1

@Lisek w marcu zwolnią się czwartki. To wtedy

1

@Criss18Barca czemu nie doceniał? ja czerpałem z tych czasów pełnymi garściami. Cudowne dzieciństwo

2

@sebasek99 nawet na la rambli mamy to samo. Tylko tutaj to akurat przynosi bardzo negatywny skutek : P pozdrawiam liczbę użytkowników : )

0

@RobiS dzięki : ) widzę coś jak Darkest Dungeon : P

2

@Colin94 eee...? właśnie fajnie jest publicznie prowadzić sobie jakieś dzienniki, blogi z zamierzonych celów, bo to sprawia, że jesteś bardziej zdyscyplinowany i łatwiej osiągać określone założenia. Czujesz wtedy jakąś wewnętrzną odpowiedzialność jeśli się z kimś czymś dzielisz.

7

@donleoJR chłopak ma szczęście, że nie wczoraj

2

1

@svensonFCB życie daje od groma możliwości, żeby zarabiać furę hajsu i to nawet bez talentu. Nie ma co narzekać czy zazdrościć. Bardzo często jest to nasza wina, że funkcjonujemy jak niewolnicy

2

życzę Wam aby w końcu udało mi się osiągnąć zamierzone cele

0

@jokerfcb1899 Peter Parker

0

@Bartek22 ja to jestem w szoku, że nie w trzy osoby :D

2

@TheNekro94 https://store.steampowered.com/app/217200/Worms_Armageddon/

akurat masz promocję na steamie. Spokojnie działają na win 10

0

@RobiS jeśli to nie problem to proszę o oznaczenia :) dobra robota!

0

@DawidGrob jesteś nieokreślony płciowo?

2

chciałem zostać patronem, ale zmieniono mi to na: nie rób tego : P

no to nie : )

10

widzę 4000 ludzi walczy z zamknięciem reklamy

0

+100 punktów do szacunku dla Pana Ćwiąkały

0



nowy zwiastun Batmana. Ot parę nowych scen, których nie było wcześniej

1

bierzcie przykład. Mówi, że odchodzi to odchodzi

2

4 kolejka dopiero, a ci już wyrokują, że ciężko będzie o top4..

1

@Lautaro @Danny Gaucho sam ma parę multi to podejrzewa wszystkich o to samo :P

2

@ElKamil jeśli podejmowanie dyskusji na określone tematy jest zaśmiecaniem forum, a kopiowanie newsów z twittera bez ich czytania i bez większej wartości merytorycznej jest czymś wartościowym to nie mam pytań : P

20

w sumie złota piłka la rambli to takie kopiuj-wklej

1

@sebasek99 tam czyha Kapitan Hawk. Nie wiem gdzie gorzej.

1

@Janiama pozytywnie : ) tak jak uważam, że internet to nie do końca Twoja bajka, tak w życiu prywatnym przy piwie byśmy się dogadali. Pozdrawiam : )

5

pozdrawiam użytkowników twittera : ) dobra robota

0

pierwsza piątka za wulgaryzmy. Macie przepis na sukces w przyszłym roku

1

@Sulimo Brandon Sanderson i mimo wszystko George R.R. Martin : P

0

@MESSIah16 kurnik :P

1

@Lionel_Messi10 a gdzie to piwo?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?