shinthps
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
19 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Lisek w marcu zwolnią się czwartki. To wtedy
1
@Criss18Barca czemu nie doceniał? ja czerpałem z tych czasów pełnymi garściami. Cudowne dzieciństwo
2
@sebasek99 nawet na la rambli mamy to samo. Tylko tutaj to akurat przynosi bardzo negatywny skutek : P pozdrawiam liczbę użytkowników : )
0
@RobiS dzięki : ) widzę coś jak Darkest Dungeon : P
2
@Colin94 eee...? właśnie fajnie jest publicznie prowadzić sobie jakieś dzienniki, blogi z zamierzonych celów, bo to sprawia, że jesteś bardziej zdyscyplinowany i łatwiej osiągać określone założenia. Czujesz wtedy jakąś wewnętrzną odpowiedzialność jeśli się z kimś czymś dzielisz.
7
@donleoJR chłopak ma szczęście, że nie wczoraj
2
@Jakub1513 ok
1
@svensonFCB życie daje od groma możliwości, żeby zarabiać furę hajsu i to nawet bez talentu. Nie ma co narzekać czy zazdrościć. Bardzo często jest to nasza wina, że funkcjonujemy jak niewolnicy
2
życzę Wam aby w końcu udało mi się osiągnąć zamierzone cele
0
@jokerfcb1899 Peter Parker
0
@Bartek22 ja to jestem w szoku, że nie w trzy osoby :D
2
@TheNekro94 https://store.steampowered.com/app/217200/Worms_Armageddon/
akurat masz promocję na steamie. Spokojnie działają na win 10
0
@RobiS jeśli to nie problem to proszę o oznaczenia :) dobra robota!
0
@DawidGrob jesteś nieokreślony płciowo?
2
chciałem zostać patronem, ale zmieniono mi to na: nie rób tego : P
no to nie : )
10
widzę 4000 ludzi walczy z zamknięciem reklamy
0
+100 punktów do szacunku dla Pana Ćwiąkały
0
nowy zwiastun Batmana. Ot parę nowych scen, których nie było wcześniej
1
bierzcie przykład. Mówi, że odchodzi to odchodzi
2
4 kolejka dopiero, a ci już wyrokują, że ciężko będzie o top4..
1
@Lautaro @Danny Gaucho sam ma parę multi to podejrzewa wszystkich o to samo :P
2
@ElKamil jeśli podejmowanie dyskusji na określone tematy jest zaśmiecaniem forum, a kopiowanie newsów z twittera bez ich czytania i bez większej wartości merytorycznej jest czymś wartościowym to nie mam pytań : P
20
w sumie złota piłka la rambli to takie kopiuj-wklej
1
@sebasek99 tam czyha Kapitan Hawk. Nie wiem gdzie gorzej.
1
@Janiama pozytywnie : ) tak jak uważam, że internet to nie do końca Twoja bajka, tak w życiu prywatnym przy piwie byśmy się dogadali. Pozdrawiam : )
5
pozdrawiam użytkowników twittera : ) dobra robota
0
pierwsza piątka za wulgaryzmy. Macie przepis na sukces w przyszłym roku
1
@Sulimo Brandon Sanderson i mimo wszystko George R.R. Martin : P
0
@MESSIah16 kurnik :P
1
@Lionel_Messi10 a gdzie to piwo?