0

@MESSIah16 Bo się zawsze można wywiązać z tej umowy. Co jeśli Barca podpisałaby kontrakt z Rodrygo, ale nie doszli, by do porozumienia z Santosem? Jeszcze przecież nie można podpisywać drugiego kontraktu, jeśli się ma już jeden podpisany.

0

@Rewolucja123 oczywiście, że potrafię. Pisałem to przez 2 lata, co Wenger powiedział w środę i dopiero profesjonalista bardzo prostymi słowami musiał przemówić większości do rozsądku.

0

@Barca_Big_Moment tutaj też hejt zdarza się sporadycznie. Częściej konstruktywna krytyka, a takiej jest bardzo dużo, nawet w Barcelonie.

1

@macio_944 2 karty powinny wystarczyć, ale szczerze, to mnie denerwuje ten pc master race. Mi tam wystarczy gra na średnich detalach. Już na średnich wiedźmin jest piękny. A kupiłem jeszcze PS4.

Nie każdego stać na kartę za 1500-2000zl, a co dopiero 2 karty po 5000zl.

14

Znowu robi to samo. W pierwszym sezonie z Denisem i Semedo, po dobrych meczach trybuny, a teraz z Arthurem.

#ValverdeOut #Now

1

@cescblaugrana95 W środku PL polecam Fabinho i Sissoko.

1

@IronSanHybrid Mi się te fazy nie podobają. Najlepsze jest seria komiksów marvel now, reaktywacja dla nowych widzów, czytelników, ale bez żadnego wydziwiania. Mam kilka, ale nie kupuję, bo szkoda pieniędzy. Lepiej przeczytać sobie książkę. Tyle samo kosztuje, więcej czytania, a nie na jedną godzinę ;D

2

@Ratamahatta Nie dać mu spróbować, bo nasi nawet o nim nie myślą. Także, nie ma co się produkować :D

1

@Chwytliwy Ryders on the storm panie.

1

@Chwytliwy ja o Denisie. (XD)

0

@ViscaBarca123 to ciekawe jaki plan na niego mają. Ja bym go wypożyczył, bo dawać 15mln i Barca B to słaby pomysł.

0

@Chwytliwy Denis

1

@Chwytliwy przecież na początku 1 sezonu EV był jedynym z lepszych, a Valverde go posadził na kilka miesięcy.

0

@Pilka_jest_okragla ma się dziać teraz. Do konca sezonu jeszcze dużo meczów.

1

Rodrygo pięknie wykończył w pierwszej sytuacji. Technicznie, po ziemi, najlepsi tylko tak kończą. Ta piłka sunie się po murawie. Niemożliwe do obrony.

1

@ViscaBarca123 póki Valverde będzie trenerem, to żaden junior w Barcelonie nie zabłyśnie.

A jak tam Abe?

0

@rzymek1801 grała z 3x lepszym zespołem.

3

@LuisSalvano ty już lepiej nic nie pisz i idź uczyć matematyki.

1

@Janiama Guardiola problemów z angielskim nie miał. Valdek jakoś umie hiszpański, a nie potrafi ich zmotywować od 3 lat, także...

0

@Jordi10 jeśli coś się przez 2 lata nie zmieniło, to błędem będzie wiara i czekanie naiwnie 3 rok na to. Bym to porównał do kobiety, za którą się się gania, ale mnie zniszczą. Więc... Nie czekaj, ciesz się życiem.

0

Czekam na białe chusteczki.

0

Ja prawie zasypiam. Jakoś się powstrzymuje. Kiedyś to było nie do pomyślenia.

2

Slavia tak wysoko broni, że to wstyd, że nie skończyli z 3 pakiem do przerwy. Nie raz jest taka dziura na boisku i nikt w nią nie wbiega. To jest piłkarski kryminał. W B klasie za coś takiego jest opieprz od wszystkich i ławka. A to jest Barca...

3

Jakie czasy, Slavia klepie Barce jak chce. Na to się patrzeć nie da. Przecież gdyby Slavia tak wysoko broniła na City/Liverpool to dostaliby 5 bramek do połowy.

2

Kiedy on pojmie, że Busquets już się nie nadaje? W formie najlepszy SPD, ale ten czas minął. To jest biznes, a nie bajka ze szczęśliwym zakończeniem

0

@Lucas Moura_FAN nie o to chodzi. Na najwyższym poziomie zawodnicy są bardziej świadomi i nie chcą łamać nóg co drugi mecz. Sędziowie też są lepsi.

4

Pierwsze słyszę, że zawodnicy w swoim interesie chcą łamać nogi, ale naprawdę tego nie chcą.

No i co go będzie jakiś pionek pouczał? Żal mu dupe ściska, że nie mial takiego talentu.

0

@Hawajczyk w Bayernie, Realu i Juventusie też narzekają na styl.

0

@Rewolucja123 ty też na obronę Valverde. Swego czasu absurdalnych argumentów używałeś, ale pomińmy to, bo chodzi o mój post.

Nic teraz nie ma na obronę Valverde.

0

@Rewolucja123 no to źle policzyłeś.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?