1

@Lionel_Messi10 a gdzie to piwo?

7

@BarcaInfo cieszę się, że trafiłem w sedno skoro wjeżdża infantylność. Miłego

5

@BarcaInfo nie wiem. Osobiście zawsze wychodziłem z założenia, że jeśli na coś zasługujesz, bo odwaliłeś kawał dobrej roboty to zwyczajnie lepiej zachować klasę i czekać na rezultat. To nagroda ma być za całokształt działalności, a nie za wykorzystywanie zasięgów. Mnie by to w pełni nie satysfakcjonowało. Lepiej poczuć, że ludzie Cię faktycznie docenili za to co robiłeś przed konkursem, a nie za to, że wykorzystałeś swoją pozycję, która bądź co bądź jest większa od konkurencji. Jaki to ma sens? dla mnie żadnego. Skoro potrzebujesz jeszcze w ten sposób bardziej chełpić swoje ego w internecie to w sumie powodzenia.

0

@BarcaInfo co do kwestii czytania ze zrozumieniem to myślę, że trafiłeś do niewłaściwej osoby. Tylko wytłumacz mi czemu promujesz swoje ramblowe konto na twiterze posiłkując się wrzucanymi newsami skoro rzekomo tego tutaj nie robisz? nie lepiej wypromować osoby, które w takim razie robią za Ciebie tutaj robotę? czy może niewątpliwe Twoja ponowna wielka chęć wygrania nagrody nie pozwala podejść do tematu skromnie i w sposób w miarę uczciwy dla reszty kandydatur? bo nie ma co ukrywać, ale promowanie siebie na twitterze kupuje Ci multum głosów i nie jest to żadną tajemnicą.

29

@Rewolucja123 rób szopkę przez pół roku, że kończysz z działalnością informacyjną by promować swoją kandydaturę ze względu na działalność informacyjną : D

0

@joloskyy mikołaj nie istnieje

0

mam wrażenie jakby ten mecz był grany z 15v15 przez te stroje

2

@jeyx77x ja słyszałem. Są portale, które takie spotkanie organizowały/organizują regularnie. Choćby z popularniejszych to joemonster.org. Taki zlot fcbarca.com jest jak najbardziej do zrobienia. Tylko to musi zrobić odpowiednia osoba z pomysłem na takie przedsięwzięcie bez zbędnego tworzenia sztywnych procedur, czyli najlepiej zwykły użytkownik z solidnym pomysłem. Ci co mnie znają wiedzą, że byłbym w stanie to zrobić, ale odechciało mi się szczerze mówiąc po wielu wydarzeniach : )

6

@JimMorrisonFCB najlepszy czas na to już minął. Dużo wartościowych ludzi stąd zniknęło.

0

@Rust_Cohle w tym roku nie być na liście to raczej zaszczyt. Biorąc pod uwagę, że bardziej to przypomina konkurs w trochę odmiennej kategorii niż plebiscyt na najbardziej wartościowego użytkownika : )

21

podsumowanie LR: w gronie faworytów do złotej piłki jest gość, który nawet nie wie, że został nominowany.

1

@Comfortable_ opera ma w usługach vpn i na szybko można sobie zmienić do podstawowych stron

1

poszedłem wyrzucić śmieci do kosza, a tu 50 okrążeń

3

@LambiPL Bruce Willis jako John Mcclane

7

@zodiak_10 FC Barcelona - Titanic

1

tak czy siak zgłaszam siebie za nielegalny handel ludźmi

a tak poważnie to Colon za wartościowe dyskusje :P

3

@wpwelement scam. ostrzegam przed otwieraniem tego linku : P

2

@Jonyx reklama mi się zacina

0

@Zbyszard spytaj Xaviego

1

@Nazio87 i na steamie promocja 50%

1

@tbas nie chce mi się. Zapomniałem, że to portal dla bystrzaków

0

@Rewolucja123 dałem na karmę, a nie na bilet

1

Niektórzy z was nie rozumieją, co oznacza kibicowanie Barcelonie

0

przynajmniej Szpakowski z tvp za Barceloną

4

@HighestInTheRoom czyli pewnie na nikogo nie postawiłeś? no to nikogo z bramką

0

@Gwyn takie słowa mógłby jedynie wypowiedzieć Nepo, gdyby nie można było się poddawać

1

@GeneralXavi też chciałem napisać podobny komentarz, bo w sumie mnie ta złota gała kompletnie nie obchodzi, ale doszedłem do wniosku, że takie podniecanie się rzeczami od nas niezależnymi tyczy się każdego z nas. Człowiek potrzebuje ucieczki od rzeczywistości i jednych kręci złota piła, mnie czy kogoś innego kręci coś innego. I tak to leci.

3

@VirtuoZ Messi 100%

0

@Danny Gaucho nie obchodzi mnie to : P

0

czekam na konkurencję: zamknięcie reklamy na fcbarca.com

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?