zwiesić głowę, wziąć blaszkę i jechać do domu. Przecież podobno zawsze to robi - usuwa się w cień, nie ma jaj i nic nie mówi. A teraz proszę, okazuje się, że skromny Leo potrafi wytknąć wprost korupcję, sędziów i kwestie beznadziejnej organizacji. Ja jestem w stanie zrozumieć to co zrobił. Po pierwsze emocje na pewno wzięły górę, a po drugie powiedział tylko to co każdy z nas wie.

82

Ale oczywiście już Rambla zjechała wszystkich piłkarzy razem i każdego z osobna - że za dużo zarabiają, liczy się tylko hajs dla nich, że wszyscy potrafią kochać swój klub, a święte krowy nie. No cóż... :)

59

Kilka lat temu na Camp Nou czarował Brazylijczyk z długimi włosami... i tak to się zaczęło :D

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Barcelona powinna próbować pozyskać Alvaro Moratę?